Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 02. 03. 17:40

Kösz a tippet, de az E3 az még kicsit messze van sajnos. :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 03. 17:51

dani.szentgali írta:Kösz a tippet, de az E3 az még kicsit messze van sajnos. :(
Ja sajnos, amúgy akit érdekel, annak megmutatom Vlad Tepes cikkét, még én írtam egy éve:
http://hu.assassinscreed.wikia.com/wiki/Vlad_Tepes

És itt van Ishak pasa cikke is (ezt már nem én írtam):
http://hu.assassinscreed.wikia.com/wiki/Ishak_pasa

Valamint a Vlad Tepeses DLC, erről le van írva, hogy az E3 napján meglehetett szerezni, és ezt sem én írtam:
http://hu.assassinscreed.wikia.com/wiki ... rt%C3%B6ne

Na akkor jöjjön Connor cikke, hát ez nincs még kész, és szerencsére ezt én írtam :D.
http://hu.assassinscreed.wikia.com/wiki ... 3%A9%3Aton

Jó olvasgatást :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 02. 21. 22:16

Na srácok, van valami véleményetek az AC3 első, nagy DLC-jéről, a "George Washington Zsarnokságá"-ról?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 21. 23:53

Eléggé hülyeségnek tűnik. A pluszok is azok benne, a házi farkassal és a láthatatlanná tévő farkasbőrrel együtt. Ha a három nagy DLC-t, vagy legalább kettőt adnának ennyiért, már tölteném is le, de ennyiért... Akinek nagyon tetszett az AC3, és szeretne pár félórányi újat játszani kedvelt AC játékán, annak csak ajánlani tudom. Lehet, hogy előbb-utóbb megveszem, de mivel elég nagy hülyeségnek tűnik, ezért nem valószínű.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 22. 10:06

Kiscserko írta:Eléggé hülyeségnek tűnik. A pluszok is azok benne, a házi farkassal és a láthatatlanná tévő farkasbőrrel együtt. Ha a három nagy DLC-t, vagy legalább kettőt adnának ennyiért, már tölteném is le, de ennyiért... Akinek nagyon tetszett az AC3, és szeretne pár félórányi újat játszani kedvelt AC játékán, annak csak ajánlani tudom. Lehet, hogy előbb-utóbb megveszem, de mivel elég nagy hülyeségnek tűnik, ezért nem valószínű.
Az árát tényleg nem éri meg, bár nagyon megvenném, de lehetséges, hogy helyette inkább megveszem az Uncharted 3-at, mert nincs kedvem elcseszni egy DLC-re, 6000-8000 FT-t, bár állítólag 4 órás a játékmenet.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 02. 22. 15:12

XBOX LIVE piactéren csak 800 MS pontba kerül az első része a DLC-nek, a The Infamy.
Eddig nem töltöttem le, mert nincs elég MS pontom, de néztem róla pár videót, és a történelmi rész szempontjából eddig ez a legnagyobb baromság, amit AC-ben (vagy egyáltalán játékban) megalkottak. George Washington, az USA legelső elnöke, mint a világ leigázója és az emberek gyilkosa???!! Hatalmas hülyeség. Arról meg nem is beszélve, hogy elég sablonos ez a DLC, nagyon az előző részekből merít dolgokat, nincs benne semmi eredetiség. A farkasköpeny meg a farkasfalka nekem viszont eléggé bejön, leginkább az utóbbi, azt talán még az alapjátékban is szívesen láttam volna, ha nem ezzel az animusos megoldással csinálják meg, hogy ilyen "farkasszellemek" jelennek meg, mert így elég gagyi lett.
Na mindegy, talán valamikor majd megszerzem, de az sem most lesz, mert szerintem sem olyan jó, az első része legalábbis semmiképp sem jön be történetileg.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 22. 16:25

dani.szentgali írta:XBOX LIVE piactéren csak 800 MS pontba kerül az első része a DLC-nek, a The Infamy.
Eddig nem töltöttem le, mert nincs elég MS pontom, de néztem róla pár videót, és a történelmi rész szempontjából eddig ez a legnagyobb baromság, amit AC-ben (vagy egyáltalán játékban) megalkottak. George Washington, az USA legelső elnöke, mint a világ leigázója és az emberek gyilkosa???!! Hatalmas hülyeség. Arról meg nem is beszélve, hogy elég sablonos ez a DLC, nagyon az előző részekből merít dolgokat, nincs benne semmi eredetiség. A farkasköpeny meg a farkasfalka nekem viszont eléggé bejön, leginkább az utóbbi, azt talán még az alapjátékban is szívesen láttam volna, ha nem ezzel az animusos megoldással csinálják meg, hogy ilyen "farkasszellemek" jelennek meg, mert így elég gagyi lett.
Na mindegy, talán valamikor majd megszerzem, de az sem most lesz, mert szerintem sem olyan jó, az első része legalábbis semmiképp sem jön be történetileg.
Nekem bejön, talán mert Benedict Arnold is benne van :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 02. 28. 14:35

Assassin's Creed IV: Black Flag

Az Ubisoft nemrég hivatalosan is bejelentett az Assassin's Creed IV: Black Flag létezését, az első részleteket hétfőn kapjuk meg...
A folytatás PC-re, PS3-ra, Xbox 360-ra és Wii U-ra készül, next-gen konzolokról még nem tudni.
A borítókat itt találjátok:

PC
Xbox 360
PS3
Wii U

Gondoltam megosztom veletek ezt a jó hírt.:)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 28. 15:49

Tudtam, nem fogják befejezni, amíg jön a pénz. A kalózos jónak néz ki. Végre talán újra sötétebb lesz a játék. Ha az AC3 nem lett volna ilyen, azt mondanám, szomórú vagyok, hogy folytatják. De a III mutatott kis fejlődést. Bár nem hiszem, hogy egy év alatt változtatnak. Szerintem egy 3. részt kapunk egy az egyben újra, egy-két miniatűr újjítással. Mindenesetre a remény hal meg utoljára. Talán még jó is lehet.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 28. 16:01

Hát, hogy is mondjam... valahogy nem érdekel az AC! Elegem van, hogy minden évben kiadnak egy nyamvadt részt, miért nem tudnának annyi időt várni, mint a Rockstar? Pénzéhes ez a Ubisoft, a végén úgy fognak járni, mint a Call of Duty. Akkor legalább Connor történetét folytassák, de ebből nem lesz semmi, szerintem Connor történetét az utolsó Washingtonos DLC fogja lezárni. Egy év alatt 100%, hogy nem fog sokat fejlődni az AC, egyetértek Kiscserkóval.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 02. 28. 16:05

TheGTAKING írta:Hát, hogy is mondjam... valahogy nem érdekel az AC! Elegem van, hogy minden évben kiadnak egy nyamvadt részt, miért nem tudnának annyi időt várni, mint a Rockstar? Pénzéhes ez a Ubisoft, a végén úgy fognak járni, mint a Call of Duty. Akkor legalább Connor történetét folytassák, de ebből nem lesz semmi, szerintem Connor történetét az utolsó Washingtonos DLC fogja lezárni. Egy év alatt 100%, hogy nem fog sokat fejlődni az AC, egyetértek Kiscserkóval.
Elvileg köze lesz Connorhoz, "A hírek szerint a tegnapi plakáton is látható assassin neve Edward Kenway, a foglalkozását tekintve kapitány és alkalmi kalóz, egyébként pedig ő Haytham Kenway apja, és így Connor nagyapja is".
http://gamekapocs.hu/hir/33258/frissitv ... iv_terkepe

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 28. 16:16

Dave írta:
TheGTAKING írta:Hát, hogy is mondjam... valahogy nem érdekel az AC! Elegem van, hogy minden évben kiadnak egy nyamvadt részt, miért nem tudnának annyi időt várni, mint a Rockstar? Pénzéhes ez a Ubisoft, a végén úgy fognak járni, mint a Call of Duty. Akkor legalább Connor történetét folytassák, de ebből nem lesz semmi, szerintem Connor történetét az utolsó Washingtonos DLC fogja lezárni. Egy év alatt 100%, hogy nem fog sokat fejlődni az AC, egyetértek Kiscserkóval.
Elvileg köze lesz Connorhoz, "A hírek szerint a tegnapi plakáton is látható assassin neve Edward Kenway, a foglalkozását tekintve kapitány és alkalmi kalóz, egyébként pedig ő Haytham Kenway apja, és így Connor nagyapja is".
http://gamekapocs.hu/hir/33258/frissitv ... iv_terkepe
Edwardra kíváncsi vagyok, mert érdekel a kalandjai, egyébként kiderül az AC Forsakenből, hogy Edwardot egy merénylő öli meg, és miután Haytham megölte Braddockot, visszautazik Angliába, ahol megöli a Templomosok vezetőjét Reginald Brichet, és ő lesz az új vezetője a templomosoknak!

Részletek: http://assassinscreed.wikia.com/wiki/Reginald_Birch
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 02. 28. 20:44

Dave: Köszi a hírt! :)
Hát, ha már mindenki ezt mondja, akkor szerintem én is, szóval hát, őszintén szólva nem látom sok értelmét a IV. résznek! Már az AC3 is kezdett kicsit eltávolodni az eredeti AC-feelingtől (néhány dologban pozitívan, néhányban meg negatívban), de azt még lehetett élvezni. De mi akar lenni ez a kalózos cucc? Egy már teljesen hajórapakolt AC?? Mert az már nagyon szar lenne! Az AC3ban nagyon élveztem a tengeri csatákat, de csak mint mellékküldetések. Hogy egy egész AC rész arról szóljon, hogy egy hajón ülünk... ez már NEM AC! :@
Ez az évenkénti megjelenés egyébként tényleg kezdi szétzilálni az AC-t (példának itt van ez az állítólagos negyedik fő folytatás), de azért a R* példáját sem kéne követni. Én inkább azt mondom, minden cég válassza az aranyközéputat, ne dobjanak ki évente új részt, de ne is 5 évente! A legjobb az lenne, ha R* meg Ubi is kétévente adnának ki játékot.
Na de majd meglátjuk, mi sül ki ebből az új AC-ból. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 28. 20:49

Nem hiszem, hogy az egész hajón játszódna, biztos lesznek városok, épületek.És hála a III-nak biztos lesznek fák is -.- Szerintem csupán szerves részét képezi a hajózás és a tengeri csaták, mert az mindenkinek tetszett. És remélhetőleg itt csinálnak még fejlesztéseket a hajózásban, amit gondoltam, hogy van még hova javítani. Annyira nem lennének hülyék, hogy ennyire elszúrják. Annak meg kifejezetten örülök, hogy még currentgen lesz, biztos voltam benne, hogy a Ubisoft el adja a lelkét ismét a pénznek, és milliárdokat fogad el a Sony-tól a nextgen exkluzivitása miatt.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 01. 11:03

Kiscserko: Miért? Miért nem tetszett a fáramászás a III-ban? Észérveket várok! :)

Szerk.: Gondoltam, ha már az utóbbi időben így szóba jött, akkor kirakom: [imgs=] http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 9726_n.jpg [/imgs]
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése