Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 08. 11:42

Kérdés:Tudja valaki,hogy lehet kettős gyilkossági kombókat bevinni a másodfegyverrel?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 08. 13:49

És a Revelationsban is vannak csalások?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 08. 15:16

dani.szentgali: Ha az AC 3 ra gondolsz, ott nekem úgy sikerült, hogy a háromszöget(nálatok azt a gombot, amelyikkel a másodlagos fegyvert használod) nyomogatom, miközben a menés joysticket az ellenfél felé nyomom, így szokott sikerülni. Fontos, hogy csak pisztollyal és kötélfullánkkal lehet, az is, hogy ehhez kell töltény, pisztolynál be is töltve, valamint az ellenfelekhez közel kell lenni, és min. két ellenfél legyen a csatatéren.

TheGTAKING: Van, és ugyanúgy lehet megszerezni, mint a Brotherhoodban.

Tegnap fejeztem be a főküldetéseket 100%-ra, már csak a hajósak vannak 100-ra, egy klub, meg egy szállító feladat.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 08. 17:07

Kiscserko:Köszi a választ és a segítséget,és gratulálok,hogy sikerült a főküldetések 100%a.Tehát akkor nyomkodnom kell az Y-t(másodfegyverhasználó gomb Xboxon),és nem hosszan nyomni?
Még egyszer köszi a segítséget.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 08. 19:59

Igen, nekem nyomkodva sikerült, de nem vagyok benne teljesen biztos, mert nem olvastam eddig semmilyen tippben a játékon belül, szóval véletlenül jöttem rá.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

bodom26

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 08. 20:24

Bocs, hogy megzavarom a csevejt, de minap nézten a youtube-on egy tesztet a játékról, és azt mondták, hogy elég nehezen indul be a játék. Ez pontosan mit jelent?
És azt kérdezném még, hogy érdemes-e megvenni, ha az előző részekkel nem játszottam?
Mennyire kapcsolódnak a részek egymáshoz, ha történetet nézzük?

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 08. 21:09

Nem, nem érdemes megvenni ha nem játszottál még az előző részekkel.
És nagyon egymáshoz kapcsolódnak a részek, szóval szerintem az elsővel kezd, mert ha nem azzal kezded akkor nem fogod érteni ;).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

bodom26

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 08. 21:13

Köszönöm a válaszod! :)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 08. 21:35

Szívesen, milyen platformon fogsz játszani az AC-vel?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

bodom26

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 08. 23:41

Hogyha lesz a játékra pénzem, akkor xbox360-on fogom tolni. Mostanában túlköltekeztem magam. :S Persze, ha megveszem, akkor az első részt, és így tovább ahogy javasoltad.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 09. 00:10

Én Ps-en nem érzékeltem ezt a nehezen indulást. Akár lehetne ezzel a résszel is kezdeni, de inkább jó, ha az első résszel kezdesz.

Ma végigvittem az Ac 3-at 100%-ra!!! Nem is volt olyan nehéz.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

bodom26

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 09. 08:04

Gratulálok! :)

Ja, bocs... hogy nehezen indul be a játék, azt a történetére értettem, (csak ezt a szót kihagytam a mondatomból, és így máshogy is értelmezhető volt.) Szóval, hogy a történet indul be kicsit nehezen az elején. Miért is? Igaz ez?

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 09. 11:33

bodom26:Igen,ez igaz(bocs srácok,hogy most nem spoilerezek,de segíteni szeretnék bodomnak)A játék eleje valóban kicsit unalmas,de én gyakorlatilag az összes AC epizódról el tudom mondani ezt.Ez az AC játékok egyetlen zavaróan nagy hátránya,de egy idő után nagyon beindulnak a történések,és utána már letehetetlen.A 3ban például az első 3-4 szekvencia az,ami elég unalmas,és ami nekem sem jött be,ezek a Haythames meg fiatal Connoros részek valóban kicsit hosszúak,de ezek sem annyira rosszak,és ha ezeket "túléled",utána kezdődik a királyság! :D
Habár a sztori szempontjából tényleg az 1et kéne először megszerezned,viszont ez a sztoriösszekapcsolódás inkább csak a Desmond-sztorira van nagy hatással,a 3 számozott rész az orgyilkosok szempontjából egyáltalán nem olyan összefüggő,bár a háttérsztori(a templomos-assassin csaták az Éden Almájáért)azért mindegyik részben kapcsolódik a másikhoz,szóval ez relatív kicsit.Viszont az igaz,hogyha az 1gyel nem játszol,akkor a Desmond-sztori tényleg érthetetlen része lesz a többi résznek.
Az 1ről megvan a magam véleménye(ezen topic valamely oldalán már leírtam),de nem olyan rossz játék,csak az a legnagyobb baj vele,hogy szerintem nagyon monoton,viszont sok benne(szinte csak ebből áll) a lopakodós,orvgyilkos rész,a közelharci rendszere viszont lófing a többi(különösen a 3)harcrendszeréhez képest.
De a te döntésed,vedd amelyiket jónak látod,de ha érdekel a tanácsom,és nem fog zavarni annyira a Desmond-sztori,akkor mindenképp a 3mat vedd meg.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 09. 12:00

dani.szentgali: Köszönöm a teljes mértékben kielégítő részletességű válaszodat, segítségedet! :)
Még nem tudom, hogy melyik részt veszem meg, de valószínű, hogy az összes részt begyűjtöm majd. Ha sorozatról van szó, és tetszik, akkor mindig megveszem az összes darabját.
Ez a dolog most inkább pénz kérdése. Sokat elvertem mostanában játékokra, kontroller stb. :S

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 09. 12:04

bodom26:You're welcome! ;)
Amúgy megkérdezhetem,hogy mi az Xbox-Live ID-d? :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése