Jövőbeli epizódok

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 16. 17:46

bodom26:"Tanyaközpont!"XXXXXDDDDDDDDDD :lol: :lol: :lol: :lol: Ez jó.
Amúgy ha tényleg egész Miamit másolnák le,akkor nekem sem lenne bajom a terület méreteivel,csak a GTA3mas éra VC-je volt kicsi a számomra,bár mondjuk úgysem a GTA3mas éra VC-jét csinálják meg majd gondolom,hanem akárcsak LC és LS esetében,itt is egy teljesen újragondolt,a valóéletbelihez nagyon hasonló méretű és kinézetű Vice City lesz majd.

bodom26

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 16. 17:59

dani.szentgali: Ha lemásolnák Miamit és közvetlen környékét, nem lenne panaszod a pálya méretére. Mert az a terület nem lenne éppen kicsike. Úgy 500-600km2. Mondanom sem kell, hogy az a pálya lenne a legnagyobb az eddigi GTA-k történetében. :D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 17. 00:58

Tudom, hogy Liberty City már sokat volt, de nekem nagyon tetszene a következő generációban egy Gta V pálya (becsült: RDR&IV&SA) méreténél kicsit nagyobb Liberty City. A végeláthatatlan szürke nagyváros felhőkarcolókkal tele. Nagyon jó lenne egy ekkora csak városban Gta-zni. Esetleg a Middle Park is lehetne akkor nagyobb.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 17. 15:18

Kiscserko:Szerintem sok esély nincs rá,hogy LC valaha is visszatérne,maximum a "nagy,óriáspályás befejezőrészben" láthatod viszont,arra pedig,hogy valaha is csináljanak egy NY méretű LC-t,már nem látok esélyt.A GTA-k majdnem a fele játszódott itt,szóval már sokan unják is kicsit a várost,és a GTAIV-gyel szerintem a R* már szinte az összes lehetőséget kiaknázta ebben a városban.Szóval LC szerintem csak a befejezőrészben lesz újra(hál'istennek).

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 17. 15:23

dani.szentgali írta:Kiscserko:Szerintem sok esély nincs rá,hogy LC valaha is visszatérne,maximum a "nagy,óriáspályás befejezőrészben" láthatod viszont,arra pedig,hogy valaha is csináljanak egy NY méretű LC-t,már nem látok esélyt.A GTA-k majdnem a fele játszódott itt,szóval már sokan unják is kicsit a várost,és a GTAIV-gyel szerintem a R* már szinte az összes lehetőséget kiaknázta ebben a városban.Szóval LC szerintem csak a befejezőrészben lesz újra(hál'istennek).
Jó hely Liberty City(főleg Niko szemszögéből), de szerintem is már elég volt belőle, ink. jöjjön egy új Vice City a GTA V után.:)

bodom26

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 17. 15:32

Egyszer lemásolhatnának egy amerikai nagyvárost, a környékével együtt. Brutál nagy terület lenne. Az V eltörpülne mellette. dani.szentgali remélem az a befejező rész azért még várat magára. :D

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 17. 15:38

bodom26 írta:Egyszer lemásolhatnának egy amerikai nagyvárost, a környékével együtt. Brutál nagy terület lenne. Az V eltörpülne mellette. dani.szentgali remélem az a befejező rész azért még várat magára. :D
A R* még rá ér nem?
A GTA az ő kis pénzeszsákuk.:D

bodom26

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 17. 15:47

Dave: Mivel a GTA-ban mindig új a helyszín, új a történet, új a főhős, szerintem nem mostanában tervezik a befejezést. Míg vannak új ötletek, míg van energia, addig lesz GTA.
Meg amit Te is mondtál, jó kis zsebpénz üti a markukat minden egyes GTA megjelenés után. :D

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 17. 15:48

bodom26 írta:Dave: Mivel a GTA-ban mindig új a helyszín, új a történet, új a főhős, szerintem nem mostanában tervezik a befejezést. Míg vannak új ötletek, míg van energia, addig lesz GTA.
Meg amit Te is mondtál, jó kis zsebpénz üti a markukat minden egyes GTA megjelenés után. :D
:D

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 12. 17. 17:49

Szerintem még nagyon sok rész lesz az utolsóig és remélem az enm jön el egyhamar :D

bodom26

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 17. 17:57

Míg a dollár milliók jönnek, addig lesz GTA. Ja, igen. Ez a másik ok, amiért még számolhatunk, jó pár résszel!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 17. 20:51

bodom26:Én is bízom benne,hogy nem most lesz az a befejezőrész,félre ne érts!És igen,amíg jön a $,addig a R* sem áll le a GTA-kkal,reméljük!! :D

bodom26

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 17. 21:25

dani.szentgali: Igen, egyszerűen nincs benne ráció, hogy abbahagyják! De, ha néhány rész múlva abba is hagyják, amit kétlek, az is vagy 15-20 év. Az meg még gombócból is sok. :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 17. 21:32

bodom26:Hát igen.És a R* marketingtechnikájának köszönhetően bőven lehet akár még több is.Mivel valljuk be,nem évente,nem is kétévente meg háromévente adják ki a következő részt,hanem váratják a rajongókat minimum 4-5 évvel az igazi új,nem DLC részig.Szóval ilyen marketingtechnikával könnyen életben lehet tartani hosszú ideig egy sorozatot.És a GTA-nak és a R*-nak az idő a legfőbb fegyverük.

bodom26

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 17. 21:45

dani.szentgali: Igen, ez így van! A 2008-as válság, és még ki tudja milyen okok miatt tűntek el, mentek csődbe játékfejlesztő cégek, volt köztük nagyobb név is. Tehát amit mondtál a R* egy minden szempontból nyerő gépezet. Pedig a GTA-val folyamatosan provokálnak, nem félnek az esetleges botrányoktól, büntetésektől, bisztosak benne, a siker elnyom, elsöpőr mindent.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2012. 12. 18. 09:12-kor.

Válasz küldése