Hamvaiból a főnix

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 26. 14:33

Te jó ég! A végén nagyon meglepődtem :D Credo megkérte Phoenix kezét :D, ez de durva!
Amúgy szerintem az a szerb fiú, akit a szövegben említenek az Niko, igaz?
Szerintem biztos, hiszen Nox történetében, Phoenix Niko barátnője, szóval 100%-hogy te Nikóra gondoltál :D.
És ez a rész jó lett!

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 01. 26. 14:38

Hessa: Jöjjön, jöjjön, jöjjön!!!!! XD

bodom26

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 26. 15:50

Persze, hogy megkérte a kezét, megíjedt, mert Phoenix lekapta Vercetti-t. :D De valószínű amúgy is tervben volt ez Credo-nál. Hiába kemény gyerek Credo, a kiscsaj elszédítette rendesen. Akkor is megkérte volna a kezét, ha nem mondja el neki a múltját Phoenix, így meg pláne.
Bár én előtte megvicceltem volna. Előszőr azt mondtam volna neki, "megkérem a kezed, hogy tedd arrébb" XD
Csak a reakciójától féltem volna, hogy veszi-e egyből a lapot. :D

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 26. 16:22

King: Igen, eltaláltad. :P Bár sosem nevezi nevén. Ő még csak egy alak a múltból. És az is marad egy ideig. :) Viszont ez a rész sok fejtörést okozott, hogy mennyire utaljak a személyére, de ezek szerint elég volt ennyi is, hogy lebuktassam. :D Meg Nox is segített rájönnötök, aki olvasta az előzményrészeket is. :D XD

Bodom: Látom nagyon meglepett a rész, mikor Tommyra cuppan... XD Még most is ezen lovagolsz. XD Igen, tervben volt. Hiszen éjjel, mikor Phoenix elment lefeküdni, Tommy-val erről is beszéltek. Csak azt nem tudom, hogy melyik részben írtam erre az utalást... :insecure: Ez az átka, ha az ember túl előre jár a posztokoltakhoz képest. Viszont az fix, hogy Credo csak azért maradt volna egy darabban egy ilyen ugratás után, mert a lány is szereti. XD

bodom26

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 26. 16:41

Én mondtam, hogy megzavart. :D Jó, hogy meglepő volt, mert váratlan volt, és egy kicsit érthetetlen. Igaz Phoenix generálta a feszültséget, de Credo helyében leütöttem volba Vercetti-t. Valahogy le kellett volna vezetni a feszültséget. :D Na, de leállok a témáról, azt hiszem kielemeztem rendesen. :D :P

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 26. 17:03

Hát nem sokkal később le is fogja vezetni a feszkót, elhiheted. xD Na jó, ha ennyire akarjátok, itt a folytatás. :P Jó szórakozást. :)

Törölve...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hessa 2013. 07. 11. 11:29-kor.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 01. 26. 17:21

This comment has been removed by VoorstedelijkeViking, the Vice President of NoxiousEnterprise Criticism Corporation. Sorry for the loss, but this comment was a forgery and it made piracy in this topic.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára The Cleansing Fire 2013. 07. 17. 08:52-kor.

bodom26

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 26. 17:55

folytatni az aktív semmittevést Áh itt bisztos nincs semmi mögöttes dolog. :D Phoenix nem kímél se jót se rosszat, bele se gondol van-e családja, akiket megöl, mondjuk most a sofőrt. Olyan, mint a rangom, egy hidegvérű gyilkos.
A történet legelején azt gondoltam, hogy Phoenix magányos farkas lesz, egyedül fog dolgozni. Az elején még mondjuk úgy volt.
Aztán mégis lett társa, Credo. Olyanok mint Bonnie és Clyde.

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 26. 18:00

Ááá... Semmi mögöttes tartalom... Hová gondolsz megint?! XD Ez is csak neked juthatott eszedbe egy oximoron láttán. XD XD
A lány a látszat ellenére magányos farkas maradt. Hidegvérű gyilkos, aki a múltban megtanulta, hogy mindennél fontosabb életben maradni. Mindig akkor kezdődtek a bonyodalmak, ha törődni kezdett másokkal. Credo viszont szerinte megéri a kockázatot. Na de majd kiderül, mennyire... :P

bodom26

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 26. 19:14

Hát igen, ez az életben is így van. Amúgy kösz a dupla epizódot! Ma kaptunk olvasnivalót rendesen. :)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 26. 19:35

Ez nagyon jó lett! :D, kösz, hogy beleraktad Trevort. Ugye Trevor fog még szerepelni?

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 26. 19:40

Szívesen a duplát. Örülök, hogy olvassátok és hogy tetszik is. :)
Trevor? Még nem tudom, de több, mint valószínű, igen. Elég szimpi karakter és ha jön a játék, mindenképpen jobban megismerem ahhoz, hogy berakjam drága főhősnőm örömére vagy bánatára. :D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 30. 00:38

Na, végigolvastam a történetet, és nem tudom, hogy mihez hasonlítsam. Talán, mintha Stephen King tiniromantikát írna :lol: Nagyon jó lett az összes része. Durva, ahogy kevered a romantikát a Phoenix féle brutalitással. Phoenix sebezhető lett, ettől fogva gyenge. Kíváncsi leszek, mi lesz, ha kitudódi a gyenge pontja. És nagyon jól megformáltad Trevort az utolsóban. Csak így tovább ;)

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 30. 13:00

Itt ugyan gyengének tűnhet, na de majd pár rész múlva meglátjátok... XD Na jó, nem spoilerezek. Köszi a jellemzést, még nem gondoltam arra, hogy Stephen King milyen tiniromantikát írhatna, de most elgondolkodtam rajta. :lol: És most következzen a kövi rész!

Törölve...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hessa 2013. 07. 11. 11:30-kor.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 30. 17:37

Ez de jó lett! :D
Florian visszatért, imádom a történetedet, folytatást! :D

Válasz küldése