Általános társalgó

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 21. 14:47

dani.szentgali írta:Luszie:Ja,én is remélem,hogy valamely szinten az is tovább lesz fejlesztve. Például az a szürkészöld vonal azért volt szar,mert LC csakugyan fakó,szürkés színébe eléggé belemosódott. Egy kék vonalas GPS lenne a legjobb,hisz ilyen színű a valóéletben is,én legalábbis mindig sötétkéket láttam.
Milyen "szürkészöld vonal"? Ezt nem értem. Én a "fejlesztés" alatt nem az útvonalterv megjelenésének a színére gondoltam, szerintem megfelelően látható. A "zöld vonal" egyébként véleményem szerint nem mosódott bele a térkép szürke színébe. Alapból tök más a két szín, jól ki lehetett venni mindhárom színű jelölését a GPS-nek.

Hanem mondjuk ismerje fel, hogy én mikor akarok alagútba, és autópályára menni. (Ez nem mindig ment neki.) meg egy másik dolog, amit még maximum lehetne kifogásolni, hogy lehetne gyorsabb, bár nem létfontosságú, mert gondolom egy napjainkbeli GPS sem tölt be egy full más úticélt a mp tört része alatt.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 21. 15:41

Szerintem is tökéletesn kivehető, én a SA-nál kaptam idegbajt, hogy ott a térképen szinte semmit se lehetett látni, mentem taxizni, és nem találtam meg a leendő utast, mert az a rohadt jelölés úgy nézett ki, mint az utak. Szerintem a GPS kijelző a IV-ben tökéletes, csupán a hangos GPS-t kellene fejleszteni, mert rengetegszer volt, hogy más irányt, vagy hibás távolsági adatokat mondott be. Meg a kanyart jelző sípolás is általában akkor jött, ha már rég elhagytam a kereszteződés, pedig kb. 70kmh-val mentem, megpróbálva betartani a kreszt, de így (és a mögöttem jövő autók türelmetlensége miatt) nem lehet.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 21. 15:45

Igen, az elég gáz volt. Mert azt a sötétkék jelzés szinte beleolvadt a fekete utakba... Főleg ha ha ps-n játszol , amihez ráadásul olyan TV-d van, aminek sötétebb a képe a kelleténél. (pl nálam)

A hangosbemondóra nem figyeltem valamikor. Azt észrevettem én is, hogy nem mindig mondta, meg pittyegett, de igazából nem foglalkoztam vele. :)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 21. 16:04

Persze, általában én se figyeltem rá, főleg, mert tudtam, hogy nem túl jó :D Szóval elhanyagolható kellék, de jó, ha van.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 21. 17:16

Nox: Megtaláltam Chilton kisasszonyt a neten. Rámentem a blogjára is. És most? Ő lép majd kapcsolatba velem? És mennyi ideig kell várni? Jó lenne addig keresne, míg Bellic használható. Egy impotens öregember már nem sok vizet zavar! :D

szerk: közben jelentkezett

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 01. 25. 19:45

Sikerült játszanom PlayRockstar11-el, rögtön az első meccsben (GTARace). Sajnos az egyik villanyoszlopnak neki mentem motorral, és persze pont akkor nem jött egy autó se... De így se lettem utolsó... Aztán sima versenybe sikerült játszanom vele. Akkor 8. lettem a 16-ból. Utána a TLAD-ba sikerült becsatlakoznom csak mivel nem túl jó a netem kb fél perc után kidobott a játék :( A nevem miatt (Rockstar69_1995) engem is bejelöltek páran meg folyton üzeneteket írtak, hogy invitáljam őket! :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 25. 19:52

:D:D:D fontos embernek érezted magad, ugye?

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 01. 25. 20:04

Jaja. Arra gondoltam, hogy trollkodni kéne kicsit... :D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 25. 20:52

Az első Play Rockstar-os versenybe köszönöm, hogy beinviteltél, megnéztem a menetet, aztán gondoltam, végre játszom egy Rockstarossal, erre a menet után eltűnt, és utána soha nem találtam már meg :( Na, mint mindig, most is azt mondom, majd legközelebb. Amúgy jót szórakoztam. Majd még valamikorra újra kellene összegyűlnünk, Rockstar69 és TheGTAKING, meg még csatlakozhatna pár GTAPlace-es, és multizhatnánk együtt a GTA IV-ben.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 01. 25. 20:54

Az jó lenne. (Én ráérek holnap is) Amúgy bocs, hogy nem invitáltalak, de nem tudtalak, mert nem volt ott az a funkció.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 25. 21:08

Igen, írtad, hogy 16-ból lettél, és annyi a max, szóval nem bírtál. Amúgy már azt köszönöm, hogy akkor hívtál, mert számomra a rengeteg játékmód között az az egy Rockstaros elveszik. Így legalább láttam, hogy na, mégis játszik :) Nekem holnap csak 8-9 körülre jó, addig programom van, és elvileg az egész vasárnapom szabad. Amúgy az elején mekkora volt, GTA Race, és megyek a sportkocsimmal, erre elsüvít mellettem egy busz :D Nem volt kérdés, hogy ki irányítja :D Csak az a baj, hogy nem volt csuklós :lol:

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 01. 25. 21:20

Mikor nem volt teljes a létszám, akkor se tudtalak meghívni. PlayRockstar12 már 17:25-kor lelépett. Amúgy bocs, hogy a végén lelőttelek!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 25. 21:28

Láttam, hogy utána offline voltál... Amúgy ez ennél a játéknál kétértelmű: most fizikálisan lőttél le, vagy, hogy nem invitetlél? Egyik se baj, mert egy az, hogy nem volt kinn a gomb, a másik, hogy így is jól szórakoztam. Az, hogyha a játékban lelősz, az végképp nem gond, mert ez ennek a lényege. Team Deatmatchnél, vagy más csapatjátéknál már mérges lettem volna, mert akkor, ha egy csapatban vagyunk, az gáz :)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 01. 25. 21:32

Kiscserko írta:Láttam, hogy utána offline voltál... Amúgy ez ennél a játéknál kétértelmű: most fizikálisan lőttél le, vagy, hogy nem invitetlél? Egyik se baj, mert egy az, hogy nem volt kinn a gomb, a másik, hogy így is jól szórakoztam. Az, hogyha a játékban lelősz, az végképp nem gond, mert ez ennek a lényege. Team Deatmatchnél, vagy más csapatjátéknál már mérges lettem volna, mert akkor, ha egy csapatban vagyunk, az gáz :)
Mi után voltam offline? Amúgy arra gondoltam amikor GTARace-be a cél előtt lelőttelek.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 25. 21:43

Ott azt hiszem az event utolsó fél órájában. Azt nem sajnáltam, én voltam gonosz, hogy két busz harcát kihasználva eléd vágtam :D Amúgy addig minden körben beleakadtam abba a rohadt keresztbemenő buszba, erre végre beértelek, és jöttem mögötted, néztem, hogy mindjárt megint megakadok, erre a buszod, mintha mi se történt volna, eltakarította az útból az akadályt. Szóval még meg is kellene köszönnöm. De mivel ennek tényleg ez a lényege, így nem kell bocsánatot kérned, én is ezt tettem volna, ha nem csak egy molotovval küzdöttem volna :D Szerintem azért jobb így játszani, mint amikor csupa olyan emberrel játszol, akikről egyetlen mondatot se tudsz. :)

Válasz küldése