Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 11. 27. 21:53

Mondjuk tényleg lényegtelen ezen vitázni :D. Bár nekem kötelező asszaszinoknak írni, mivel az AC wiki egyik szerkesztője vagyok :D.
Bár mindenki úgy írja, ahogy akarja :D.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 28. 01:42

Na, van egy pár válaszom:A kereskedelmi központok, azok a normál boltok keresése a határvidéken. Tüzérséget a főkönyvben tudsz csinálni, a katonai kellékeknél. Kelepcét meg rengeteget raktam le, úgy 8-10-et, és leszórtam 3 csalit, és úgy sikerült.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 28. 14:53

Köszi a válaszokat Kiscserko! :)
És a kelepcéket úgy raktad gondolom le,hogy a minitérképen még látszódjanak,mert ha a minitérkép hatósugarából kint vannak,akkor nekem mindig eltűnnek.Így,egymáshoz viszonylag közel állítottad fel őket,ugye?
És még egy kérdés:Hallottam,hogy a játékban vannak ilyen bónuszkardok,a Washington kardja meg a Lincoln elnök kardja.Azt szeretném kérdezni,hogy ezek az uplayről vagy különleges kiadásokból megszerezhető többlettartalmak,vagy a játékban is meg lehet-e őket csinálni?És ha igen,akkor hogy?ELNÉZÉST,HOGYHA VALAKI EZEKRŐL NEM HALLOTT MÉG,ÉS ELÁRULTAM,EZÉRT SPOILEREZTEM!!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 28. 15:22

Igen, a minitérképen még láttam, sőt, igazából egy bokor elé állítottam mindíg sorcsapdát (persze nyúlkereszteződésben), aztán bebújtam a bokorba, és tök jól nézett ki, ahogy belefutottak a rájuk csukódó csapdába (nem vagyok beteg, de tényleg jól nézett ki). Olyan közel raktam őket, amettől engedte, hogy lerakjak.
A kardokat is csinálni kell, a ládákban találsz hozzá receptet, majd a speciális tárgyaknál megcsinálod. Ott van, ahol a dupla pisztoly is. Igazából nem igazán éri meg, picit olcsóbb az előállítás, de ha van elég pénzed, semmivel sem jobb egy normál kardnál.
És még egy tipp, hogy hogy tehetsz szert RENGETEG PÉNZRE= Vadássz medét, majd foglald el az összes NY-i erődöt, hogy kisebb legyen az adó, majd járd végig a NY-i boltokat, és ezután a speciális tárgyaknál csinálj sok konvojt, és sok konvojkapacitásnövelést. Ezután a medveprémet elég elszállítani NY-ban a legjobban fizető emberhez. A legjobb árak: ezerkétszáz valamennyi/medveprém; Kilencezer kilencszáz valamennyi/konvoj; 10%kockázat. Ez három konvojjal és 24 medveprémmel rengeteg font/22perc. Nagyon megéri.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 28. 15:35

Kösz a segítségeket,a csapdákat akkor most már meg tudom bizti csinálni! :D Amúgy nincs sok pénzre szükségem,mert már megvan szinte az összes fegyver,és sajnos a GTAval ellentétben ebben a játékban nem nagyon tudod sok értelmes dologra elkölteni a pénzed,de azért köszi,hogy leírtad.
Egy újabb kérdésNem tudom,hogy nálam játékhiba-e és örökre így marad,vagy nála is ez van-e,de nálam,amikor megcsinálom a kötélfullánk erszényt,akkor kiírja,hogy létrehozva,de nem tudok egy darabbal se több kötélfullánkot tartani magamnál :( Tudsz segíteni?

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 28. 16:16

Ez sajnos nekem is így van, nem tudom megjavítják-e :(

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 29. 15:34

Értem.Hát remélem én is,hogy javítják.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 01. 10:52

Bocs a két egymás utáni kommentért,de van néhány kérdésem Kiscserko:Először is a bostoni bunyósok kihívásainál van egy olyan feladat,hogy fegyverezz le és ölj meg saját fegyverével 10 db "stüszivadászt"(nem tudom,hogy jól írom-e,de valami ilyesmi a nevük). Azt szeretném kérdezni,hogy ezek melyik ellenségek,és hol találhatom meg őket?
A másik meg szintén egy kihívás,csak az a vadonjáróknál:Már megcsináltam egy csomó mindent,és kiírja utolsó kihívásként,hogy teljesítsem az összes vadászfeladatot,vadászkihívást,és én már mindegyiket teljesítettem,és utsó kihíváskén ezt dobta ki nekem. Tudsz segíteni??

Előre is köszi a segítséget!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 01. 19:50

Bocs, de most nem lehetek túlságosan segítségedre. Nem tudom, hogy kik azok a sütivadászok, de szerintem, mivel ez a kihívásban benne van, emiatt a legerősebb ellenfelek, azok a piros ruhájú katonák felfelé álló fekete szőrsapkával. Talán ez lehet a tippem.
A vadásznál én is ott tartok, már minden kész van csak az nem, megnéztem egy csomó ilyen vadász kihívásos walktroughot, és ezt egyikben se írják :S

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 01. 20:09

A játék végén már nincsenek piros ruhások,már csak kékruhás patrióták vannak,de azoknál is van az a szőrsapkás baltás emberke,de azokat sehogy sem lehet lefegyverezni,ököllel esélytelen ellenük bármit is csinálni,mert folyton pofánvágnak.Azért köszi a segítséget,majd még próbálkozom vele.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 01. 20:11

Igen, a kékeknél is van, de nem a baltásra gondoltam, hanem a kardosak, akik olyan vívóállásban állnak mindíg. Szerintem őket nehezebb legyőzni, viszont a kard könnyen kicsavarható a kezükből.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 01. 20:20

Ja,akkor Jagerekre gondolsz,vagy kikre.Azokat tényleg könnyű lefegyverezni,a baltásakat lehetetlen.Köszi,lehet megpróbálom náluk,bár nem biztos,hogy ők azok a stüszivadászok,mert megpróbáltam a szürke kabátosoknál,akik a tanyaátteleportáló előtti részen vannak a folyóparton,de azokat hiába fegyvereztem le,nem történt semmi.Szóval még megpróbálom a Jagereknél,de ha náluk sem sikerül,akkor nem tudom,kik lehetnek a stüszivadászok.
A vadászósra a megoldást én is keresem,egyenlőre eredménytelenül,de van egy ötletem,hogy az állattérképen oda kell menni,ahol a már megismert állatok mellet ilyen tappancsnyomok is vannak kérdőjellel a közepükben.Ez azt jelenti ugyebár,hogy még van egy állat,amit nem találtál meg,lehet ez a megoldás,de ha nem,akkor passzolom.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 01. 20:23

Most, hogy így mondod, mintha egy videóban láttam volna ezt a kikötést! Csak a magyar szöveg megtévesztő! Na, megpróbálom, kösz a tippet ;)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 01. 20:26

Nagyon szívesen,bár nem teszek "cut here"tetoválást a nyakamra,egyszóval nem teszem a nyakamat rá,de én is láttam ilyen videókban,és mivel már az összes állatokkal kapcsolatos küldetést/kihívást elvégeztem,ezért csak ezt az egyet találom megoldásnak.Amúgy te már megcsináltad a stüszivadászos kihívást?Vagy még nem tartasz ott a bostoni bunyósok kihívásainál?

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 01. 20:42

Én már megcsináltam a Bostoni bunyósok kihívást, és ahogy a kihívás 1-ről a kihívás 2-re váltottam, akkor kiírja, hogy miket kell csinálni, és mi van már meg, és nekem erre azt írta, hogy meg van, szóval nem foglalkoztam vele. Amúgy szinte biztos, hogy azok a Jagermaister-ek, vagy mik a célpontok.

Válasz küldése