OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 11. 17. 19:30

Luszie írta:Profilképek alapján? Hát egy GTA fórumon nehéz kirakni nőkről profilképet.. Max örömlányokról lehetne, vagy néhány elmebódúlt nőről, akik nem is annyira jelentősek, vagy szimpatikusak akárki számára hogy ki lehessen őket rakni profilképnek. Gondolkodtam rajta, hogy Ashley-t kirakjam-e profilképnek, de aztán rájöttem, hogy nem kell.. Niko kell, aztán láttam, hogy a GTA place galériában van olyan kép, amiben öltönyben van, egy tök jó nézetből, úgyhogy nekem jó sokáig ez lesz a profilképem, kicsit a saját Nikomat látom benne. (Sokáig én is ebbe az öltönybe flangáltam mindenfelé, mostmár azonban nem) Meg amúgy is Niko a favorit szereplőm eddig, szóval érthető, hogy őt raktam ki, attól függetlenül, hogy lány vagyok. Szóval ne a profilkép alapján ítélj!
Brenor pedig fiú, írt már a bemutatkozás topicba, de amúgy is fiúnak hinném, max tetszik neki az az artwörk és kész :) Te sem vagy egy kutya, attól hogy az van kirakva neked. tehát érted, hogy mire akarod célozni. :)
Luszie emlékzem a napra mikor ezt a profilképet állítottad be mivel én is pontosan ugyan ezt akartam beállítani (őszintén szólva én előbb is állítottam be) és az indok is ugyan ez volt...nekem a mai napig ugyan ebben az öltönyben vqn Niko ezért is akartam. De láttam, hogy te is ezen az állásponton vagy ezért azt a képet választottam ami az egyik legjobb küldetést juttatja eszembe :D am megtiszteltetés egy ekkora !!!Lány!!! gta fan-nal "találkozni" :D több lány barátom van mint fiú de egyik se szereti a gta-t xDDD

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 17. 19:35

Tényleg? Nem is tudtam! Azaz inkább úgy mondom, hogy nem vettem észre! Micsoda véletlen. Igen először én is úgy választok, hogy olyan legyen, ami még másnak nincs meg. Ez nem volt, és tetszett is nagyon.

Köszönöm! :)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 17. 21:48

Amúgy Niko nálam is a perseus elérése óta ugyan abban a ruhában van, mint az említett profilképen. Nálam minden GTA főszereplő, aminél lehetett váltani a ruhát, az öltönyben volt, és az eddigi kedvencem a GTA V-ben Michael, akit bár nem emiatt favorizálok (hiszen lehet ruhát váltani majd benne), de öltönyt hord :cool: Szerény véleményem szerint az öltönyök önbizalmat adnak, és tiszteletet sugároznak.

Az én profilképem meg egyértelmű választás lett a kép kiadásának pillanatában, még szerencs, hogy a GtaPlace-esek csináltak belőle ilyen kisképet. (Tudom, hogy be lehet illeszteni a mappák közül, de így kényelmesebb volt :D )

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 11. 18. 01:20

Én nagyon szerettem az "assassin" küldetéseket és annyira hatásromboló volt abban a melegítőben látni Nikot hogy rá adtam egy öltönyt...mert az olyan mintha bérgyilkos lenne (mint a hitman) és annyira megtetszett hogy rajta hagytam....(de azért valljuk be...a ruha felhozatal elég gyenge a 4-ben..mindegyik vagy olcsó szakadt rongy...vagy ha normális akkor sz*r a színe) xD

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 11. 18. 10:35

ja hát nekem se szereti egy lánybarátom se a gta-t....de hál istennek még azért a lányok is némelyike is nyomja ezt a játékot (élő példa: Luszie :D)

Kiscserko: én is nagyon imádom az öltönyöket! Szerintem CJ-n kívül az összes GTA-s karakteremen volt öltöny! Például a Vice cityben a "Mr. Vercetti" és a Party lila ruha a legnormálisabbak (azok a kedvenceim) úgyhogy ha az 5.ben is lesz öltöny tuti abban fogok flangálni! Az legalább elegáns és olyan mintha az utcai szerencsétlenek mellett király lennék xD :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 18. 10:49

insanity06 írta:Én nagyon szerettem az "assassin" küldetéseket és annyira hatásromboló volt abban a melegítőben látni Nikot hogy rá adtam egy öltönyt...mert az olyan mintha bérgyilkos lenne (mint a hitman) és annyira megtetszett hogy rajta hagytam....(de azért valljuk be...a ruha felhozatal elég gyenge a 4-ben..mindegyik vagy olcsó szakadt rongy...vagy ha normális akkor sz*r a színe) xD
Az öltönyben meg olyan mint egy maffiatag, nem? :) Végülis igen, nem ok nélkül kellett Pegorino miatt hordani.
Igen, elég gyenge. Az utolsó végigjátszásomban viszont már nem öltöny van rajtam, hanem egy terepgatya, egy barna munkabakancs, meg egy krémszínű kötött pulóver, amibe van pár barna csík középen.
Felsőnek mást akartam, de nem volt ...

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 11. 18. 16:25

De szerintem a R* okból rakott bele ennyi öltönyt és ennyi sz*r ruhát. Mert hát végül is Nikot tekinthetjük egyfajta bérgyilkosnak is és szerintem azt akarták hogy a játékos direkt az öltönyt válassza és abban flangáljon (végül is egy csomó küldetés csak öltönyben volt elérhető)
Meg hát jól is állt Niko-nak az öltöny, holott egy CJ-t én nem tudnék elképzelni öltönyben :D
A mostani karakterekkel az a baj hogy túlságosan idősek ahhoz hogy valami tök faja cuccba öltöztethessem, ezért sajnos tuti marad az öltöny nekik is :/
Volt egy kép ahol Trevor farmercuccban sétált...hát mit ne mondjak eléggé gay volt benne xD mint valami b*zi cowboy :D Franklint meg nem bírom...remélem a játék megszeretteti velem de eddig úgy vagyok vele hogy örülnék ha kivennék a játékból :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 18. 17:32

insanity06 írta:De szerintem a R* okból rakott bele ennyi öltönyt és ennyi sz*r ruhát. Mert hát végül is Nikot tekinthetjük egyfajta bérgyilkosnak is és szerintem azt akarták hogy a játékos direkt az öltönyt válassza és abban flangáljon (végül is egy csomó küldetés csak öltönyben volt elérhető)
Szerintem csap szimplán igénytelenek voltak és nem foglalkoztak vele. :D Már alapból, ha azt nézzük, hogy alig van benne ruhabolt is..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2012. 11. 18. 18:12-kor.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 11. 18. 17:52

én azt bírtam, hogy bele raktak 1 boltot...abba x ruhát...aztán bele raktak egy másik boltot....UGYAN AZZAL A RUHÁKKAL -.-

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 18. 18:10

Mikor Niko öltönybe van nekem mindig a szállító jut eszembe.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 11. 19. 16:00

insanity06 írta:én azt bírtam, hogy bele raktak 1 boltot...abba x ruhát...aztán bele raktak egy másik boltot....UGYAN AZZAL A RUHÁKKAL -.-
Jah, bár ilyen az SA -ban is volt. Minden boltból van két-három, azokban meg ugyanazt lehet kapni.
Valaki írta, hogy egy csomó küldetést csak öltönyben lehet elfogadni. Ha jól emlékszem hármat, vagy Roman esküvőjével és a McReary testvér halálával ötöt.

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

OFF

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2012. 11. 19. 18:34


Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 19. 18:48

Rockstar69 írta:Mikor Niko öltönybe van nekem mindig a szállító jut eszembe.
Most, hogy mondod... Tényleg olyan, egyébként még a kinézetük is picit hasonló, mert Niko-nak is ugyanolyan borostája van, mint a srácnak (Sosem tudom megjegyezni a nevét, de rohadt jó filmjei vannak.)

Lackoka: Én szoktam látni , és más is szokta látni, hogy te abba a topicba miket raksz ki, nem kell ide is bemásolni:)

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2012. 11. 19. 19:04

1.Nem reklámozásból írtam az előbbit.
2.Ha ez itt az OFF téma akkor talán mondom talán megkérdezhetem hogy mi ez:
http://kepfeltoltes.hu/view/121119/Mi_e ... es.hu_.jpg

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2012. 11. 19. 19:12

Rockstar69 írta:Mikor Niko öltönybe van nekem mindig a szállító jut eszembe.
Szóval te is szereted a Szállító filmeket. :D :D :D

Válasz küldése