Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 25. 16:26

TheGTAKING: Teljes mértékben egyetértek Kiscserko-val, szóval nem tudok segíteni, mert én sem játszom AC multival. Amilyen jól megcsinálták minden részben a szinglit, legalább annyira, ha nem jobban rontották el a multit. Például AC3ban egyáltalán nem értem, miért lett ez a katasztrofálisan szar és unalmas multi belerakva, mert már a BH-nál is utáltam, mint a szart, de ott még valamely szinten meglehetett érteni, hogy nem volt más ötlet egy sikeresebb multihoz. De könyörgöm, az AC3ba ott van a Naval Warfare, amit véleményem szerint BE KELLETT volna rakni multiba, mert hihetetlenül király lett volna szerintem egy olyan multiplayer játék, amiben ilyen élethűen és életszerűen lemodellezett tengeri csatákat játszhattunk volna le. Mindenki kap a legelején egy kis, gyenge hajót, és különböző meccsekben, játékmódokban fejleszti azt tovább, míg el nem éri a max fejlődési szintet, és minden szinttel feloldódik egy tuningolási, fejlesztési lehetőség (pl új hajó vásárlása, már meglévő hajó tuningolása a singleplayerben látott eszközökkel). Erre mit csinált a Ubisoft?? Megcsinálta a világ legszarabb multiját zsinórban 3madszorra. Szóval bocsi, de én sem tudok segíteni, máshol kell segítséget kérned, mert ne vedd sértésnek, de nem is értem, hogy lehet szeretni egy ilyen multit.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 25. 21:19

Húúú, az a Naval Warfare tényleg nagyon jó lett volna multival. Ők miért nem olyanok, mint a Rockstar? Ők már írták volna, hogy lehet beküldeni tippeket, azt kész. Amúgy 1-két órát el lehet vele tölteni, de többet szerintem se.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 25. 22:14

Már mindegy, érdekes módon (szerintem bug lehetett) megkaptam a trófeát, pedig nem is szereztem meg az összes Abstergos videót, csak egyet, mikor elértem a 26-os szintet, és azon belül csak megcsináltam a legnehezebb Farkasfalkát egyedül, és megadta a trófeát, szóval már csak nyernem kell a sakkban és trófea!
Azért kösz :), amúgy ja, nagyon szar a multi, a BH-ban főleg! Bár el kell mondanom, hogy a 3-ban valamiért ott jobb lett a multi, szerencsére abba csak a 20-ast kellett elérni, és nem volt olyan szar, lassú mint a BH. Na ott aztán nagyon lassan fejlődtél, de a 3-ban villámgyorsan lehet fejlődni! Egy nap alatt el lehet érni a 20-ast, én egy nap alatt értem el a 10-est, a második napon pedig a 20-ast. Egyébként tényleg jobb lett volna az a hajós, csak az Ubi mindent elcsessz, ahogy a Prince of Persia: Kindred Blades-t is. Szerintem olyannak kellett volna lennie a multinak, hogy csinálsz egy teljesen kitalált karit, nevet adsz neki, és berakod egy városba, aztán szabadon bejárhatod az összes eddigi AC-s helyet! És küldetéseket is vehetsz fel, úgy mint az RDR-ben, na olyannak kellett volna lennie a multinak, nem pedig ilyen szarnak!

És a Rev multijával csak Beta módban játszottam, mert mikor megvettem a Revet, akkor a kód fel volt használva :(, így nem tudtam multizni és nem tudtam kiplatinázni.
Na mindegy, holnap kiplatinázom az AC 3-at, és köszönöm a segítségeteket, nagyon sokat segíttetettek! Köszönöm
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 26. 11:04

TheGTAKING: Szívesen segítettünk, barátom, és gratulálok a platinához! :) ;)
Az a multi sem lett volna rossz, amit te mondasz, csak abban valahogy nem látom a többszereplős megvalósítást, mert nekem ez a városbejárós dolog ez nekem nagyon singleplayeresnek tűnik, de gondolom, olyasmire gondolsz, mint amilyen az RDR-ben van, ahogy azt le is írtad.
Kiscserko: Igen, a R* legalább megkérdezi a rajongókat, hogy mit/miket szeretnénk, nem úgy, mint a Ubi. Emlékezz vissza, egy csomó magánötletük nem jött be a rajongóknak, amiket a visszajelzések alapján 4-5 patchben javítgattak ki (gondolok itt a csuklya levételére a játék végén, meg a gyorsutazásonként kicserélődő dupla pisztoly valamelyikére), és még mindig van olyan, amit még patchben sem sikerült kijavítani (kötélfullánk erszényes játékhiba). De a multi megvalósításában azért a R*-nál is van bőven kritikám, mert hiába raktak bele egy csomó jó játékmódot multinak, nem úgy, mint a Ubi, azért őket is lehet kritizálni, mert ebből a csomó jó módból mindössze kettőt tudtam kipróbálni, mert a R* is félreértelmezi a "Quick Match" fogalmát, nem úgy, mint az Infinity Ward vagy a Danger Close. Nem mintha az évente megjelenő FPS-eket akarnám fényezni, de egy 1 perces felkészülési korlátot a R* is rakhatott volna a GTAIV-be, mert mire azok a b*zik a multiban elkészülnek, addigra 50 TDM-et játszok le MW3ban. -.- Ezt nagyon remélem, hogy az Vben kijavítják és lesz felkészülési idő, mert ha megint 10-20-30 perceket kell majd várjak, mint a GTAIVnél még a Quick Matchbe is, akkor bizony a GTAVöt is csak singleplayeres játéknak fogom használni.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 26. 12:08

Ja, az tegnap, meg mindig engem is nagyon idegesít, hogy ki kell pipálgatniuk. De ez már a Max Payne-ben nem így van, és gondolom ezt folytatják, mert nekik se jó, hogyha elégedetlenek a vevők. És gondolom ezt a bajt már sokan megírták nekik, szóval biztosan az V-ben már jó lesz. Legalább is remélem.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 26. 16:55

Kiscserko: Mivel nem játszom MP3mal, ezért nem hallottam erről a jó hírről. Így már bizakodó vagyok, és tényleg bízom benne, hogy a GTAV multija a IVével ellentétben olyan nagy favoritom lesz, mint a Call Of Duty multija (engem olyannyira idegesít ez az időhúzás, amit a többi multis csinál, hogy képes voltam a GTAIV multi szinte azonnali megunására, pont, mint az AC-multikra, annyi különbséggel, hogy a GTA multiját ezért az időhúzásért untam meg, nem pedig azért, mert unalmasak a játékmódok). Köszi az infót, remélem, hogy leszámolnak egyszer s mindenkorra a 100 évig készülődő multis csicskákkal.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 26. 19:45

Helló mindenkinek!
Segítség kéne, Kiscserko elkezdtem csinálni azt a sakkot, amit linkeltél! Szerencsére egyszer sikerült és az 500-ból 20 $ szereztem, azonban rohadt nehéz, mert nem mindig ugyanazt csinálja az ellenfél, így lehetetlen! És az a Fanorana az is nehéz, azt hogyan csináltátok meg?
Nagyon hálás lennék, ha segítenétek, mert már felidegesített az AC! Utálom az Uborkasoftot.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 27. 00:50

Ha a videónál írt tippeket megfogadod, nem lesz nehéz, csak mindig tegyél fel 100-at. Nem pontosan kell követni a videón történteket, hanem csak tippeket. A fonoronánál, ha a játékszabályokat megérted, szerintem kis logikával egyszerű.

Én ma játszottam az AC 3 multijával, és ez a co-op farkasfalvamód nagyon jó, és tényleg gyorsan lehet fejlődni, másfél óra alatt 7-es lettem. Ezt jól kitalálták.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 27. 12:23

Kiscserko írta:Ha a videónál írt tippeket megfogadod, nem lesz nehéz, csak mindig tegyél fel 100-at. Nem pontosan kell követni a videón történteket, hanem csak tippeket. A fonoronánál, ha a játékszabályokat megérted, szerintem kis logikával egyszerű.

Én ma játszottam az AC 3 multijával, és ez a co-op farkasfalvamód nagyon jó, és tényleg gyorsan lehet fejlődni, másfél óra alatt 7-es lettem. Ezt jól kitalálták.
Kösz, megpróbálom :). Igen a farkasfalka egy nagyon jó mód, az a kedvencem :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 03. 02:14

Mikor jelenik meg a Washingtonos DLC, és mennyi lesz? Amúgy megvettem az elveszett maja templomosat, jó dolgok voltak benne, csak elég rövid volt az árához képest.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 03. 10:00

Kiscserko írta:Mikor jelenik meg a Washingtonos DLC, és mennyi lesz? Amúgy megvettem az elveszett maja templomosat, jó dolgok voltak benne, csak elég rövid volt az árához képest.
Február 19-én jelenik meg az első szekvenciája, azt hiszem, hogy 10 $ -ba fog kerülni, és 9 €-ba.
És a majás az mennyibe került? Mert én is megvenném :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 03. 12:57

1500 Ft volt kb. Plusz-minusz egy 50-es. Azért annyira nem ad sokat, mint amibe került, de ha már 100%-od van. és nagyon imádtad a játékot, játszanál még benne olyan küldetésekkel, amiket még nem vittél ki, akkor megéri.

Kösz az infót. Húha, ennyibe kerül a VC és a III is a PSN-en, mint ez a Tyranny of King Washington. Na, akkor ezt egy ideig valószínűleg nem veszem meg, majd talán idővel.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 03. 14:50

Kiscserko írta:1500 Ft volt kb. Plusz-minusz egy 50-es. Azért annyira nem ad sokat, mint amibe került, de ha már 100%-od van. és nagyon imádtad a játékot, játszanál még benne olyan küldetésekkel, amiket még nem vittél ki, akkor megéri.

Kösz az infót. Húha, ennyibe kerül a VC és a III is a PSN-en, mint ez a Tyranny of King Washington. Na, akkor ezt egy ideig valószínűleg nem veszem meg, majd talán idővel.
Én köszönöm az infót :), majd valamelyik nap megveszem a DLC-ket, bár a VC, III és a San is nagyon kéne :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 02. 03. 16:53

Xbox360on nem kell fizetni érte, legalábbis nem teljesen, mert az MS pontokból meg tudom venni. :D
A Washington DLC-t én is várom, csak sajna nem spóroltam az MS pontokkal, és most már csak 320 van, abból meg sajna nem tudom megvenni. :( De lehet, majd egy-két ezerért veszek 1000 MS pontot, ha jól tudom, xbox 360 piactéren kb 800-900 MS pontok a DLC-k, és ez a Washingtonos is valszeg annyi lesz. De lehet, jobban járnék, ha 1200 MS pontért megvenném az AC3 Season Pass-t, mert akkor ennek a DLC-nek az összes szekvenciája ingyenes lesz a számomra. Mindegy, mivel még nem tudom, milyen lesz ez a DLC, ezért még nem veszek MS pontokat, majd megjelenés után megnézem, hogy milyen lett, és megéri-e megszerezni.
Amúgy a DLC Trailerében az az assassin az Connor, csak a ruhája új, vagy szerintetek is egy új assassin, és nem csak én látom így?? :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 03. 17:38

dani.szentgali írta:Xbox360on nem kell fizetni érte, legalábbis nem teljesen, mert az MS pontokból meg tudom venni. :D
A Washington DLC-t én is várom, csak sajna nem spóroltam az MS pontokkal, és most már csak 320 van, abból meg sajna nem tudom megvenni. :( De lehet, majd egy-két ezerért veszek 1000 MS pontot, ha jól tudom, xbox 360 piactéren kb 800-900 MS pontok a DLC-k, és ez a Washingtonos is valszeg annyi lesz. De lehet, jobban járnék, ha 1200 MS pontért megvenném az AC3 Season Pass-t, mert akkor ennek a DLC-nek az összes szekvenciája ingyenes lesz a számomra. Mindegy, mivel még nem tudom, milyen lesz ez a DLC, ezért még nem veszek MS pontokat, majd megjelenés után megnézem, hogy milyen lett, és megéri-e megszerezni.
Amúgy a DLC Trailerében az az assassin az Connor, csak a ruhája új, vagy szerintetek is egy új assassin, és nem csak én látom így?? :D
Az 100%-lék, hogy Connor, hiszen az Ubisoft is mondta, hogy Washington király akar lenni, ezért Connor szembeszáll vele :), amúgy meglehet szerezni ingyen a DLC-t! Ugyanis, annyi a dolog, hogy az E3 napján, feltétlenül lépjetek be mindegyik AC-be, és megkapjátok mindegyik DLC-t! Én is tavaly beléptem a Revelationsba az E3 napján, és egyből megkaptam az összes ruhát, és a Vlad Tepeses DLC-t is :D. Szóval, az E3 napján beléptek bármelyik AC-be, és ahhoz az AC-hez megkapod az összes DLC-t, én ezt fogom csinálni a 3-nál is :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése