Általános társalgó

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 01. 16. 19:15

Ja. barátnő. Szeret bizonyos ruhákat, kocsikat, helyeket, stb.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 16. 19:17

Ez box-on is így van? Én abban a tudatban éltem, hogy csak Kiki, meg Carmen lehet a csajom. Kösz Nox! Beszarás! :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 16. 19:23

Én tudtam a 3.-ról is, mert olvasgattam az oldalon, de bevallom őszintén eszembe se jutott, hogy felszedjem, mert nem fogok egy olyan csajjal járni, aki megszabja hogy hogy öltözködjek, aztán még kritizál is a blogján. Az meg már csak hab a tortán, hogy Paris Hilton-ról mintázták, akit meg nem csípek...

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 16. 19:26

Mindegy megnézem holnap, mert még sohasem láttam, pedig négy éve van meg a játék! :lol:

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 01. 16. 19:54

Kiscserko írta:Nekem Brucie-nál volt, hogy vagy 2-3 óráig nem vette fel, aztán hirtelen sikerült. Szóval szerintem előbb-utóbb neked is menni fog.

Amúgy annál a barátnőnél, akit egy másik oldalon kell megismerni, nem a love-meet.net-en, ott már rég rákattintottam arra a gombra, amire kell, de még mindíg nem küldött sesemest, és fel se hívott. Pár hónapja már írtam, hogy nem tudok-e valamit tenni, de már kezd idegesíteni, így gondoltam, megint rákérdezek.
Menj rá a blogjára! Addig le se fog szarni míg rá nem nézel az oldalára! (Tapasztalatból mondom)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1806
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 01. 16. 21:28

TheGTAKING írta:Én Dimitrit nagyon szeretem :D, nekem ő szimpatikus volt.
Az egy kígyó!
Kiscserko írta:Én most úgy csinálom, hogy csak a Little Jacobos küldetésekre állítom be a feliratot. Néha meg is lepődök, hogy miket mond, a kiejtésével nem is hasonlít rá. Attól félek, hogy Franklin, és barátai is így fognak beszélni, mert a trailer 2-ben 2-3 végighallgatás után értettem meg, hogy mit mondtak.
Azért ne keverjük a szezont a fazonnal. Little Jacob jamaikai angolja nehéz, amihez társul egy jellegzetes akcentus, temperamentum, de attól igencsak messze vannak a Los Angeles-i gettók, akik gyakorlatilag már az angolban nevelkednem. A szleng már más kérdés, de ha a San Andreas-ban értetted, itt sem lesz baj.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 01. 17. 16:54

Most arra gondoltam, hogy LJ meg tud halni? :D Nem tudom, kipróbálom, még egyszer felhívom és talán.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 17. 17:38

Nem tud. egyik barát sem tud.
Vagyis, kb annyira "tud" mint te. Meghalni nem tudsz, csak kórházba kerülni. Nekem többször volt olyan, hogy Romant megöltem, mert felhívott és véletlen helyeseltem a találkozót. Aztán elmentem, és megöltem. Aztán nem sokkal később hívott, hogy "menjek már el érte, mert rosszul érzi magát, kórházban volt." Vajon miért? :D Szóval kb ennyi történik...
De a kapcsolatod ha jól vágom, akkor romlik vele, ha megölöd. Hát biztos nem fog szeretni ha kórházba juttatod. :D

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 17. 17:41

Még mindíg nem veszi fel a telefont? Bisztos nem purcant ki, mert én már egyszer szétlőttem RPG-vel! :D Túl jók az orvosok Liberty-ben. Sanszos, hogy megint az UFO-k keze van a dologban, LJ elvitték magukkal. : D Az egyiket úgy hívják "bug."

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 01. 17. 17:43

Luszie: Akkor is csökken, ha nem veszed fel a telefont, rosszkor hívod, vagy elutasítod a találkozót. Amúgy akkor csökken, ha sokáig nem találkozunk?

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 17. 17:46

Nemhinném, hogy bug lenne hogy a barátot nem lehet megölni. Ez kb a a kategória, hogy küldetés közben akik veled vannak azokat sem ölheted meg. Max vége a küldinek, de azt az utat nem választhatod. Meg most érted, tegyük fel véletlen megölted LJ-t, meghal... (mondjuk lenne egy temetése is, amire meghívnak, kedves nem? :D) És aztán még te meg akarnád csinálni a 100%-ot, de már nem bírnád, mert LJ tesó már alulról szagolja az ibolyát. Nem lenne jó. Aztán kezdhetnéd előlről.
Ha tényleg ennyire meg akarsz szabadulni tőle, akkor ajánlom, hogy kakild le a fejét, és garantáltan leszáll rólad bizonyos % alatt :D

Scooby: Tudok róla, de ilyenkor is. Igen akkor is csökken. Van mikor random berakta a "dislike" jelet a map felé. Elég sokszor... :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2013. 01. 17. 17:48-kor.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 17. 17:47

Visali: Nem keverem, csak arra mondtam, hogy számomra mindkettőnek érthetetlen volt az akcentusa. Niko-ét bírtam, mert hallatszott rajta, mintha tanult angol lenne, így könnyen volt érthető :D Hát igen, most az SA-t is felirattal csinálom :lol:

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 17. 17:50

Szerintem Niko kiejtése is borzasztó volt. Aki már hallott angolt , aki anyanyelveként beszéli a nyelvet, észrevesz rengeteg különbséget. (De hát manapság már ki nem hallott?!) Szóval Niko akcentusát nagyon eltalálták. :) Bár azt nem tudom eldönteni, hogy a szerbes-oroszos beütés jó-e, de hogy fel lelet ismerni, hogy nem angol az valami pazar. :)

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 17. 17:52

Luszie: A bugot arra értettem, hogy nem veszi fel a telót LJ. Scooby mondta tegnap, hogy az istenért nem akarja felvenni.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 17. 17:53

Igen, főleg az intróban, meg az elején még Roman házában nagyon jó akcentusa van. Tényleg eltalálták. Meg jó monológokat írtak neki.

Válasz küldése