Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 01. 20:52

Oké,köszi, ;)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 01. 23:09

Ezer köszönet, a vadásztérkép befejezése volt. Köszönöm.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 01. 23:35

Nincs mit,én meg a Jagereset köszönöm,nekem meg az sikerült. :)
Amúgy hogyan sikerült befejezned a vadásztérképet?

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 02. 01:08

Megnéztem, hogy abban a körzetben mit találtam már, aztán, ha nem olyat láttam, az lelőttem. Tuti módszer. Sokat kerestem :ninja:

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 02. 11:01

Oké,köszi,majd én is megpróbálom. :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 02. 18:16

Újabb kérdés:Az assassin megbízásokat az assassin céh menüben már mind elvégeztem,és nem enged belépni a megbízásokhoz.Nálad is így van?Vagy te még nem tartasz ott?

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 02. 22:01

A helyek elfoglalása ut´qn? Mert, ha elfoglaltál egyet, még van egy csomó ott. Én még nem tartok ott, csak tegnap mélyedtem bele azokba, de a felét már elfoglaltam.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 03. 15:38

Én már mindegyiket elfoglaltam,és a legvégén nem enged be a menübe(a főmenübe,ahol a képességeket választod,oda még igen,de tovább nem)de aztán később mégis beengedett.De mindegy,nem fontos,mert már elvégeztem őket.A vadásztérképet egy helyen,Concordon még nem tudtam kitölteni,nem tudom,ott mi az,amit még nem találtam meg,és nem segít a módszer,mert ilyen település környékén van,és nem tudom megtalálni az állatokat.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 03. 15:41

Nekem Lexingtonon volt hasonló helyzet, de idővel megtaláltam. Ha meg sehogy se sikerülne, szerintem a youtubeon fent van. Még tudom ajánlani a nyomok elemzését, nekem már úgy is sikerült felfedeznem dolgokat. Remélem segíthettem.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 03. 15:45

Igen,azt én is tudom,hogy simán,nyomelemzéssel is lehet "állatfájlt" találni,egy-két másik helyen sikerült is,itt viszont nem,mert tudod,ez az a terület,ahol semmi más nincsen,csak a búzamező meg a települések,és már az állatok nagy részét ott is megtaláltam,egy azonban még hiányzik.Sajnos a nyomelemzést hiába próbálom,nem mindig jön be,vagy 30 nyomot elemeztem,de mindegyik ismert volt a körzetben,szóval nem jött be.Szerintem az lesz,hogy megnézem you tube-on,de azért köszi a segítséget.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 03. 15:51

A búzamezőn egyetlen állatot se találtam, inkább a házaktól a lehető legmesszebb próbálkoznék. Meglepő tud lenni, de néha 3 négyzetméter zöld részen is lehet egy szarvas vagy róka, meg hasonlók, szóval érdemes minden zugba benézni. Éppen nem vagyok ps közelben, így nem tudom, milyen állat tanyázhat ott.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 03. 15:52

Oké,köszönöm a segítséget,megpróbálom majd,ha máshogy nem,akkor you tubbeal :D !

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 04. 13:15

Sikerült you tube nélkül is megcsinálnom,egy kis hód volt a tettes! :D
Ahogy kiértem a búzamezőről a folyópartra a legkisebb helyen rágcsálta éppen egyetlen egy(!)példány a fát!Megláttam és a kovás pisztollyal kilőttem.Ezzel megvan a vadásztérkép!Köszönöm a segítséget.Most megint mehetek vissza az alagutakhoz,mert egy újabb kihívás meg azt kéri :( Utálom az alagutakat,de megpróbálok megbirkózni velük.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 04. 14:21

Örülök, hogy segíthettem. A hódok viccesek, többet kaptam el már úgy, hogy elkezdtek menekülni, én meg utánasétálva megöltem :D

Oh, én pár napja végigvittem az összes alagutast. Nagyon könnyű volt az összes, a vetítősnél is kevés volt a lehetőség, így megoldottam, sőt egyre a szöveg alapján rájöttem! A legutolsó New Yorki alagúttal szenvedtem csomót, mert nem láttam, hogy egy teremből nyílik egy másik folyosó is. Egy ideig nem szerettem az alagutakat, meg a határvidéket éjszaka, mert olyan rohadt sötét lett, hogy bántotta a szememet a koncentrálás. Utána jöttem rá, hogyha a fényerősséget feltolom három értékkel, akkor lőn világosság, kicsit ködös, de világosság. Mindenesetre sok szerencsét.

Nekem már csak a küldetés újrajátszások hiányzanak a 100%-hoz, így azt meguntam, és most GTA IV-ezek, de csöbörből vödörbe, ahogy szokták mondani, mert ott meg már csak a galambokat kell lelőni, és youtube meg GtaPlace segítség nélkül nehéz, de viccesebb. Na, jó Creed-ezést!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 04. 16:52

Köszönöm szépen,neked meg jó GTAIV-ezést :D
Próbálgatom megtalálni az alagutat az általad adott ötletekkel,köszönöm!Remélem,sikerül.
A küldetések 100%ra játszása szerintem szinte lehetetlen,még a 3ba is,pedig rövidebb,mint az előző részek(az 1et leszámítva rövidebb mindnél),de attól még a full syncek itt is nagyon nehezek.Nem is tudom,lehet,én inkább a nyári szünetre hagyom,mert nagyon idegölő feladat.Addig meg elvagyok az open worldjében,gyilkolászok,fosztogatok meg vadászgatok.

Válasz küldése