Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 06. 10. 21:36

Ja. :( De ha minden igaz, holnap kiderül, aztán reménykedjünk a legjobbakban. De ha megint nem lesz hajós multi, akkor végig kellene gondolniuk, hogy hogyan lehet, hogy ott dolgozik ezen a játékon több száz ember, és mindegyik olyan idióta, hogy eszükbe se jut a multit megreformálni?! Főleg, ha hajózással, de ha nem azzal, akkor akármilyen teljes reformot elfogadnék, mert már nagyon unalmas lenne negyedszerre ugyanaz a szar mulit!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 06. 10. 21:44

Teljes mértékben egyetértek veled!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 06. 11. 12:03

Bocs a dupla hsz-ért, de itt az első (singleplayer) gameplay:

Nem azért, hogy megint a nextgeneket fikázzam, de ha jobban megnézitek, néha belaggol a PS4-en a játék nem is kicsit! -.-
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 06. 11. 12:39

A játék egy nagy részében láthatóan az ACIII-at hozza. Animációk, feliratok, stb. De NAGYON meg vagyok elégedve vele! Jól néz ki! A víz fizikáján végre a 6. részre már fejlesztettek, azaz már a víznek is van fizikája, nem úgy, mint az előző részekben. Nagyon jól néz ki minden becsapódás a vízben. Hangulatos, a körbelövöldözés nagyon tetszik. Egy-két új harcmozdulat nem ártana. A hajós csatán fejlesztettek, úgy, ahogy reméltem. Még remélem tartogat pár fejlesztést ez a mód, ha már ezen alapszik az egész játék. Fürge, jól irányítható hajó ez a Jackdaw szerencsére, az Aquila-val ellentétben, és ez is sokat tesz majd a játékélménybe. A megcsáklyázás, átszállás is jó, ha ilyen akármikor lehet játék közben, annak örülök. Ez a gameplay és az új E3 trailer végre visszahozták azt a várakozást a játék iránt, amit a korábbi trailerek elvettek. Nagyon tetszetős, várjuk a mai fejleményeket, elvileg ma jön az ACIV bemutatás!

A laggot, amit te láttál én nem vettem észre, pedig kétszer néztem, de nem azt a videót, amit te linkeltél. Szerintem nincs benne lagg! Ja, és remélem PS3-on is lesz víz fizika, meg ilyen részletgazdag lövöldözések, amikor minden repül minden fele, mert simán elbírná a konzol, remélem nem csinálják úgy, mint a Watch_Dogsnál, hogy egy csomó mindent csak a PS4 verzióba rakják, mert szerintük "nem elég erős a konzol".
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 06. 11. 13:27

Hmm nem is tudtam, hogy a Watch Dogs-nál csomó minden csak a következő generációba kerül majd bele... Lényegi dolgokat vonnak meg tőlünk, vagy csak apróságokat? Nem mind1, mert akkor lehet, hogy nem veszem meg mégsem...:D
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 06. 11. 13:35

Csak olyan apróságokra gondolok, minthogy szarabb technikák, kb 0 részletgazdagság, meg ilyenek. Valódi játékmeneti dolgokat (nagyon remélem) nem.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 06. 11. 13:50

Kiscserko: Akkor nézne nagyot szerintem mindenki, ha a legfontosabb játékmeneti dolog, a telefon nem lenne benne a mostani generációs konzolokba, vagy ha csak feleannyi dolgot lehetne vele csinálni, mint a nextgen konzolokon. :D

Egyébként visszakanyarodva a Fekete Zászlóhoz, igen, meglehet, hogy a lagg, amit én láttam, csak ezen a videón van, elsőre én is ezt hittem, de miután sokadjára megnéztem, a vége felé amikor a nagy totálos kamerában mutatja a csávót meg a közönséget, akkor tisztán látszott, hogy a játék akadt meg, mert a közönség és a játékkal játszó csávó mozogtak, csak a háttérben a kép állt meg.

Elég kevés újítás van eddig, de erre igazából fel lehetett készülni, a hajózáson meg a grafika finomhangolásán kívül eddig sok új dolog nem történt, talán a hajózáson látszanak nagyobb változtatások és a hajó valóban gyorsabb, több fegyverrel van ellátva. De ezt leszámítva én eddig úgy tekintek erre a játékra, mint egy nagyobb kiegészítőre, mert nagy vonalakban eddig ez az AC3. Ettől függetlenül kíváncsian várom a további fejleményeket és még mindig reménykedek a csodában, hogy a mai nap folyamán látunk egy teljesen új multiplayert (remélhetőleg hajócsatásat), hisz ha más miatt nem is, de a generációváltás alkalmából eléggé illene egy multiplayer reformot megejteni.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 06. 11. 13:54

Hát, egyenlőre nem hangzik túl jól, de mivel nem akarom előrendelni, így végül is mindegy várhat, majd az első 1-2 hét meg 2-3 gameplay videó után meglátom, addigra úgyis lesz belőle csomó kritika. Akkor legalább nem veszem meg feleslegesen.

Mindenesetre örülök, hogy leírtad, így óvatosabb leszek a játékkal kapcsolatban.:)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 06. 11. 14:01

Hmmm..., nem rossz; bár egyetértek Danival. Remélem, tényleg javítanak ezen a f*s multin! Emellett, a hajózás tetszett :), szép; DE ez még mindig az AC 3!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 06. 11. 14:42

Nem akarok vitát kezdeni, nem azért írom ezt, de mit vártok egy évente megjelenő franchise-tól? Egy év alatt nem fogják szőröstől-bőröstől átalakítani az egészet, így (szerintem) nem lesz teljes értékű folytatás. Legalábbis számozott epizódként nem... Még a BH-ban meg a Rev-ben elment, hogy alig van fejlődés, de számozott részként többet is beleadhattak volna a 4-be.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 06. 11. 14:50

realostew: Teljesen egyetértek veled! A BH-ban meg a Revelationsben (főként előbbiben) nem volt akkora katasztrófa, hogy nem voltak radikális fejlődések, mert csak az Ezio-éra folytatásai voltak, nem számozott részek. Viszont ahogy mondtad, a Black Flag eddig valóban nem méltó arra, hogy számozott rész legyen. Inkább csak egy hajózásra nagyban építő Kenway családfakutatás.

Eddig én sem tartom méltónak a számozást ennél a résznél, mert eddig túl sok új dolog nincsen benne. Ahogy korábban leírtam, az eddigiek alapján ezt a részt számomra már csak egy reformált multiplayer tenné számozott résszé meg megvásárolandó játékká.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 06. 11. 14:55

Az ACIII-nál kész csoda volt a fejlődés, mert a legelső résztől a Revelationig alig fejlődött valami. Reméltem, hogy az ACIII csodája áthat a IV-re is, és a készítők is észreveszik az eladási listákon, hogy az ACIII reformja jót tett, és lehetne még reformálni, mert újítások kellenek, egy év ide vagy oda.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 06. 11. 15:11

Azért az 1 és a 2 között vannak komolyabb változtatások. Mások lettek a küldetéstípusok, sokkal bővült az Open World rész, lett egy csomó, változatos, új mellékküldetés. Szóval azért nem volt véletlen, hogy a 2-őt mindenki mindenhol dicsérte az 1-hez képest. Ettől függetlenül az tény, hogy az AC3 volt eddig a legnagyobb vérfrissítés a sorozatban, de sajnos nagyon úgy fest, a Ubisoft ezt magasról leszarja és b*sztak számításba vehető változtatásokat végezni! :@
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 06. 11. 15:31

Nekem az 1 jobban tetszett, és olyan hú-de-nagy változtatásokat nem láttam.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 06. 11. 16:14

Amúgy nem vagyok oda az AC szériáért, de a III annyira jó kritikákat kapott, hogy nagyon meghozta a kedvem/az érdeklődésem. Szóval, gondoltam rá, hogy meg kéne venni, viszont azon tanakodom, hogy mekkora hiány az, hogy az I-t és a II-t csak épphogy kipróbáltam 1-2 óra erejéig?
Nagy lemaradás, vagy bátran megvehetem a III-t ezek nélkül?
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Válasz küldése