Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 12. 30. 12:21

Na, mostmár megvan a Brotherhood is :) Kíváncsi vagyok, mi lesz a pápa halála után
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 30. 12:44

Cube Head:Annyit mondok,érdekes lesz a sztori az biztos! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 30. 13:08

Igen, nagyon érdekes lesz, és izgalmas is :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2012. 12. 30. 14:44

Nektek milyen edition van meg az AC3-ból?
Nekem Join or Die( George Washington jegyzetfüzete és a medál miatt kihagyhatatlan volt számomra)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 30. 14:57

GTAfan írta:Nektek milyen edition van meg az AC3-ból?
Nekem Join or Die( George Washington jegyzetfüzete és a medál miatt kihagyhatatlan volt számomra)
Nekem a special edition van meg, amihez megkaptam a Benedic Arnold és a Titok hullámsírban című DLC-ket, valamint kaptam egy színsémát az Aquilához, egy AC-s jegyzetfüzetet, egy AC-s pólót és egy multis karaktert.

Amúgy, már 97%-lék a játék, és egy küldetést nem tudom, hogy hogyan kell megcsinálni. Ott akadtam el, hogy amikor vadászunk Kanentó:konnal, akkor ír olyan kritériumot, hogy kombináld a csalit és egy kelepcét, én ezt megcsináltam; leraktam egy csapdát, szórtam oda csalit, sikerült egy állatot elfognom, megnyúztam és semmi. Kérem valaki segítsen!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 30. 17:19

Szerintem többet is meg kell fogni, ha az hiányzik. Én úgy csináltam, hogy egymáshoz közel leraktam 5-6-ot, szórtam 2-őt, majd elbújtam egy közeli bokorban, azt kész, várni kell. Lehet, hogy elsőre nem érzékeli. Rászórod a csalit a kelepcékre, és meglesz az, nem nehéz.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 30. 17:37

Kiscserko írta:Szerintem többet is meg kell fogni, ha az hiányzik. Én úgy csináltam, hogy egymáshoz közel leraktam 5-6-ot, szórtam 2-őt, majd elbújtam egy közeli bokorban, azt kész, várni kell. Lehet, hogy elsőre nem érzékeli. Rászórod a csalit a kelepcékre, és meglesz az, nem nehéz.
Ok kösz, megpróbálom. Üdv :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 12. 30. 22:29

Amúgy, xboxon csak nekem akadozik a Brotherhood? Eléggé feltűnő néha, például amikor megvesszük az istállót.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 30. 22:48

Cube Head írta:Amúgy, xboxon csak nekem akadozik a Brotherhood? Eléggé feltűnő néha, például amikor megvesszük az istállót.
Hmmm... hát sajnos én nem tudom, hogy akad, nálam nem akadt PS3-mon. Szerintem ez csak valami bug lehetett.

Egyébként Kiscserko sikerült a vadászos küldi, kösz a segítséget :).
Na, de megint elakadtam, van egy olyan hajós küldetés, amikor viharban vagyunk és a frettagoknak a lőporait kell szétlőni, összesen három frettag van, ennek a küldetésnek a neve: "Az Óriás meg a vihar"
Én neki mentem a hajóknak, de csak az egyiknek jött szét a lőporra, kérlek segíts, te hogyan csináltad meg?
Nálam az a baj, hogy túl erős a hajóm, így hamar meghalnak a frettagok egy ütközés után :(.
Aztán vannak ilyen kihívások: Na a vadásztársaság kihívásában már csak egy küldetés van vissza, ezt írja a küldetéshez: "Csináld meg az összes vadász feladatot."
Ezt most, hogy érti? (Itt te mit csináltál, milyen vadászos feladatot?)
Aztán az utolsó kérdés, tudod vannak a New York-i és a Boston-i alagutak, és az alagutakban vannak ilyen vetítők ha rámegyek a vetítőre, akkor ilyen hülye képeket ad ki, és kapok hozzá egy értelmetlen szöveget, amiből semmit sem lehet megérteni :(, te ezeket hogyan csináltad meg? Nagyon hálás lennék ha ezeket mind megválaszolnád, kösz. Üdv
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 31. 01:45

Na, akkor itt vannak a megoldások:
A hajóssal én is sokat küzdöttem, mire rájöttem a trükkre. Ha nem fejlesztettem volna már előtte fel az Aquilát, könnyű lett volna. Szóval, ha szemből mész neki, akkor pont kitörik, nem teljesen frontálisan, hanem épphogy átlósan, érted, ahol ott kellene lenni a lőporraktárnak. Nem vagyok nagy hajószakértő, úgyhogy annyit tudok mondani, a hajó orrától az egyik oldalra fél-egy métert menj, és ott ütközz neki szembe.
A vadászós ismét, mire rájöttem, beleőrültem. Ott a vadásztérképet kell befejezni. Ahol a mancsban ? van, ott kell felfedezni állatokat. Az angolban úgy van írva, hogy fejezd be a vadásztérképet, csak valamiért idiótán átfordították.
A vetítős pedig egyszerű találgatás, csak egyszer tudtam megfejteni a halandzsát, amit mellé adtam. Amúgy, ha sokat tekergeted, 5-10 perc alatt megvan. Annyi a szabálya, hogy mindegyik helyen csak egy kép lehet. Ha nagyon logikus akarsz lenni, mehetsz formációkban sorra, azt hiszem, csak 20-on valahány lehetőség van, de én megoldottam tekergetve.

Remélem tudtam segíteni.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 31. 11:13

Cube Head:Nálam nem nagyon szokott akadozni.Az istállós akadozás az meg teljesen természetes,haverom PS3mán is így van,csak a tuningolt PC-ken nem akadozik.De nálam is csak ez a hiba,csak az istállónál akadozik,de mondom,hogy szerintem ez csak egy konzolos bug.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 31. 14:58

Kiscserko írta:Na, akkor itt vannak a megoldások:
A hajóssal én is sokat küzdöttem, mire rájöttem a trükkre. Ha nem fejlesztettem volna már előtte fel az Aquilát, könnyű lett volna. Szóval, ha szemből mész neki, akkor pont kitörik, nem teljesen frontálisan, hanem épphogy átlósan, érted, ahol ott kellene lenni a lőporraktárnak. Nem vagyok nagy hajószakértő, úgyhogy annyit tudok mondani, a hajó orrától az egyik oldalra fél-egy métert menj, és ott ütközz neki szembe.
A vadászós ismét, mire rájöttem, beleőrültem. Ott a vadásztérképet kell befejezni. Ahol a mancsban ? van, ott kell felfedezni állatokat. Az angolban úgy van írva, hogy fejezd be a vadásztérképet, csak valamiért idiótán átfordították.
A vetítős pedig egyszerű találgatás, csak egyszer tudtam megfejteni a halandzsát, amit mellé adtam. Amúgy, ha sokat tekergeted, 5-10 perc alatt megvan. Annyi a szabálya, hogy mindegyik helyen csak egy kép lehet. Ha nagyon logikus akarsz lenni, mehetsz formációkban sorra, azt hiszem, csak 20-on valahány lehetőség van, de én megoldottam tekergetve.

Remélem tudtam segíteni.
Kösz a segítséget, egyébként még két dologban kéne segítség; mégpedig a tanya találmányoknál létre kell hozni ilyen palackot és egy szódabikarbonát; és azt írja, hogy egy kalendárium darabbal hozzam őket létre, ezt most hogyan érti?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 01. 02:45

A lalendárium lapok azok, amelyek a háztetőkön elszállnak, és utánuk kell futni, lehet hozzájuk térképet venni. Azokat, ha összeszeded, új találmányok receptjei lesznek elérhetők a főkönyvekben.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 01. 12:54

Kiscserko írta:A lalendárium lapok azok, amelyek a háztetőkön elszállnak, és utánuk kell futni, lehet hozzájuk térképet venni. Azokat, ha összeszeded, új találmányok receptjei lesznek elérhetők a főkönyvekben.
De hát én, azokból mindegyiket össze szettem, és most sem engedi, hogy megcsináljam, na mindegy, azért kösz :).
Amúgy, sikerült megcsinálnom a vadászosat és 100% lett a játék :D! Köszönöm a segítségedet, üdv.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 01. 13:58

TheGTAKING:Ügyes vagy,gratulálok! :) ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése