Általános társalgó

Viták az 1980-as évek hangulatát visszaidéző nagysikerű epizódról.
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 24. 20:19

Szerintem nem kell bele se trófea, se HD. Rengeteg munka lenne vele. Azt az időt, amit a munkára fordítanának, inkább fordítsák a GTA V-re, vagy az MP3 multijának javítására, ezt meg portolják, ahogy van. Ez azoknak is jó, akik még nem játszottak vele, valamint azoknak is, akik csak nosztalgiázni akarnak.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 24. 20:20

bodom: persze, hogy nem, hiszen tudjuk hogy király! :)

Stan: PS2-re is rendkívül sok rész jött ki. Pl. LCS, VCS, SA, III... Én ezek közül az SA-t mindenképpen ajánlom megvételre. Szerintem jobban le fog kötni mint a VC, mert jóval hosszabb, bár a hangulata nem olyan mint a VC-nek, de azért nagyon élvezhető a játék. A III-t szerintem ps2-re nem érdemes megvenni, PC-n néhányszor végigtolod aztán csá. Úgysincs nagy gépigénye, és szerintem maga a játék sem nagy szám. Jónak jó, de azért van jobb is.
LCS,VCS... itt meg annyira tudok alapozni (sajnos ezekkel még én sem játszottam, pedig már párszor tervbe volt hogy meglesz, aztán eddig sose lett belőle semmi.) hogy az LCS inkább "GTA III"-s , míg a VCS természetesen "VC-s" stílusban készült, szóval szerintem a VCS messze jobb lehet, mint az LCS. Ha csak ezt veszem alapul , bár nem tudom. Ezeket nem tudom mennyire lehet érdemes megvenni, igazából nem drágák...:) VCS-t tuti megvenném ha már meglenne az SA-m.
Hidd el, érdemes kipróbálni. Nagyon le tud kötni.

Hát a VC-ben nem is az, hogy egyszerűek a küldik -szerintem van benne néhány nehezebb- hanem hogy tekintettel a nagyon kicsi térképre is, a küldetésadó sem sok, ezért nincs is sok küldi a játékban. Még ha az ingatlanok küldijeit belevesszük, akkor sem. Ettől függetlenül nem alábecsülendő darab... :) Talán csak ez az egy rossz pontja lehet a játéknak.

Rockstar: szerintem ezzel már nem fognak szórakozni. hogy most legyen trófea, avagy sem, pedig jó muri lenne. :) HD pedig egyértelműen kizárt. Egyszer viszont ha abbahagynák a sorozatot, akkor csinálhatnának előtte minden részben egy HD-s remake-t :D Nagy muri lenne.
Nekem ha most jó lenne 512-es videókártyám, vígan tolhatnám a VC-t, még SA-t is. Sosem volt velük bajom, pedig én nem vettem meg az eredetit. Érdekes..

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 01. 24. 20:21

Szerintem a trófeákat megcsinálni nem olyan nagy meló. A HD felbontás meg engem se érdekel. / NEM BESZÉLTEM HD-RÓL! /

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 24. 20:25

Azt tudom, hogy nem beszéltél, csak általában ezeket szokták hangoztatni. Amúgy a trófeákban is hatalmas meló van. Mondjuk az ilyen profi programozóknak, mint ők, nem jelentene nagy gondot, csak időrabló feladat.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 24. 20:31

Rockstar: A HD-s részt nem neked írtam. Csak a neked szánt szövegben landolt :D mert miközben el akartam volna küldeni a hsz-emet, 2 ember is írt előttem valamit, és az ő észrevételükre is válaszoltam, és Kiscserko HD-s része ahhoz a trófeás dologhoz illeszkedett a leginkább.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 01. 24. 20:54

Luszie: -Igen,tudom,hogy az SA nagyon le tudja kötni az embert. Régen megvolt,de már eladtam,mert a gépem csak akadozva tudta elvinni. De ps2-re valószínűleg meg fogom rendelni,csak azért jó lenne tudni melyik bolt megbízható,hiszen egy haverom már járt úgy,hogy asszem a Burnout Paradiset rendelte,erre odavittek neki egy Kung Fu Panda játékot..... xd szóval ha ti tudtok egy megbízható a boltot,akkor a linket küldjétek el,köszi :) Amúgy én már játszottam VCS-vel is meg LCS-vel is. Szerintem jó mind2,bár az LCS nekem valamivel jobban bejött. De nagyon régen játszottam mind2-vel és csak kipróbálás szinten szóval nem tudom annyira,hogy milyenek is ezek az epizódok....Amúgy SA nem véletlenül a legkedveltebb rész sokak számára,biztos hogy élmény vele játszani :) De én a VC sem sorolnám alsóbbrendű kategóriába,hiszen nagyon jó játék,ráadásul én ezért szerettem meg a Grand Theft Autot :)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 25. 14:30

Nem tudom milyen helyről rendelhette a barátod. Noném helyről nem érdemes.
PlatinumShop, 576... nem tudom mik vannak még, de manapság már annyi "normális" bolt van ahol nem vernek át. Szóval meg lehet ezekben bízni :)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 02. 10. 16:53

Ezt nézzétek!! Vice city térképének pontos makketje! Ti már láttátok?
http://www.jonovid.com/gta%20vc%20map%20look.jpg

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 10. 17:03

Ühüm. Most. :lol: Nem rossz.
A víz miért olyan?A 2 féle szín akarja azt szimbolizálni, hogy, ahol világosabb színű, ott sekélyebb a víz?

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 02. 10. 17:10

ezt ne tőlem kérdezd xD én is csak most találtam mikor épp képeket kerestem az oldalamhoz :P de szerintem jó kis makett :D

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 02. 10. 17:42

Stan98: Leírod pü-be az oldalad nevét? Köszi előre is.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 02. 10. 19:25

Stan98 írta:Ezt nézzétek!! Vice city térképének pontos makketje! Ti már láttátok?
http://www.jonovid.com/gta%20vc%20map%20look.jpg
Nem hinném, hogy az makett. Inkább a GTA IV motorja átültetve a Vice Citibe és felülnézetből nézve.

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2013. 02. 11. 14:49

Ja jól látom akkor a kikötőben csak 1 hajó van. Nem hiszem hogy annyinak kellene lennie. :|

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 02. 11. 15:04

Pedig de. Egy nagy hajó, ez azért még nem egy GTA SA vagy GTA IV, szóval szerintem pont elég az az egy hajó oda. Az különben is csak egy objektum, működő hajók szoktak ott kikötve lenni.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 11. 15:18

lackoka írta:Ja jól látom akkor a kikötőben csak 1 hajó van. Nem hiszem hogy annyinak kellene lennie. :|
szerintem elegendő. Azért a VC-ben még nem kapnak akkora hangsúlyt a hajók. Vannak hajóval kapcsolatos küldetések, de azért nem igazán dominálnak.
Míg mondjuk SA-ban Woozie-nak egy egész küldetéssorozata volt ami hajókkal volt kapcsolatos, meg később is rengetegszer visszaköszöntek a hajók. (Lásd: Rider halála)
A IV-ben megint nincs olyan nagy jelentősége, de azért több van, mint a VC-ben. Én mondjuk a VC-ben nem is szerettem hajókkal menni mert olyan rossz volt irányítani őket... Mondjuk többi részben sem nagyon szeretek hajózni, de ott azért jobb ez a dolog.

Szerk:
http://trollfesz.cc/fun/99192
True story.. :D

Válasz küldése