[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 10. 20:19

dani.szentgali: Jah igen! XD Ezért is írtam azt, hogy remélem megbírkózok a feladattal, amikor is őt kell majd irányítanom! XDD Nem lesz könnyű kordában tartanom azt az őrültet! XDDD

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2012. 12. 10. 20:26

Majd hirtelen gondol egyet és megöl valakit, miközben te nem is csinálsz semmit, de brutálisan.

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 12. 10. 20:31

Már máskor is akartam írni ugyan, de nem tettem.
Én nem várok Trevortól ekkora világmegmozgató tetteket és nem tartom őt egy fanatikus bérgyilkosnak sem. A trailerben látottak alapján nem tudom levonni ezeket a következtetéseket. Tény, hogy az eddigi első olyan karakter lesz a GTA-ban, ami a szokásostól jóval több vérszomjat kap, de amit itt írnak páran az szerintem abszurd. Már csak azért is, mert ha nekem lesz igazam, akkor nagy csalódás érné ezeket a játékosokat majd.

Szerintem ilyen következtetéseket egyetlen trailertől még ne vonjunk le, bőven ráér majd akkor diskurálni ezekről, ha a játék megjelent.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 10. 20:38

Tigrito:Azért azt nem hiszem,de azon nem csodálkoznék,ha valóban igaz az,hogy minden főkarakternek kidolgoztak egy-két egyedi mozgásstílust is(javítsatok ki,ha ilyen nem is volt,lehet összekeverem a középsőujj bemutatással),hogy mondjuk Trevornak az lenne a saját move-ja,hogy mondjuk elkezd ordibálni vagy rázni az öklét,mint a TRAILER2ben a házfelgyújtós jelenetnél.Meg persze a másik kettőnek is lenne ilyesmije,Michael mondjuk megnézne csak úgy valamit a telefonján vagy megigazítaná az öltönyét,de inkább az utóbbi.
bodom26:Annak érdekében,hogy kordában tartsam,az lesz vele az első dolgom,mikor először küldetésen kívül irányítom,hogy bepattanok egy katonai légijárműbe,keresek Los Santosban egy járókelőktől zsúfolt helyet,kezdésként lerakétázom,majd legéppuskázom őket,aztán leszállok,kipattanok és az összes túlélőt szétlövöm,szétlángszórózom(ha lesz a játékban)és ha a zsaruk jönnek,őket is rendesen hazavágom!XD Egy ilyen után már azért csak-csak kordában lehet tartani még Trevort is,nem?Vagy kitudja? :P
DereX:Egyetlen TRAILER-ből valóban abszurd ilyen dolgokat feltételezni róla,de nem csak ez a TRAILER van,hanem a GameInformer is,amiben leírják,hogy Trevor egy totálisan megőrült, pszichopata, alkoholista, drogos és piromániás állat lesz.És mivel a R* már megalkotott jó pár eléggé tabu karaktert,ezért az eddigiek alapján kinézem belőlük,hogy Trevor kegyetlenebb,mint ahogy azt te gondolod.Ettől függetlenül valóban csak akkor tudjuk meg,mennyire is lesz brutális,ha majd játszunk a játékkal,ebben egyetértek.

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 12. 10. 21:12

Olvastam a cikket és kérdés az, hogy ki mit tart szavaiddal élve: "totálisan megőrült, pszichopata, alkoholista, drogos és piromániás állat"-nak. Habár ebből valamennyi megvalósult az új trailerben, attól én ha ezekhez mérném Trevort, akkor többet vártam volna kicsivel. Ezért is vagyok inkább úgy, hogy vagy egy újabb trailer alapján, vagy valóban a játékban kell kitapasztalni, hogy hogy is néz ki ez az állítás Trevoron.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 10. 21:27

DereX:Szerintem a "totálisan megőrült,pszichopata,alkoholista,drogos,piromániás állat"-on nincs mit nagyon félreérteni,ergo ez a "ki mit tart"ennek-annak dolog ebben a szituációban annyira nem állja meg a helyét,mert mindenkinek egyező véleménye van az ilyen emberről,hacsak nem rokonszenves vele.Mit vártál többet Trevortól?Hogy alakuljon át Hihetetlen Hulkká,és egész Los Santost porig rombolja ahhoz,hogy nálad kiérdemelje a "totálisan megőrült,pszichopata,alkoholista,drogos,piromániás állat"címet?Szerintem Trevor már most nem egy MiniMaxos figura,és bár volt egy jelenet a második TRAILER-ben,amikor Michael bemutatja Franklinnek,amikor elég normális,átlagos embernek tűnt,de azt leszámítva minden jelenetben üvöltött és rombolt,mint állat, úgy viselkedett,ahogyan azt a GameInformerben megírták és amit én egy ilyennek leírt figurától elvártam.Persze,mint azt legutóbb is megírtam,abban egyetértek,hogy a karakterek igazi személyisége majd igazán csak a játékban bontakozik ki.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 10. 21:32

DereX: Már bocs, de miből gondoltad, hogy én ezt komolyan is
gondolom?!

A mondatom végén a pont után egy ilyen látható--> XDDD Akkor gondoltam volna komolyan, ha az nincs ott!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 11. 13:34

Egy kis ismertetés! :)
Akik még nem látták volna Thank You God Always hozzászólását, azoknak itt van: http://www.gtagaming.com/v/news/2133.
Köszi Thank You God Always!
És egy kis elemzés tőlem: http://www.kephost.com/images4/2012/12/ ... 7vkxox.jpg
1. képen Trevor a VINEWOOD felirat "V" betűjét mássza meg.
2. képen pedig a "D" betűt.
Vajon mi lehet a feladata Trevornak?

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 12. 11. 13:47

Nem tudom,de biztos valami fasza küldetés lesz :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 11. 13:55

Dave:A V-betűs képet,amikor a Vre mászik fel és lőnek rá,azt hol találtad???Én még egyszer sem láttam azt a screenshotot. :S

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 11. 13:57

dani.szentgali írta:Dave:A V-betűs képet,amikor a Vre mászik fel és lőnek rá,azt hol találtad???Én még egyszer sem láttam azt a screenshotot. :S
Én is most láttam először, Thank You God Always írta ki, én csak megmutattam nektek, ha valaki nem nagyon nézi a főoldalt akkor ő itt is lássa, de Thank You God Always kapja a dicséretet, ne én.:D
http://gtaplace.hu/hir/1353/megjelent-a ... #kommentek
Utolsó hozzászólás!

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 11. 14:25

Kösz az elemzést Dave! :)

Ha az egy küldetés, akkor Trevor kezdhet aggódni, mert az betű zsákutca. Szerintem, ha felért a tetejére, ott majd várja egy helikopter.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 11. 20:12

Talán az AGENT lesz, a NextGen-es játék??
http://www.pcguru.hu/pcguru/hirek/nextg ... fejlesztoi

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 12. 11. 20:17

Szerintem igen. Hülyeség lett volna PS3-ra kiadni exluzívként. Így ütősebb lesz a Sony számára.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 11. 20:23

Rockstar69 írta:Szerintem igen. Hülyeség lett volna PS3-ra kiadni exluzívként. Így ütősebb lesz a Sony számára.
Nekem nagyon nem tetszik a PS Exkluzív.

Lezárt