Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 04. 02. 11:46

Ja nem ott, hanem amikor ott irányítod az assassinokat, és az ellenségek elé barikádokat kell tenni és a végén jöne gy faltörő kos, de már sikerült :) Csak nem tudtam mit kell csinálni.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 04. 02. 11:49

scoobydooesben10fan írta:Ja nem ott, hanem amikor ott irányítod az assassinokat, és az ellenségek elé barikádokat kell tenni és a végén jöne gy faltörő kos, de már sikerült :) Csak nem tudtam mit kell csinálni.
Aha, akkor mindegy :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 04. 02. 22:01

Az első 4 szekvenciát befejeztem a 3ban és hát azt kell mondanom eléggé elrontották az elejét. A Haythamos rész teljesen felesleges és mire eljutunk Connorhoz az ő kezdő küldetései dögunalmasak az előzőek után. Viszont miután elhagyjuk a falut már kezd beindulni a játék

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 04. 02. 23:28

Cseszneki írta:Az első 4 szekvenciát befejeztem a 3ban és hát azt kell mondanom eléggé elrontották az elejét. A Haythamos rész teljesen felesleges és mire eljutunk Connorhoz az ő kezdő küldetései dögunalmasak az előzőek után. Viszont miután elhagyjuk a falut már kezd beindulni a játék
Igen, ebben van valami. Sokan mondják, hogy Haytham mekkora figura, szerintem sem rossz, de azért az első 3 egész szekvenciát tényleg uncsi volt vele megcsinálni. A fiatal Connorral is unalmasak voltak a küldetések, ez tény. De azért azt is tartsuk szem előtt, hogy az előző részekben nem kellett bemutatniuk a főszereplőket és az előtörténetet, mert azt már az első Eziós rész, az AC2 megtette. És a 3-ban be kellett mutatniuk egy játékban azt, amit régebben három játékban mutattak be, ami azért nem kis feladat.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 04. 03. 14:35

dani.szentgali írta:
Cseszneki írta:Az első 4 szekvenciát befejeztem a 3ban és hát azt kell mondanom eléggé elrontották az elejét. A Haythamos rész teljesen felesleges és mire eljutunk Connorhoz az ő kezdő küldetései dögunalmasak az előzőek után. Viszont miután elhagyjuk a falut már kezd beindulni a játék
Igen, ebben van valami. Sokan mondják, hogy Haytham mekkora figura, szerintem sem rossz, de azért az első 3 egész szekvenciát tényleg uncsi volt vele megcsinálni. A fiatal Connorral is unalmasak voltak a küldetések, ez tény. De azért azt is tartsuk szem előtt, hogy az előző részekben nem kellett bemutatniuk a főszereplőket és az előtörténetet, mert azt már az első Eziós rész, az AC2 megtette. És a 3-ban be kellett mutatniuk egy játékban azt, amit régebben három játékban mutattak be, ami azért nem kis feladat.
Nekem nincs bajom azzal, hogy Connorral van felvezetés. Az AC2ben pont azt tetszett, hogy egy egyszerű szereplővel kezdtünk

Itt azzal van a baj, hogy a Haythamos küldetések után már nem olyan jók a felvezető küldetések Connoral, mert már a legtöbb dolgot ellőtték. Kisgyerek Connoral kellett volna kezdeni egy kidolgozottabb felvezetéssel

A Haythamos résszel meg az még a bajom, hogy az alatt alig van mellékküldetés, még vadászni sem tudtam

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 04. 13. 17:56

Sikerült végigtolnom a sztorit öt nap alatt. :) Már csak a mellékküldetések vannak hátra. :)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 04. 13. 18:00

scoobydooesben10fan írta:Sikerült végigtolnom a sztorit öt nap alatt. :) Már csak a mellékküldetések vannak hátra. :)
Gratulálok, gondolom az utolsó küldetés tetszett neked :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 04. 13. 19:22

Nem mert végig kellett nézni a stáblistát. >:(

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 04. 13. 21:05

scoobydooesben10fan írta:Nem mert végig kellett nézni a stáblistát. >:(
Ja, sajnos mindegyik AC-ben végig kell nézni :(, bár szerintem ebben a részben volt a legjobb boss fight :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 04. 17. 15:25

Hogy lehet fejleszteni az assassinjaidat? (azokat akik az assassinok főhadiszállásán vannak a térképben az assassins menüpontban)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 04. 17. 15:45

Elküldöd őket a térképen küldetésekre.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 04. 17. 15:47

scoobydooesben10fan írta:Hogy lehet fejleszteni az assassinjaidat? (azokat akik az assassinok főhadiszállásán vannak a térképben az assassins menüpontban)
A Mediterranean Defense-n lehet őket fejleszteni, ahol elküldheted őket más-más helyekre, és ott fejlődnek.
http://assassinscreed.wikia.com/wiki/Me ... an_Defense
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 04. 17. 15:59

Köszi :)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 04. 17. 17:26

scoobydooesben10fan írta:Köszi :)
Szívesen, ha nem megy valami, akkor szólj :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 04. 23. 13:25

Megérkezett a The Redemption :D
http://www.youtube.com/watch?v=8WdDrEDAfjQ

Biztos, hogy megveszem :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése