Tommy,CJ és Niko kalandjai

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 24. 21:15

Stan98 írta:Íme a Tommy,CJ és Niko Kalandjainak logója,amit én készítettem! :D Kép
Stan ez egyszerűen BRILIÁNS lett! :D, nagyon tetszik, mennyi időbe telet az elkészítése?

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 25. 11:08

Stan98: A Vice City/ San Andreas felirat szerintem nem kell oda, de nagyon király lett, ügyes vagy! ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dani.szentgali 2013. 01. 25. 16:29-kor.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 01. 25. 13:52

Köszönöm :) TheGTAKING: ööö kb 20 perc xD

Amúgy a nicknevem Stan98 :P

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 25. 16:29

Ja, bocs, félreírtam, javítva! :$

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 25. 21:04

Na, bepótoltam a lemaradásomat, és jó lett. Kíváncsi vagyok a fejleményekre.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 01. 27. 13:47

A most következő epizódot egyedül írtam meg. Kicsit eltérő lesz az előzőektől,mert nem városban húzzák meg magukat a szereplők. Remélem ez is be jön nektek :)


Tommy,CJ és Niko kalandjai: 18.rész: Hátborzongató Afrika
By: Stan98


Tommyék megvárták míg Robert és Jack el hagyják a várost. Utána első dolguk volt beváltani a jegyet Afrikába. Niko odament a jegyellenőrhöz:

Niko: -Jó napot! Szeretnénk beváltani ezeket a jegyeket Afrikába!
Jegyellenőr: -Máris,uram!

A csapat felszállt egy gépre. Mindenki el volt fáradva,így ideje volt lazítani. Phil és Trevor még a szundit is bevágták. A gépen már 3 órája utaztak....vagyis már nem utaztak mert a repülőgép lezuhant a tengerbe. Az utasok nagyrésze mentőcsónakkal próbált menekülni,a többiek nem élték túl a zuhanást. Tommy és a csapata sikeresen túlélte a zuhanást,hiszen egy ismerős arc kimentette őket egy mentőcsónakkal. Azonban Mitch Baker-ről nem tudni hova lett. Valószínűleg megfulladt vízben. Sajna őt már nem sikerült megmentenie az "őrangyalnak". A banda tagjai eszméletlenek voltak,nem tudták hol vannak. A gép Madagaszkár közelében zuhant le, a megmentő pedig egyenesen odaevezte Nikoékat. A parton egy tábort vert a férfi sátrakkal és tűzhellyel. Néhány óra múlva a csapat kezdett éledezni. Nem tudták mi történt. Amikor Niko kinyitotta a szemét,olyan fickót látott meg,akit régóta ismer és jó barátja neki. Ő nem volt más,mint Johnny Klebitz,a The Lost motoros banda tagja. Nagyon megörült Johnny-nak:

Niko: -Johnny!! Te vagy az,öregem?
Johnny: -Én hát,Niko!
Niko: -Hát barátom,jó újra látni! Amúgy hol vagyunk? Mi történt? Mi lett a repülővel?
Johnny: -Nos Niko,a gépetek lezuhant. Úgy történt az egész,hogy én magam is a gépen voltam,csak én az I. osztályon. Iszogattam egy kicsit,aztán valami vadbarom egy altatógázt dobott ki az első osztályról a másod osztályra. Ráadásul még a kapitányi fülkébe is bejutott a füst,így a pilóták elaludtak... Akik a luxus részen voltak,azok segítettek nekem kimenteni az utasokat. Amikor a gép belecsapódott a vízbe,sokan megfulladtak,de nagy része az embereknek túlélte. Remélem mindenkit ki tudtam menteni a bandátokból!
Tommy: -Köszönjük a segítséget :) Amúgy hol van Mitch?
Johnny: -Mitch Baker? A Vice city motoros banda feje?
Tommy: -Igen...talán ismered?
Johnny: -Igen,jól ismerem az öreget. Nem tudtam,hogy ő is veletek volt :S
Trevor: -Szerintem Mitch megdöglött.... :(
Roman: -Hm...milyen fickó dobta a gránátot??
Johnny: -Valami halvány lila ruhát viselt,amin volt ilyen sárkányszerű valami. Volt rajta valamiféle szemüveg is.....
Tommy: -A Haitisek....
Trevor: -A rohadékok! Megesküdtem,kinyírom őket! !!!!!!!!!!!! Franklin halálát meg fogom bosszúlni. Ha egy Haitissel összefutok,kitépem a belét és fel akasztom egy fára!!!!!!!!! :@
CJ: -Hát az tuti hogy széjjelcseszem a retkes képüket ezeknek!
Johnny: -Kik azok a Haitisek?
Niko: -A legfőbb ellenségünk....

Tommy elmesélte a dolgokat Johnny-nak. Egész éjjel erről beszélgettek. Johnny megígérte,hogy segít Tommyéknak ha tud. Éjfél táján Mindenki bevonult a sátorokba és megpróbáltak aludni. Franklin kutyájának gondozását Trevor vette kézbe. Trevor úgy döntött,hogy másnap reggel kiképzi a kutyát,olyan harci tudásra,hogy akár a nála nagyobb állatokkal,sőt a Haitisekkel is szembe merjen szállni. Hajnali 2 körül járt az óra. CJ-nek nagyon kellett egy sárgát dobnia,így kiment a vaksötétbe egy bokorhoz. Amikor végzett,kiabálást hallott messziről. Nem tudta,hogy kik avgy mik azok,így fel keltette a csapatot:

CJ: -Psszt! Banda!! Keljetek fel!
Mercedes: -Ajj mi van már CJ?
CJ: -Ordibálást hallottam messziről....
Tommy: -Biztos csak képzelődsz...
CJ: -De mondom,hogy....
Tommy: -Majd holnap megnézzük,mi az...DE most már menjél aludni!
CJ: -Oké,akkor ne higgy nekem -.-

CJ bement a sátrába,de nem hagyta nyugodni a tudat. Tudta,hogy valami vagy valaki meg fogja őket találni....Próbált elszundítani,de 5 perc múlva megint meghallotta az üvöltözést. Most már Mallorie is felébredt erre. Fel keltette Romant,majd mindketten kimentek a sátorból. CJ,Roman és Mallorie kint álltak,és hallották,hogy egyre közelebb ér az ordibálás. Felébresztették a többieket is,de azok amikor magukhoz tértek,megint nem hallottak semmit:

Niko: -Ne szórakozzatok már! :@ Nincs itt semmi. Mind a 3-an tök röhejesek vagytok. Beképzelitek ezt a....

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Ez a hang hallatszott messziről.
Niko: -Mi a franc volt ez?
CJ: -na most már elhiszitek?
Mercedes: -Hát igen...
Trevor: -Nem félek én holmi ordibálástól... ha idejön véresre ütöm a képét,bármi is legyen az...
Tommy: -Elég meggyőző ordibálás :S
Mallorie: -Én nagyon félek.
Johnny: -Ne félj,kishölgy! Bármi is lesz ez a valami,elintézzük! ;)

Az üvöltözést megint abbahagyták. Mindenki be volt tojva,nem tudták mi fog velük történni. Végül mindenki visszafeküdt aludni,és az üvöltözést nem hallották az éjszaka további részén. Reggel 7.00 körül felébredt mindenki. Trevor a kutya edzésével indította a napot. Michael és Niko találgattak,hogy mi is lehetett a tegnapi hangoskodás. Mallorie és Roman a Lap topon kerestek infókat Madagaszkár "éjszakai életéről",Tommy és Mercedes egymásnak bókolgattak,Victor horgászott,Phil pedig már egyre jobb bőrben kezdett lenni. Johnny és CJ körülnéztek az erdőben. Ez alatt Vice cityben káosz robbant ki. Megérkezett a városba Rodrigo Burner,a maffia. A lakosságnak fogalma sem volt róla,hogy ki jött el Vice városába....Ráadásul Mr.Krakken is itt van. A 2 fickó együtt ki tudja miket művelhet..Dél tájában járt az óra. A Starfish Island-re hívatta Krakken a város lakóit a Vice TV csatornáján. Aki nézte az adást,az odament a Starfish szigetre. 12.15-kor 4 hosszú limuzin érkezett ide. Egyikben ült Rodrigo Burner,a Maffia.

Rodrigo Burner: -Üdv nektek szánalmas patkányok!
Mr.Krakken: -Rodrigo! Barátom! Örülök,hogy újra látlak!
Rodrigo: -Szevasz Krakken. Ki ez a fehér köpenyes seggarcú itt melletted?
Armando: -Te vagy a seggarcú te dagadék...
Rodrigo: -Nos,te nem tudod kivel beszélsz ugye?
Armando: -Egy zsírdisznóval,elég nekem ennyit tudni,te szájhős!
Mr.Krakken: -Kussolj te hülye! -.-
Rodrigo: -Tanulj egy kis tisztelet,különben a segged még egy lyukkal fog bővülni kispajtás.

Rodrigo ezután a tömegbe bedobott egy bombát,és mindenkit egy dobással a földbetaposott. Krakken és Armando az alvilág vezérét követték. Tommy minden pénztermelő helyét vagy elfoglalta,vagy fölrobbantotta.

Mr.Krakken: -Tényleg,amúgy hol van Vercetti bandája??
Armando: -Nem tudom...
Rodrigo: _Nem tudjátok?? Ti szánalmas pancserek!!
Mr.Krakken: -Hé,engem ne seggfejezz le te hájpacni! A felettesed vagyok,sőt a fejedet is betudnám aprítani!
Rodrigo: -Igazad van,elnézést....

A főgonoszok a Haitisekkel egész Vice cityt elfoglaltatták. Mindent felgyújtottak a városban,kivéve a katonaságot,hiszen velük nem tudtak volna szembeszállni... A reptér is épen maradt,mert a katonák észrevették volna,ha ott ég valami. Rodrigo kiborult. Úgy tudta,hogy Robert Vice cityben van,de nem találta se őt,se a többieket.

Mr.Krakken: -Nyugodj meg Rodrigo! Meg fogjuk találni őket!


Madagaszkáron:

Michael: -Hé Roman! Találtál már valami infót?
Roman: -Semmit....Madagaszkárról semmi ilyen információ nincs,sőt sokan úgy tartják,hogy a szigetet kísértetek és állatok lakják,emberek nem is merészkedtek ide nagyon...
Phil: -CJ-ék után kéne menni...
Tommy: -De valakinek őriznie is kell a tábort,sőt te még nem is vagy annyira jól,hogy harcolj!
Phil: -Szarok rá,én lövöldözni akarok!
Trevor: -Hehe...kis pancser!
Niko: -Ne szólogass már be mindenkinek Trevor -.-
Trevor: -Jól van csak hülyültem ....

Tommy,Niko és Trevor el indultak CJ és Johnny után. A többiek vigyáztak a táborra. Victor a parton gyűjtögette a halakat. Időközben beesteledett,és ideje volt tüzet csinálni. Amikor sikerült tüzet csiholni,Victor sütötte a halakat...aztán megint üvöltözést hallottak. 19.30 körül járt az óra,és Tommyék még mindig sehol...

Közben az erdőben Tommyék megtalálták Johnnyt és CJ-t. Együtt összeszedtek néhány gyümölcsöt. Amikor Niko le akart szedni egy banánt,egy majom ráugrott a fejére:

Niko: -ÁÁÁÁ mi a franc ez?!! Szedjétek már le!

Johnny elővette a sörétesét és lepuffantotta a majmot.

Niko: -kössz,haver!
Johnny: -Nincs mit! Amúgy én már gondolom mi is ez az üvöltözés...
Niko: _Na mi?
Johnny: -Szerintem majmok lesznek azok.
Trevor: -Lehetetlen. A majmok nem úgy üvöltöznek ahogy éjjel hallottuk....
Niko: -De akkor mi lehet az?
Tommy: -Nem tudom,de szerintem húzzunk vissza a táborba.
CJ: -Ja szerintem is.
Niko: -Oké,de akkor is meg kell nézni,hogy mi üvöltözik éjjelente.
CJ: -Majd a táborban felfegyverkezünk,de most csak Johnny sörétese van itt...
Niko: -Rendben van! Nyomás vissza!

A táborban:
Mallorie: -Hol vannak már? :insecure:
Phil: -Nézd,nem ők azok?
Mallorie: -De,igen! :D
Roman: -Na van valami?
Niko: -Semmi gyanúsat nem találtunk.
Michael: -De legalább kaja van!
Niko: -Ja hoztunk gyümölcsöt.

A csapat a tűz köré leült,majd elkezdtek enni. A vacsora közben megint ordibálás hallatszott,de már nagyon közelről. Johnny és Trevor felkeltek és elindultak a hang felé. Trevor hozta a kutyát és néhány gránátot,Johnny pedig egy Shotgunt. Átmentek a bokron és a sötétben eltűntek. Vak sötét volt a sziget azon részén,nem láttak semmit. Őket azonban látták. A szigeten egy kannibál csapat él,akik minden odatévedő embert felfalnak. Ezért hallották az ordibálást. (Ezek a kannibálok azonban nem hagyományos emberevők voltak. Régen a Grove Street bandában voltak,még jóval CJ vezetősége előtt. Úgy kerültek ide,hogy a bandavezér elküldte őket a csapatból,hiszen a saját társaik ellen fordultak. De senki sem tudja hogy miért. Amikor elhagyták a Grove Streetet megismerkedtek Rodrigo Burnerrel,aki szintén megutálta őket,mert magára Rodrigo támadtak. Így elhúzták a csíkot,de hogy hogyan lettek kannibálok,azt sosem tudjuk meg.) A kannibálok Trevorék felé közeledtek. Nem láttak semmit,de elkezdtek vaktában lövöldözni,majd visszafutni a tábor felé.

Niko: -Megnézem mi van velük. Már 10 perce eltűntek...
Tommy: -Mi is megyünk! Jöjjön mindenki!

Egyszer csak előugrottak a bokrok közül Johnnyék és üvöltözték,hogy:

Johnny & Trevor: -FUTÁS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niko: -Miért? Mi van?
Trevor: -Fussatok,ha kedves az életetek!!!!!!!!!!

Mindenki futott Trevorék után. Senki nem maradt a táborban. Addig futottak,míg a lábuk bírta. Kb. 30 percig rohantak,ekkor már a kannibálok nem üldözték őket. Egy barátságos kis kunyhót találtak a szigeten,amiben egy kevésbé barátságos fickó volt. CJ nagy ellensége: Melvin Harris,ismertebb nevén "Big Smoke"...


Közben a Londoni repülőgépen:

Robert: -Azért aggódom Tommyék miatt.
Jack: -Kemény bandának tűnik,biztos ellesznek Afrikában.
Robert: -Hát elég ismeretlen terep számukra Afrika. Lehet,hogy nem oda kellett volna küldeni őket.
Jack: -De máshol megtalálják őket...
Robert: -Igaz :S

A repülőgép egyik kis TV-jén:
Híradós: -Egy Afrikába tartó repülőgép lezuhant Madagaszkár közelében. A helyzet tragikus,sokan meghaltak,de szerencsére vannak túlélők. Egyikőjük most érkezett meg a városba. Kapcsoljuk élőben Donald Love-ot a helyszínről:
Híradós: -Üdv Donald! Mi történik ott?
Donald: -Szevasz Joe. Nos itt egy túlélője a zuhanásnak,aki szeretné elmondani a történteket!
Túlélő: -Üdv mindenkinek! Egy lilaruhás néger fickó egy altatógránátot dobott be a gépbe,ami miatt a pilóták elaludtak és lezuhantunk. Részvétem az elhunytakért....
Híradós: -Tragikus. Most sporthírek következnek!.....

Robert: -Úristen!! :( Tommyék remélem nem haltak meg!!

Madagaszkáron:
Big Smoke: -Jó újra látni CARL JOHNSON!!! Hahaha!!!


TO BE CONTINUED.... :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stan98 2013. 01. 27. 20:09-kor.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 27. 14:21

Mondtam már, hogy csak akkor írok, ha minőségváltozás van... és itt drasztikusan megváltozott a minősége a történetnek... remek rész lett, briliáns. Meg az az ismeretlen hang. Nagyon jó. Amúgy lehet, hogy elfelejtettem, de mi van Michaellel?

bodom26

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 27. 19:40

Stan: Oksz lett! Sokkal jobb így, hogy csak két helyszín van egyszerre, meg még London, de az csak egy kis ideig. Jobban érthető így a történet. Ez egy pozitív kritika volt.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 27. 19:48

Ez nagyon jó lett :D, kösz hogy beleraktad Rodrigo Burnert :D, amúgy én is kövérnek képzelem el őt :D.
És tényleg, hol van Michael?

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 01. 27. 20:08

Örülök,hogy tetszik :D LOL tinem vettétek észre Michaelt??? Hiszen megszólalt a sztoriban,és benne van,hogy Niko és Michael ötleteltek.... :lol:

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2013. 01. 28. 14:34

Jó,szép és ügyesen meg lett csinálva ez is! :D

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 01. 30. 18:53

19.rész! Köszi a segítséget TheGTAKING! Kicsit most több párbeszédet tettem be,de talán nem ront a minőségen... Amúgy egyértelműen nem a legjobban sikeredett rész...Most a jövő hétig nem hiszem hogy lesz új rész,úgyhogy egyenlőre be kell érnetek ezzel :)

Tommy,CJ és Niko kalandjai: 19.rész: A küldetés
By: Stan98 & TheGTAKING

CJ: -Mit keresel te itt?
Big Smoke: -Idemenekültem Los Santosból!
CJ: -És mit akarsz tőlem,te áruló?
Big Smoke: -Nos nem számítottam arra,hogy te fogsz betoppanni a kecómba,de ha már itt vagy,elmondom,hogy alkut kötök veled!
CJ: -És mi lenne az?
Big Smoke: -Te és a 2 cimborád,Tommy és Niko,megcsináljátok,amit kérek,különben kinyírom a barátaitokat. Ha sikerül teljesíteni a küldetést,akkor beállok a bandátokba és elintézem nektek a Maffiát. De ezenkívül még visszaakarok kerülni a Grove Streetbe.
Tommy: -Végülis én benne lennék!
Niko: -CJ fogadd el! Elkel a segítség!
CJ: -Rendben! De ha átvágsz minket,kitaposom a beledet hájfej!
Big Smoke: -Rendben!

A 2 régi ismerős (CJ és Smoke) kezetrázott. Smoke megtiltotta a 3 férfinak,hogy együtt menjenek a küldetésekre. Mindannyiuknak egyedül kellett útnak indulni. Az első feladata így szólt:

Big Smoke: -Az első feladatot Tommynak kell megtenni! A szigeten jó sok majom él,így nem nehéz találni egyet. Az a dolgod,hogy elkapj egy majmot és hozd ide nekem!
Tommy: -Ennyi? :lol: Hát ez k*rva könnyű :P
Big Smoke: -Azt te csak hiszed,hehehe...

Tommy kiment a kunyhóból és elindult az erdőbe. Félt hiszen a kannibálok elkaphatják. Szerencséjére nem kellett messzire menni egy majomért. Tommy leszedett pár banánt az egyik fáról és magához csalogatta a majmot. Addig vezette míg a kunyhóhoz nem értek. A majom elment odáig és mivel úgy sikerült,ahogy Tommy tervezte így a majom megkapta a banánt és Tommy bevezette Smokehoz:

Big Smoke: -Ilyen gyorsan? Ez csak fél óra volt....
Tommy: -Nem volt nehéz....
Big Smoke: -Az első feladat teljesítve! Jöjjön Niko!

Közben Vice cityben:

Mr.Krakken,Rodrigo és Armando nem találták meg Tommyékat,így egyenlőre felhagytak a keresésükkel. Úgy döntöttek,hogyha már övék a város,élvezzék is ki. Beültek mind3-an a sztriptízbárba. Ott azonban váratlan fogadtatásban lett részük. A rendőrség várta őket. Vice city azonban az a város,ahol mindent megvehetsz. Rodrigonak hála a rendőrséget Krakken csapata irányítja. Jó sok pénzt adományoztak a rendőrségnek. A fakabátok kiadtak világszerte egy körözést Tommyék bandjáról,így Rodrigoéknak már csak várni kell,hogy elkapják a "Fekete lista" embereit....

Madagaszkáron:

Big Smoke: Niko! A feladatod az lesz,hogy elintézz egy kannibált és a hulláját elhozd nekem! Mivel nem vagyok annyira aljas gengszter ezért segítségként magaddal viheted Trevort!
Trevor: -Remek!
Niko: -Kihívás elfogadva!

Miközben indultak a kannibálokhoz, Niko kidolgozott egy tervet:

Niko: -Trevor! Van egy tervem. Kéne faragnod egy Baseball-ütőt az egyik fából,én addig hoznék pár használható dolgot. Pusztakézzel úgysem tudjuk elintézni...
Trevor: -Oké...

Niko elment indákért,pár gyümölcsért,1-2 nagyobb fadarabért és pár kőzetért. Trevor nagyjából 2 óra alatt kifaragta az ütőt és útnak eredt a 2 barát.

Trevor: -Fúú én nem kimélem ezeket a rohadékokat! Kést a szemükbe!
Niko: -Meg kell bosszulni Frank barátunk halálát! Az ütővel úgy szétcseszem a fejüket,hogy leszakad!
Trevor: -Zúzzunk!

10 percet sétáltak,mire beértek a kannibálok területére. Egyelőre nem láttak mozgást,de minél beljebb merészkedtek annál jobban hallottak hátborzongató hangokat. Egyszercsak 3 kannibál ugrott ki a bokorból. Trevor úgy gondolta hogy 3 ellen sok esélye van. Arra azonban se ő se Niko nem számított,hogy többen fognak jönni...
Trevor kettőt a bokorban úgy összevert,hogy még a gatyája is csupa vér volt. Niko se bánt a kannibállal diszkrétebben. A Baseball-ütővel olyat suhintott a kannibálra,hogy lerepült annak a feje. Ekkor már egyre több emberevő jött a fák közül. Niko fogta a hullát és futottak vissza a házhoz.

Közben Smoke házában:

Big Smoke: -Na mi van? Nikoéknak annyi?
Mallorie: -Neee :(
Roman: -Ha Niko meghal,akkor fogom ezt a Katanát és a szemeidközé döföm Smoke!
Big Smoke: -Harcot akarsz kis szaros?
Mercedes: -Ne! Most nem szabad harcolnunk egymással. Rodrigoék ellen szükség lesz az energiára...
Tommy: -Igaza van Mercedesnek! ;)
Big Smoke: -rendben! Amúgy ha Niko elbukik,ugye tudjátok,hogy az egész brigádot megölöm?
CJ: -Nem engedem Smoke!
Big Smoke: -És hogy állítanál le?
CJ: -Nem akarsz visszajönni a Grove Streetbe?
Big Smoke: -Dehogynem!
CJ: -Akkor ott maradsz azon zsíros,hájas seggeden,különben szétlövöm a fejedet!

Amíg forrtak az indulatok,Nikoék már majdnem visszaértek,de....:

Trevor: -Mindjárt visszaérünk!
Niko: -Ja...............ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Trevor: -Mi van,haver?
Niko: -ÁÁÁÁÁÁ a rohadt életbe! kiment a térdem! Nem bírok menni!
Trevor: -Ne szórakozzál már baszki! Mindjárt visszaérünk!
Niko: -De nem érted,hogy nem tudok menni?!!!!
Trevor: -de jönnek a kannibálok!
Niko: -Ne hagyj itt!
Trevor: -Hova gondolsz! Egy barátot sosem hagyunk cserben!

Trevor megfogta Nikot és próbálta talpon tartani. Másik kezében fogta a hullát és mentek vissza Smokehoz! De jöttek a kannibálok. Trevor belehúzott a tempóba és 5 percen belül megérkeztek a kunyhóba. A kannibálokat viszont mintha a föld nyelte volna el,eltűntek nyomtalanul....

A házban:

Michael és a többiek amint meglátták a 2 férfit,odafutottak hozzájuk és örültek,hogy túlélték. Trevor viszont nagyon ideges lett Big Smoke-ra:
Trevor: -Itt a hullád dagadék! Rágd meg jól ha már ideáig elhozattad velünk te nyomorék! Niko térde is kiment a szaros akciód miatt -.-
Big Smoke: -Senki se mondta,hogy könnyű lesz! De legalább meg van!
Niko: -Hogy te milyen hálátlan vagy!
CJ: -Ezért dobtuk ki a Grove Streetből is....Vagy elfelejtetted már szivaros?
Big Smoke: -Nem...és igazad van,sajnálom...
CJ: -Ezzel csak lejáratod magadat! Szánalmas...na és mi az én küldetésem?
Big Smoke: -Tutajépítés! De ezt mindenki együtt csinálja,s én is segítek!
CJ: -Rendben van! Végre elhagyhatjuk ezt az átkozott szigetet!

Kimentek a házból,ahol szerencsére nem voltak kannibálok. A ház a parttól csak pár méterre volt,szóval minden használható cuccot kivittek a házból a parthoz. Aztán az erdő szélén kerestek használható tárgyakat. Mallorie egy bokorban keresett fadarabokat és hirtelen a bokrok közül előjött egy kannibál. Befogta Mallorie száját és elrabolta....

Vice cityben:

A 3 gonosztevő már annyira leitta magát a bárban,hogy azt se tudták mi tesznek:
Krakken: -Mi az hogy nem kapok turmixot,te szajha?!
Pultoslány: -Sajnálom,de nem tudok adni,elfogyott!
Krakken: -A rohadt anyádat!!

Mr.Krakken fogott egy Python fegyvert és a pultoslány szájába tette,majd meghúzta a ravaszt. A lány belehalt a lövésbe...

Közben megérkezett az F.B.I. akik ellent álltak a pénz kísértésének és letartóztatták Armandoékat.

Madagaszkáron ez idő alatt kb 4 óra alatt megépítettek egy strapabíró tutajt a skacok:

Tommy: -Kész! Ezzel eljuthatunk Mozambikba és onnan irány Dél-Afrika nyugati félteke!
Johnny: -Fasza!
Big Smoke: -Kiálltátok a próbákat! Csatlakozok a bandátokhoz!
CJ: -Rendben,de ha egyszer is visszaesel,olyan leszel mint kupac zsíros kula!

Big Smoke örök hűséget esküdött CJ-nek. Közben Roman észrevette,hogy Mallorie hiányzik:

Roman: -Hé skacok! Hol van Mallorie?
Niko: -Eltűnt?
Tommy: -Akkor meg kell keresnünk!
Roman: -Jaj ne :( remélem nem esik baja :(
Michael: -Ne aggódj Roman,meg fogjuk találni!
Roman: -Remélem...nélküle nem tudnék élni :(

A csapat együtt bevonult a sűrű dzsungelbe és megkeresték Malloriet. 1 órán ár kutattak,végül meglelték Malloriet egy fához kötözve....

Michael: -gyerünk! oldozzuk el!

Trevor a kötelet elvágta egy késsel. Mallorie nagyon félt,így átölelte Romant. Éppen el akartak menni,amikor a bokorban megláttak egy régi barátot,Mr. Forellit. Az idős Forellit sietősen eloldozták,majd gyorsan el is húzták a susnyásból a csíkot és siettek a tutajhoz. Felpakoltak minden fontosabb cuccot, Chopot (Franklin kutyáját) is feltették,majd mindenki felszállt a fatutajra és indultak Afrika partjaihoz. Közben a tutajon:

Phil: -Maga,hogy kerül ide Forelli úr?
Mr. forelli: -Nos,fiam én egy barátommal egy Hydroplánnal repültem el Afrikába. De sajnos az üzemanyag kifogyott,amikor Madagaszkár fölé értünk és a gépünk lezuhant....

Végül mindenki elmesélte,hogy hogy került ide,és jól összebarátkoztak az új tagok is Mr. Forellivel. Vígan hagyták maguk mögött Madagaszkárt és eveztek Afrikáig...

Vice cityben:

Mr.Krakken: -Háháhá! Sohasem kaptok el élve pancser zsaruk!
Armando: -Nyomás!
Rorigo: -A gonosz sosem alszik zsarukáim!

TO BE CONTINUED.....

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 30. 20:55

Nagyon tetszik, egyre jobb a történet, de Michael-t, mér hanyagolod? :)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 30. 21:11

Igen, ebben a részben is elég kevés szerepe volt, de én azért nem kérdeztem, mert te sztorid, úgy alakítod, ahogyan csak akarod.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 01. 31. 16:44

Nyugi,gyerekek! Michaelnek lesz még elég szerepe ez a hosszú sztori során,nem kell aggódni ;) Csak mivel az egész történetet először úgy terveztem,hogy csak kb 20 rész lesz,amiben Niko,Tommy és CJ szerepel és semmilyen más karakter ezért úgy gondolom,hogy ahogy a történet címe is sugallja, Tommynak CJ-nek és Nikonak kell lenni a középpontban. Így 1-2 rész erejéig övüké a főszerep,de ígérem lesz olyan epizód,amiben Michael fog legtöbbet szerepelni :) (Amúgy nyugi,nem 20 részes lesz,sokkal több)

Válasz küldése