Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 17. 16:07

Dave: Az tényleg kidolgozott volt! Tényleg, ha már vadászgép, bízom benne, ez már azért le tudja előzni az OMW-s csigát. A San Andreas-ban elég lassúcska volt!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 17. 16:18

bodom26 írta:Dave: Az tényleg kidolgozott volt! Tényleg, ha már vadászgép, bízom benne, ez már azért le tudja előzni az OMW-s csigát. A San Andreas-ban elég lassúcska volt!
Szerintem a R*, megint a játékélményre fókuszál jobban, és nem a grafikára, mint a San Andreas esetében(végül is ez is egy San Andreas.:D)
Ugye a GTA IV volt az első próbálkozásuk az új R.A.G.E. motorral, most már tudják, hogy mit bír és mit nem, és szerintem a R* bele ad apait-anyait a GTA V-be, és a főbb cél most a vadászgépek kialakítása a R.A.G.E. motorral, és persze a San Andreas féle szabadság érzet visszahozása, ami pluszt ad még a 3 főhős.
De ez csak az ÉN véleményem.

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 17. 16:36

Dave: Egyetértek önnel! :D Végül is a pálya elég nagy lesz ahhoz, hogy legyen helye gyorsan is repkedni a vadászgépnek.
Monjuk az öt grafikája jobb az átlagnál, az átlaghoz képest, mint a 2005-ös San Andreas-ban.
2005-ben még homokozólapát kezük volt.
Tehát a grafika az V-ben eléri az elvárható szintet. Ami egészen szép!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 12. 17. 16:43

"homokozó lapát kezük volt" XD :lol: Amúgy tényleg! :D

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 17. 16:44

bodom26 írta:Dave: Egyetértek önnel! :D Végül is a pálya elég nagy lesz ahhoz, hogy legyen helye gyorsan is repkedni a vadászgépnek.
Monjuk az öt grafikája jobb az átlagnál, az átlaghoz képest, mint a 2005-ös San Andreas-ban.
2005-ben még homokozólapát kezük volt.
Tehát a grafika az V-ben eléri az elvárható szintet. Ami egészen szép!
Én is egyetértek Önnel Mr. bodom26.XD
Na most komolyan, a GTA V persze szebb az átlagnál, a sok COD örült, mindig azt mondja, hogy a "COD grafikája 1000x szebb a GTA-nál(nem akarok megsérteni senkit, szerintem itt ilyen ember nincsen a fórumon), bevallom igen, de vegyék már észre, hogy a GTA egy nyílt világú játék, a COD meg egy zárt területű.

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 17. 16:54

Ezt már írtam valahol, hogy a GTA mindig elmaradt a legjobb grafikáktól, de az is bisztos, hogy mindig fejlődött, az elődhöz képest. Hogy mennyit, az most lényegtelen. És ezután is fog majd. De mint már egyszer említettem, hogy mindig le van maradva sok játéktól a grafikája, csakhogy a graf., pont az egyik olyan dolog, ami véges lesz egyszer a játékoknál, és akkor majd beéri a többieket graf.-ban is. Mert a valódinál nincs szebb grafika!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 17. 17:01

Ahhoz képest, hogy a Max Payne 3-nek sincsen eget rengetően szép grafikája, ahhoz képest mégis 2012 legszebb játékai között volt a Video Game Awards-on.:)

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 17. 17:14

Dave: A trailer 1-ben, amikor a szélerőműveket mutatta, az nagyon közel volt az élethűhöz. Nagyon tetszett. Meg amikor késő délután a városról mutatott egy totált, jobbra egy olajkúttal. Na az is durva volt. Jó kis graf. lesz ez azért. Jó lenne a Led Zeppelin-nel megközelíteni azokat a nagy szélerőműveket, hogy megszárítsam a hajamat. Ez minden álmom! XD

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 17. 17:41

bodom26 írta:Dave: A trailer 1-ben, amikor a szélerőműveket mutatta, az nagyon közel volt az élethűhöz. Nagyon tetszett. Meg amikor késő délután a városról mutatott egy totált, jobbra egy olajkúttal. Na az is durva volt. Jó kis graf. lesz ez azért. Jó lenne a Led Zeppelin-nel megközelíteni azokat a nagy szélerőműveket, hogy megszárítsam a hajamat. Ez minden álmom! XD
Jó lenne!
Azért a Trailer#1 szebb volt, mint a Trailer #2, de ez ugye azért van, mert Trailer #2-ben csak gameplay volt szinte, meg a Trailer #1-ben nem akartak sokat mutatni.:)

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 17. 18:00

Dave: Mondjuk a gameplay a lényeg. Azért jó, ha azt is mutatnak.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 17. 18:05

bodom26 írta:Dave: Mondjuk a gameplay a lényeg. Azért jó, ha azt is mutatnak.
Tudom, az előbb elfelejtettem oda írni, hogy " még így is gyönyörű volt a játék"!.:D

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 17. 18:19

Dave: Naná! A város és a járművek elsőre nagyon szépek voltak! Remélem mindenre ilyen hangsúlyt fektettek. Gondolok itt például a növényzetre.
Jó lenne, ha a nem annyira fontos, vagy szem előtt lévő dolgok is jól ki lennének dolgozva.

Az egyik favoritom a vonat. Ha jól láttam azzal nincs gond. :D De jó lenne eljátszani a Száguldó Erődöt! :D

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 17. 18:28

bodom26 írta:Dave: Naná! A város és a járművek elsőre nagyon szépek voltak! Remélem mindenre ilyen hangsúlyt fektettek. Gondolok itt például a növényzetre.
Jó lenne, ha a nem annyira fontos, vagy szem előtt lévő dolgok is jól ki lennének dolgozva.

Az egyik favoritom a vonat. Ha jól láttam azzal nincs gond. :D De jó lenne eljátszani a Száguldó Erődöt! :D
Jaja!
Remélem lehet a vonatokat vezetni, mennék mint állat Trevorral.XD

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 17. 18:41

Szerintem lehetsz majd masiniszta! Mondjuk Trevor nem nagyon szeret vonatokat vezetni, legalábbis ott ahol kéne, a vezetőfülkében! XD Látod, hogy a tetején jobban érzi magát. Beteg az a fickó. Szivesen összeugrasztanám Mori-val! XD

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 17. 18:50

bodom26 írta:Szerintem lehetsz majd masiniszta! Mondjuk Trevor nem nagyon szeret vonatokat vezetni, legalábbis ott ahol kéne, a vezetőfülkében! XD Látod, hogy a tetején jobban érzi magát. Beteg az a fickó. Szivesen összeugrasztanám Mori-val! XD
XDDDDDD

Válasz küldése