Hamvaiból a főnix

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 01. 24. 18:39

XDXD

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 24. 20:00

Az előrelátásom nem azt jelenti, hogy utalni akartam a nem létező mögöttes tartalomra, hanem pont hogy el akartam kerülni a későbbi félreértéseket. :P XD
Na jó, itt a kövi rész! :)

Törölve...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hessa 2013. 07. 11. 11:28-kor.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 01. 24. 20:46

Szuper lett :D Tommy rántottát csinál :D :P

bodom26

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 24. 21:13

Ez a legdinamikusabb rész, ami az akciót illeti. Durva, elsőre még talán sok is, de így a jó! Pazar pazar! Próbáltam minél konkrétabb lenni. XDD Semmi kétértelmű dolog... nem nem.. XD

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 24. 21:38

Tommy nekem az a fajta karakter, aki képes szinte bármire. Kivéve persze az úszást. XD Ezért is gondoltam, hogy egy rántottára is képes lehet. XD
Semmi kétértelmű, mi, Bodom?! XD Na látod, pont miattad nem írtam le életszerűbben az elkövetkező romantikus jeleneteket. XD Na ez spoiler lett... XD Mindegy. :roll:
Köszi skacok! :D :$

bodom26

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 25. 07:18

Szóval miattam cenzúrázod? :D De még így is van mögöttes tartalom rendesen. :P Elmondom én miért kapta le Vercetti-t Phoenix. Azért, hogy féltékennyé tegye Credo-t, meg azért, hogy húzza az agyát. Kicsit mérges volt Credo-ra. Az esti teljesítményére! Befekszik mellé az ágyba, és ahelyett, hogy odabújna hozzá és csókolgatná a nyakát meg a vállát stb (Phoneix-et ismerve elutasítás gyanánt max. kapott volna Credo egy enyhe könyököst a hasába :D ) megkérdezi, akarsz beszélni róla. Ezzel duplán rosszat csinált. :D Azt a témát erőlteti, amiről Phoneix nem akar beszélni, és már ezt mondta is neki nem egyszer. Szóval nem jött válasz a kérdésére, vagyis a válasz ismét nem. Ráadásul erre bealszik Credo! :D Itt nem kell keresni a mögöttes tartalmat, mert ez volt az! XD
A másik ok még az lehetett, esetleg Phoenix kicsit félt attól, hogy Credo megelégeli azt, hogy nem bízik annyira benne, hogy elmondja neki a legnagyobb problémáját, lekapta Vercettit, és figyelte, hogy reagál Credo. Szóval nehogy azt higgye Credo, hogy nem bízik benne eléggé, csak még vár. Szóval Phoenix még vár, hogy még szorosabb legyen a kapcsolatuk. De ezzel húzza Credo agyát. Egyépként Credo magára vessen. xD :P Megpróbálhatna valami mást erőltetni akkor. :D D Bonyolult bonyolult! :D Kezdek összezavarodni. :D
De az akció jelenetek is jók voltak! XD
Ha valaki nem értette mi van, tőlem ne kérdezze, mert már én se értem! XD

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 25. 12:35

Mondom én! XD Egy ártatlan csókocskába is mögöttes tartalmat gondolsz. XD Jó, a szitu itt még nem körvonalazódik annyira, mint később, de akkor is... XD Esti teljesítmény, mi? XD Tréfa, ami ide illik: Ha kicsit tovább gondolnánk a nemlétezőt, lehet arra a kérdezősködésre az lenne a válasz, hogy Credo annyira berúgott, hogy már nem is lett volna képes teljesíteni, ezért a "Szívem, most fáj a fejem" közhely helyett így pattintotta le a lányt... Aki persze nem várt semmit. XD Na jó, ezt NE vegyétek komolyan, csak viccelek! XD
Na látod, ezért örülök én annyira, hogy te is olvasod... Mindig többet tudok meg a saját történetemről. XD
Ismét spoiler: Az igazság részben a tiéd mellett, hogy Credo megpróbálja áttörni a lány páncélját. A megzabolázhatatlan szörnyet megszeliditeni. De ezt a kövi részben fogjátok csak meglátni...

bodom26

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 25. 18:45

Lehet, hogy csak egy csókocska volt, de célt tévesztett, és ezért nem volt egyszerű ez a dolog. Mert, ha Credo-nak adja, akkor meg sem szólalok. :D És bocs, a főhős nevét néhol elírtam. Phoenix, így ugye? :)

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 25. 19:08

Azért jó látni, hogy így figyeled az érzelmi szálat is. :P Főleg, mert az események alakulása miatt ez fontos momentum lesz. :) Nagyon fontos... :S Szerintem holnap posztolom a kövi részt, és akkor látjátok majd, kb merre halad a történet... És igen, jól írod: Phoenix. :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 01. 25. 19:11

This comment has been removed by VoorstedelijkeViking, the Vice President of NoxiousEnterprise Criticism Corporation. Sorry for the loss, but this comment was a forgery and it made piracy in this topic.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára The Cleansing Fire 2013. 07. 17. 08:51-kor.

bodom26

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 25. 19:27

Hessa: Csak azt figyelem! XD :P

Nox: A második mondatodban is engem jellemeztél? XDD

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 01. 25. 19:28

Kb igen :) Bár elismerem, Glen Blake is hasonló volt, akárcsak Scottie Turner, nem? :D

bodom26

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 25. 19:32

Nox: Szóval azt mondod mindenki magából indul ki? :D Én, mint Scottie Turner?

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 01. 25. 19:34

This comment has been removed by VoorstedelijkeViking, the Vice President of NoxiousEnterprise Criticism Corporation. Sorry for the loss, but this comment was a forgery and it made piracy in this topic.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára The Cleansing Fire 2013. 07. 17. 08:52-kor.

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 25. 19:37

Ezt az elméletet nézve, akkor én egy nagyon beteg elméjű ember vagyok, hisz az én fő karakterem egy brutális sorozat-bér gyilkos... :shock: :roll:

Válasz küldése