Általános társalgó

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 15. 13:48

Nekem az nem tetszett a GTA4-ben, hogy mielőtt felszálltam volna a metróra, a gép átvette az irányítás, és magától húzott be a szerelvénybe, ráadásul átment kísértetbe.
Amúgy láttad milyen hosszú a vonatszerelvény a trailerben? :D Végre nem csak néhány vagonból áll majd. Remélem.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 15. 13:53

Mikor megláttam a képet a vonatról kicsit megijedtem, hogy megint 3 vagon lesz a max, mint az SA-ban a III-ban meg a IV-ben. De mikor megnéztem a trailer-t megnyugodtam. Remélem nem valami küldetésből vágták ki azt a jelenetet, mert akkor mászkál minden. (Rönkszállító kamionok, buszok, hosszabb vonat szerelvények)

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 15. 14:16

Reméljük, hogy változatos lesz a vagonok repertoárja, és három vagonnál többet fog húzni a mozdony. :) Ja igen, amit mondtál, hogy remélhetőleg ez küldetéseken kívül lesz majd megfigyelhető.
A IV-ben nem nagyon hatott meg a mertró, sokkal jobban tetszett volna, ha ott is vonatok járkálnak. Csak hát ugye New Yorknak a railway transport az egyik nevezetessége, tömegközlekedés történet szempontjából.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 12. 01. 20:04

Én amúgy csak úgy kiegészíteném a GTA IV Tippek, Trükkök rovatát. Természetesen csak néhány alapvető ötletet tudnék megosztani, de néhány embernek esetleg jól jöhetnének.
1.) Mentőautó: Amennyiben beszállsz a mentőautóba rögtön maximumra nő az életerőd. Mentőautókat könnyen lehet szerezni. Sok kórház van, illetve lehet hívni a 911 -et, ahol a mentőknél (2-es gomb) máris kiszáll egy mentőautó. A legkönnyebb megoldás természetesen ha megverünk valakit, és ezután ellopjuk a megérkező mentőautót.
2.) A kórházak: Minden egyes kórházban az ajtó mellett megtalálható egy Health Pack, ami szintén feltölti életünket.
3.) Rendőrautó: Fegyver kell? A legegyszerűbben úgy juthatsz egy kis plusz fegyverhez, ha beszállsz egy rendőrautóba. Amint beültél egy olyan modellbe, amiben még nem ültél, rögtön ad neked öt darab lövedéket az erősebb söréteshez. Ha van sörétesed, akkor az öt darabot hozzáírja a birtokolt mennyiséghez.
4.) Enforcer: Amennyiben négyes körözési szinted van, és gyorsan elfogy az életerőd és a mellényed, csak ülj be egy Enforcer -be, ami rögtön feltölti a mellényedet.
Az Enforcer ezenkívül még golyóálló is, tehát a robbanásokon kívül nem sok minden akadályozhatja meg a menekülésben.
5.) Tűzoltóautó: ismét lehet használni a tűzoltóautót. Nagy és viszonylag lomha kocsiról van szó. Egyetlen előnye, hogy rendelkezik egy fegyverrel, ami könnyíti a szökést: A vízágyú. A vízágyú hanyatt vágja az embereket, így a gyalogos rendőröket is megállítja, illetve az autók szélvédőjére locsolva eltéríti azokat, így nehezítve az üldözők dolgát. Vigyázat, ez a módszer agresszívvá tehet bizonyos sofőröket, akik ezután megpróbálják szétszedni a kocsinkat.
6.) Sziréna: Nem a legkönnyebb menekülni a rendőrök elől. ilyenkor ajánlatos egy szirénával rendelkező járművel menekülni (Méretükhöz képest mind a mentő, mind a tűzoltóautó igencsak kecses). A sziréna hangjára a járművek kitérnek az utunkból, majd miután elhaladtunk mellettük, elkezdenek tolatni. Így a rendőröknek több ütközést is okoznak.

Ennyi lenne; mint mondtam, ezek teljesen átlagos információk, de aki még nem játszott GTA -val, annak jól jöhet ez a GTA IV -hez.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 01. 20:09

Én még a rendőrös miniküldetéseknél is kikapcsoltam a szirénát. Az idióta sofőrök automatikusan berántják elém a kormányt ha szirénázok -.-

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 12. 01. 20:09

Érdekes, elém nem. Mindig az út széle felé mennek ki.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 01. 20:31

Kiscserko írta:Én még a rendőrös miniküldetéseknél is kikapcsoltam a szirénát. Az idióta sofőrök automatikusan berántják elém a kormányt ha szirénázok -.-
Ismerős, plusz a hangja is elég frusztráló.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 01. 21:14

Én úgy emlékszem, ha beülök a mentőautóba nem viszi fel teljesen az életem, ha nagyon kicsi. A Swat-os kocsiba is, ha bemásztam, csak valamennyi mellényt kaptam, tehát nem egy teljeset. Bár lehet már rosszul emlékszem. Most játszottam Nikoval, de pont nem használtam egyik autót sem. A lánglovag kamion meg tényleg csak ha átlagot veszünk, úgy lomha, a nagytestű társaihoz képest gyors.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 02. 07:25

Nekem mindig maxot adott. Mi értelme van annak, ha csak egy kevéskét ad?

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 02. 09:23

Nem úgy értettem, hogy keveset ad, csak nem tölti fel teljesen. Mindegy, akkor rosszul emlékeztem. De azért még megnézem majd...

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 12. 02. 10:01

A GTA IV-ben nem tölti fel maximálisan az életerőt, ha jól emlékszem. De ha kihívod a mentőt és csak egy helyben állsz meggyógyítanak és maxra ugrik az életerőd.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 02. 10:14

Jól emlékszel, és én is jól emlékeztem, nem tölti fel teljesen, sőt csak 1/2-et ad a teljeshez képest. Most néztem meg. Azt gondoltam csak xbox-on van ez, de látom, hogy nem. Ez GTAIV topic és gondolom Noxius a IV-ről beszélt. A SWAT-os kocsi is csak 1/2 rész mellényt ad.
NoxiusEnterprise téves infót közölt.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 02. 10:28

Én tisztán emlékszem rá, hogy a mentőautó teljesen feltölti az életemet :) PS3-on... Nekem ezt mondhatja akárki hogy nem így van, emlékszem rá, hogy így van.. :D (Bár az is lehet, hogy azért töltötte "maxra" mert annyira kevés hiányzott az életemből, hogy amennyit hozzáadott annyival már max lett. Ha ebből indulunk ki, akkor Noxius sem volt messze az igazságtól, ha így van. )
A securycar-ral meg már nem emlékszem egyáltalán..

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 12. 02. 10:40

Hát úgy tényleg maximumra tölti... XD De, ha nagyon lecsökkent az életerőd akkor nem!

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 02. 11:03

Ha csak egy kicsi hiányzott az életemből, nem is kerestem mentőautót. Ha meg sok, akkor inkább megkerestem a húspiacot, vagy egy hot-dog árust. Mentőt hívni csak nyugiban lehetett, mert ha tűzpárbajban hívtam és meglőttek, kezdhettem újratárcsázni.

Válasz küldése