[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 03. 20:35

Rockstar69 írta:
Dave írta:És ha úgy lesz megoldva, hogy pl.
- Michael/CD1
-Trevor/CD2
-Franklin/CD3
Talán még ez is lehetséges! :)
A Rockstar mondta, hogy küldetések közben is lehet karaktert váltani. Amúgy nézetek utána, hogy az L.A.Noire-nál hogy volt. Egyébként ne aggódjatok, a Rockstar biztos nem szúrja el! :)
PS-en, hogy volt az L.A. Noire? Mintha egyszer olvastam volna, hogy ott is több cd-s volt.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 01. 03. 20:36

Egy lemezes. De küldtem róla képet is anno :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 03. 20:39

bodom26:A PS3 blue-ray lemezeinek több tíz gigával nagyobb a lemezkapacitásuk,mint a sima x360 lemezeknek.Szóval PS3mon max a Battlefield4 lesz egynél több lemezes,ami nextgen lesz,de ha még jönne PS3ra,akkor az talán már ott is többlemezes lenne.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 03. 21:03

dani.szentgali: Azt tudom, ezek szerint rosszul olvastam, vagy rosszul emlékeztem, amiről olvastam. Mindegy, valószínű bekövetkezik amit nagyon nem akarok. De ez legyen az én bajom.

Rockstar69: Igen, arra emlékeztem, de rosszul.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 03. 21:17

bodom26:Én sem akarom,de bízom benne,hogy jól oldják meg és hogy a játék olyan feelinges lesz,hogy egész egyszerűen elnyomja még ezt a dolgot is.Én pl Assassins Creed 3nál(bocs,hogy folyton ezt a játékot hozom fel,de a jelenlegi repertoárból ez a kedvencem)agyvérzést kaptam eleinte,amikor megláttam mennyi bug van benne,ráadásul nem is kisebb bugok,hogy pl átfolyok néhány dolgon/tárgyon,mint amilyenek a GTAIVbe vannak,hanem olyan,számomra orbitálisan nagy bugok,hogy pl ráugrok egy ellenfélre és az menten kutyává változik,mielőtt a földhöz érne.De egész egyszerűen még emellett a bug mellett is képes voltam egy legyintéssel elmenni,mert a játék adta a feelingjét.Szóval ha a GTAV adni fogja azt a feelinget,amit én igazán,100%osan csak a San Andreasban éreztem,akkor engem nem fog zavarni a lemezcsere,a néhány lehetséges komolyabb bug,hanem élvezni fogom a játékot,és úgy gondolom,ha meglátod a játékot,akkor te is így fogod látni a dolgot,legalábbis bízom benne. ;)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 03. 21:21

dani.szentgali írta:bodom26:Én sem akarom,de bízom benne,hogy jól oldják meg és hogy a játék olyan feelinges lesz,hogy egész egyszerűen elnyomja még ezt a dolgot is.Én pl Assassins Creed 3nál(bocs,hogy folyton ezt a játékot hozom fel,de a jelenlegi repertoárból ez a kedvencem)agyvérzést kaptam eleinte,amikor megláttam mennyi bug van benne,ráadásul nem is kisebb bugok,hogy pl átfolyok néhány dolgon/tárgyon,mint amilyenek a GTAIVbe vannak,hanem olyan,számomra orbitálisan nagy bugok,hogy pl ráugrok egy ellenfélre és az menten kutyává változik,mielőtt a földhöz érne.De egész egyszerűen még emellett a bug mellett is képes voltam egy legyintéssel elmenni,mert a játék adta a feelingjét.Szóval ha a GTAV adni fogja azt a feelinget,amit én igazán,100%osan csak a San Andreasban éreztem,akkor engem nem fog zavarni a lemezcsere,a néhány lehetséges komolyabb bug,hanem élvezni fogom a játékot,és úgy gondolom,ha meglátod a játékot,akkor te is így fogod látni a dolgot,legalábbis bízom benne. ;)
Én se írhattam volna le szebben! :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 03. 21:26

Dave:Köszi! :D

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 03. 21:28

dani.szentgali írta:Dave:Köszi! :D
Nincs mit.:D

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 03. 21:42

Hát srácok úgy legyen, hogy talán meggondolom magam. ..de az a baj, úgy sem fogom. :D Na, de hagyjuk ezt, mint mondtam ez már az én bajom. Azért még reménykedem..

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2013. 01. 04. 02:39

Fiuk tudjátok mi izgat engem nagyon ?? a bunyó :D azt hogyan oldják meg ?? engem ez érdekelne , hogy mind a 3 kari ugyan úgy verekedik , vagy az eggyik nagyot üt a másik meg gyors + ienek !

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 04. 11:35

Mike1:Ha jól emlékszem,azt is írták a GameInformerben,hogy a R* azt nyilatkozta,hogy a körözési rendszer mellett a közelharci rendszer lesz az,amiben nagyobb változások lesznek,szóval nem kizárt.
Tudom,hogy nem SA remake lesz,de az mondjuk jó lenne,ha itt is lenne kungfu,karate meg ilyen küzdősportok,amiket el lehetne tanulni.A GTAIVben amúgy a jó közelharcot is hiányoltam,bár a counterek egész jók voltak,de nem volt akkora szám.Szóval egy kicsit komolyabb,látványosabb közelharci rendszer érkezik,mint az elődben,legalábbis ezt írták.Én legjobban a tűzharcok fejlődésére valamint a körözési rendszer fejlődésére vagyok most a legjobban kíváncsi. :)

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2013. 01. 04. 12:14

a körözési rendszerre én is kíváncsi vagyok,csak ne olyan rendszámmegjegyzős legyen mint a Mafia 2-ben,aztán gyorsan hajtottál akkor már mehettél rendszámot cserélni a műhelybe -.- szóval nagyon remélem,hogy ezt a benzintöltögetéssel együtt kihagyják a játékból.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 04. 12:16

A benzintöltögetés szerintem is katasztrófa lenne.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 04. 16:06

2 órákat úgy se lennétek végig egy kocsiban, így a tankolással szerintem nem lenne semmi baj.

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 04. 16:10

A GTA IV-ben voltak lerobbant kocsik, amiknek a motorházába épp egy emberke figyelt be. Valszeg ilyenek is lesznek az ötben, csak ezekbe nem lesz érdemes beülni. XD Na meg nem minden parkoló autó lesz teli tankkal, szóval lehet csak a város feléig visznek. Ami ciki lesz főleg autós üldözések közben. :D Vagy ha a mentős küldik is visszatérnek és nem szállhatsz ki, új mentő fog kelleni már az elején vagy plusz utunk lesz a benzinkút... Kemény lesz. XD

Lezárt