[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 12. 13:08

bodom26:Hát ja.Bár a San Andreasos hír egész jó volt,csak kár,hogy nincs Xboxra. :( :( :( Nekem a SA a kedvenc epizódom,bár már remélem nem sokáig,remélem,az V jobban fog nekem tetszeni nála. :D

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 12. 13:25

dani.szentgali: Ne érts félre, nincs baj ezekkel a hírekkel, de lökhettek volna egy GTAV-ös "hírcafatot" az V-re éhezőknek is. A San Andreas nekem is a kedvenc részem volt, de attól függetlenül, hogy csak PS3-ra adják ki, én már nem tudnék vele játszani. Túl sokat fejlődött a grafika, meg a fizika a játékoknál azóta. Még a graf. hagyján a S.A.-nál, de a fizika az már elég gyenge, ha a mai aktualitást nézzük. De akkoriban hatalmas volt minden szempontból. :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 12. 13:48

bodom26:Be kell vallani,a grafikája meg fizikája miatt már tényleg elég elavult...de én ettől függetlenül tudnék vele játszani.Hiába van a GTAIVnek sokkal élethűbb grafikája meg fizikája,azt végigvittem 1szer,aztán kész.Nemrég megpróbáltam újra végigvinni,de egyszerűen nem ment,és nem azért mert rossz játék vagy ilyesmi,de én a magam részéről valamiért egyszerűen nem éreztem ingerenciát arra,hogy végigvigyem még egyszer,és leraktam.A San Andreast meg valamiért nem tudom lerakni.Érdekes,hogy az összes GTAIV előtti renderware-s epizód közül csak a SA iránt érzem ezt.A többi régebbi epizód se rossz,de velük kapcsolatban valami olyasmit érzek,mint te,hogy az idő már eljárt fölötte,és nem tudnék/tudok velük játszani...de a SA az valamiért más.És igazából még jómagamat is zavarja,hogy miért érzek így.Ezért is várom a GTAVöt,azt várom tőle,hogy a SA utáni "ilyesfajta"érzelmeimet visszaadja egy gyönyörű grafikában.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 12. 14:23

dani.szentgali: Nálam is ez van. Elkezdem, de már nem nagyon élvezem. A GTAIV-et azért, mert nincs sok minden benne a küldetéseken kívül, a San Andreas meg mint mondtam számomra már elavult. De még így is a GTAIV-et 4-szer vittem végig, és több, mint 1500 órát játszottam vele, San Andreast meg legalább 8-szor, és azzal még több órát játszottam. Mondjuk egyiket sem toltam ki 100%-ra. A 100% engem sohasem érdekelt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2012. 12. 13. 15:08-kor.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 12. 14:30

bodom26:Akkor ebben is egyetértünk! :D Én is legtöbbször szarok a 100%ra,eddig egy GTA-ban,sőt,még Red Deadben sem próbáltam meg,mert nem akartam/nem akarom.A GTA-k szerintem pont nem azok a játékok,amikben a legtöbb játékost elsősorban a 100% érdekli,persze vannak kivételek.A GTAVben sem fog annyira érdekelni a 100%,sőt,igazából a küldik sem,mivel alapból az egész óriási terület bejárható lesz,és én azt fogom először kipróbálni,bejárni,kiismerni.És ha tényleg olyan nagy lesz,mint amilyennek mondják,akkor egy 3-4 hónapot minimum el fog venni csak a terület felfedezése az életemből,remélem még többet is! :D :D

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 12. 14:48

dani.szentgali: Én is hasonlóan viszem a GTA-kat. Egyszer remélem lesz majd egy szinte megunhatatlan GTA. És az csak úgy lehet megunhatatlan, ha hatalmas a terület, rengeteg féle dolog lesz benne. Legyen az, akár kézzel fogható dolog, vagy bármilyen cselekvés időtöltés gyanánt. Rengeteg, és rengeteg féle mellékküldetés, ami változatos is. Ja, és végtelen. És most már lesznek olyan mellékküldetés félék is, amiket nem én indítok el,(taxis,mentős,rendőrös) hanem maguktól generálódnak, hasonlóan, mint a RDR-ben, csak itt kicsit talán összetettebb lesz, de ami fontosabb, hogy végtelen is. És ez sokat lök a játék szavatosságán.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 12. 14:53

bodom26:Remélem az a megunhatatlan GTA,amit föntebb írtál,az a GTAV lesz.Hiszen hatalmas területe és rengetegféle dolga lesz,amire te és én is annyira vágyunk.Én is örülök a hirtelen generálódó mellékküldetéseknek,és tényleg végtelenek leszek??Ezt a hírt nem is hallottam!!Akkor legyen így!! :D :D :D

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 12. 15:13

dani.szentgali: Azt mondta az egyik fejes az interjúban, legalábbis utalt rá, hogy lesznek hasonló mellékküldetések, mint a RDR-ben, csak már kicsit továbbfejlesztve. És a RDR-ben végtelen volt. Még példákat is mondott rá. Legalább nem lesznek olyan kihaltak a külső területek, mint CJ idejében. A RDR is unalmas és kihalt lett volna, ha nincsenek ezek a küldetések.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 12. 15:21

bodom26:Ebben van valami!Így több élettel töltik meg a játékot és ehhez még hozzájön az a vadiúj program,ami minden embernek megad valami valóéletbeli tevékenységet,és azt fogják csinálni.Így az ő figyelgetésükkel is eltelik a játék,mert sokkal érdekesebb lesz szinte már valódi embereket nézegetni,mint olyan céltudatlanul rohangálókat,mint amilyenek a GTAIVbe is voltak,az előző részekről meg nem is beszélve.Erre már nagyon kíváncsi vagyok,hogy mit is takar ez a program és hogyan muzsikál majd.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 12. 15:35

dani.szentgal: Arra már én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogyan is fog élni a város. Én ezekre a megfigyelésekre sok időt szánok majd, mert nagyon érdekelnek. A IV-ben annyi volt, hogy odament a hotdog árushoz egy ember, és vett egy kis harapni valót, vagy voltak már út munkások. De már ez is nagyon tetszett. Itt már kezdett élni a város. Az V-ben meg... :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 12. 15:41

bodom26:Hát igen,ennek az alapjait a GTAIVben már valamely szinten lefektették,és most nagyon sokat várnak/ígérnek a fejlesztők ettől az új NPC programtól.Lehet,hogy az Vben már annyira élethű lesz az emberek viselkedése/élete,hogy időnként ki kell néznünk játék közben az ablakon,mert mát azt hisszük,a GTAV a valóság! :D

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 12. 15:56

dani.szentgali: :D Igen! Nekem az is tetszett az egyik interjúban, mikor azt mondták, hogy az V nagyon hasonló lesz a SanA.-hoz, olyan szempontból, hogy az is a generáció váltás előtt érkezett. Tehát az akkori generáció végére készült el, így kihoztak a játékból amit csak tudtak.
Ezzel csak arra célzott, hogy most pont ugyanaz a helyzet. Úgyhogy szerintem a pofánk leszakad majd! :D :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2012. 12. 13. 15:09-kor.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 12. 16:04

bodom26:Pontosan!Amúgy én leírtam még a Trevoros Atwork HD-s változatában a GTA-érákkal kapcsolatban a felfedezéseimet,észrevételeimet,ha érdekel,lapozz vissza a Trevoros Artworkhöz és ott a kommenteknél alul lesz,pont a te utsó hozzászólásod alatt! :D

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 12. 16:22

dani.szentgali: Megnéztem! Ó, azt kommentedet már akkor tanulmányoztam! :)
Amúgy előbb én is az ottani kommentemet idéztem.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 12. 16:25

bodom26:Igen,látom. :)
Szerk.:Én még arra vagyok kíváncsi,hogy a robbantások,ütközések ezúttal hogyan lesznek hatással a környezetre(pl:ha felrobbantok valamit az út közepén,akkor sérül-e majd az út,vagy a házak is kicsit jobban sérülnek-e,nem arra gondolok,hogy teljesen leomlanak,csak arra,hogy mondjuk nagyobb károkat lehet-e okozni majd bennük,meg a többi környezetünkben lévő objektumban).

Lezárt