Tommy,CJ és Niko kalandjai

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 14. 23:41

Az utolsó két mondat nélkül határozottan mondhatnátok lezáró résznek, az egésznek finálé hangulata volt. Ez megint egy jó rész lett. A következő részben szívesen segítek, ha akarod, bár innen még csak sejtésem sincs, hogy merre haladhat a sztori.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 02. 15. 15:01

Köszönöm,hogy tetszik,amúgy én is gondoltam,hogy nektek is olyan lesz,mint egy utolsó rész. De nyugi ez még csak a sztori 1/3 +2.része,szóval még nagyon nagyon sok epizód lesz. Remélem Kiscserko,hogy tudsz majd segíteni,de ha nem,akkor majd máskor :) Mondjuk még én se tudom,hogy folytatódjon,de majd kitaláljuk

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 15. 16:23

Ez nagyon jó lett :D, attól függetlenül, hogy Smoke meg akarta ölni a karakteremet, egy kicsit sajnálom :D

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 02. 15. 17:30

köszi TheGTAKING,amúgy biztos sokan észrevettétek,hogy a rész hangulata szomorú. Nos ez direkt van így,hiszen az első hörcsögömet örökre elvesztettem,szegény meghalt :( így Robert személyében most a hörcsögömnek állítok emléket :(

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 15. 17:51

Stan98 írta:köszi TheGTAKING,amúgy biztos sokan észrevettétek,hogy a rész hangulata szomorú. Nos ez direkt van így,hiszen az első hörcsögömet örökre elvesztettem,szegény meghalt :( így Robert személyében most a hörcsögömnek állítok emléket :(
Sajnálom Stan :( részvétem a hörcsögöd miatt :(, akkor ez olyan mintha Róbert lenne a hörcsögöd, azaz én lennék a te hörcsögöd :D.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 02. 15. 18:24

köszönöm :') amúgy Robert igen,felfogható így is,de nem arra gondoltam hogy Roberta hörcsögöm,csak hasonló a sztori felépítése,mint hörcsögöm elvesztése

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 15. 21:12

Stan98 írta:köszönöm :') amúgy Robert igen,felfogható így is,de nem arra gondoltam hogy Roberta hörcsögöm,csak hasonló a sztori felépítése,mint hörcsögöm elvesztése
Igen, tudom :D.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 02. 15. 21:21

FONTOS FELHÍVÁS! Ahogy ígértem,ismét lehet beküldeni saját karaktereket! Mivel a sztori folytatásáról halvány lila gőzöm sincs,ezért úgy hiszem,hogy 1-2 új karakter tudna ebben segíteni. Örülnék,ha olyanok is küldenének be szereplőket,akik nagyon kreatívak,ügyes írók,vagy akik gyakran olvassák a sztorimat (pl: Hessa,Tigrito,Dave,bodom26,Luszie,TheGTAKING stb.)

Íme a szempontok:

1. Főbb tulajdonságok:
-Név
-bőrszín
-nem
-kor
-haj (pl punk,afro stb),hajszín
-szegény vagy gazdag családból származik
-testfelépítés (pl: izmos,dagadt stb)

2. Kedvenc fegyverek,fegyvertudás
3. Kedvenc járművek,vezetési készség
4. Gonosz vagy jó?
5. Háttértörténet,az illető múltja
6. Viselt ruhák
7. Egyéb kiegészítők/tulajdonságok: (NEM KÖTELEZŐ)

-Állatok
-énektudás (ha esetleg egy énekes karaktert készítetek,akkor több eséllyel indul a következő részben)
-tetoválás
-valódi GTA epizódokból valamelyik főszereplő barátja/rokona e?
-főellensége neve
-vonzerő (mennyire buknak rá a nők/pasik)
-beosztottsága egy bandában (tehát van e bandája,vagy tagja e egy bandának)
-beosztása Niko csapatában (ha jó karaktert választotok,akkor milyen beosztása lesz bandában [pl: fegyverszakértő,agytröszt stb])
-van e pasija/barátnője

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 02. 15. 21:53

Küldtem. :)

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 02. 17. 21:15

egyébként olyanra gondoltam hogy ha már ilyen klassz történeteket találtok ki akkor valahogy videóra is feltudnátok venni

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 02. 18. 14:07

Hát én nem a videószerkesztés nagymestere vagyok,ezért ez nem az én asztalom lenne. Plusz nincsen a gépemen GTA,meg olyan program amivel fel tudnám venni,így sajna ez esélytelen. Mondjuk ha TheMARTINFCC-t megkérném,talán meg tudná csinálni,mert ő ért ilyenekhez.....de talán majd egyszer. Azért köszönjük,hogy tetszik ;)

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 02. 18. 14:12

szívesen egyébként nagyon nagyon kreatívak vagytok

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 18. 17:01

Niko Bellic1300 írta:egyébként olyanra gondoltam hogy ha már ilyen klassz történeteket találtok ki akkor valahogy videóra is feltudnátok venni
Én meg tudnám csinálni :), értek a videózáshoz, de előbb akkor le kéne töltenem a San Andreas multiját :).

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 18. 17:04

hát, szerintem azzal nagyon sok meló lenne , ha a történetekről még külön videók is készülnek. Élvezzük őket olvasva :D

Hát Stan, nekem meg van ígérve egy karakterleírás Noxius-nak, ha azt megcsináltam, akkor lehet hogy majd csinálok egyet neked is. :) Ameddig áll a dolog.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 02. 18. 17:07

Na íme az új rész! Köszönöm a karaktereket és az ötleteket! Érdekesség,hogy ez egy 2 epizódos rész lesz,remélem jól sikerült. Kicsit rövidebb,mint a megszokott,de talán elég hosszú. LUSZIE! Karaktert még a következő részig (tehát nagyjából szombat délelőttig) küldhetsz,mert az epizód folytatódik. :D (Karakterbeküldők: TheGTAKING,Tigrito és Niko Bellic1300) :)

Tommy,CJ & Niko kalandjai: 23.rész: A parti (1.rész)
By: Stan98 & TheGTAKING & Tigrito & Niko Bellic1300


Robert lelépése óta már 2 hónap telt el. Tommy háza végre elkészült. Vice city is szépen fejlődött. Tommy házának újraépítése miatt Tommy és Mercedes úgy döntöttek,hogy egy hatalmas nagy bulit csapnak,és a buli után mindenki beköltözik a fényűző villába. Időközben Mallorie és Roman kezelésbe vették a Sunshine Autószalont és onnan fognak pénzt szerezni a csapatnak. CJ a bulihoz mindenképpen meg akarta hívni testvérét,Sweet Johnsont és régi barátját, OG -t. Tommy beleegyezett abba,hogy OG rappeljen a bulin. A partihoz a csapat egész Vice cityt meg fogja hívni,így lesznek ismerős arcok. A buli már csak 4 nap múlva lesz,addig egész Vice cityt értesíteni kell a hírről. Nikonak remek ötlete támadt:

Niko: -Csapat! Van egy ötletem,hogy tudassuk az emberekkel a partit.
Tommy: -Igen? És hogy?
Niko: -El kéne menni az öreg Erniehez, és ott ki kéne nyomtatni szórólapokat.
Tommy: -Zsír. De a szórólapot meg is kéne tervezni ;)
Niko: -Nos én szarul rajzolok,úgyhogy másnak kell elvállalnia.
Michael: -Nem is kell rajzolni,te hülye. Ott a számítógép :lol:
Niko: -Jól van,már megint csak oktass ki -.-
Mercedes: -Kérjük meg Romant,hogy csinálja meg!
Tommy: -Ja. Akkor mi elmegyünk a Sunshine Autószalonba. CJ,te addig hívj fel pár ismerős arcot! A többiek intézkedjenek a ház körül.
Trevor: -A seggedet ne nyaljam ki? -.-
Tommy: -Kussolj!
Trevor: -Mert?
Niko: -Már megint kezdik -.- Pofa lapos! Mindenki intézkedjen.

Tommy és Mercedes elmentek Roman és Mallorie üzletébe. CJ felhívta Sweetet,Kendl-t,Catalinat,Cesart, Ken Rosenberget,Erniet és még sok más barátot,rokont és ismerőst. A Sushine Autószalonban:

Tommy: -Hali!
Mallorie: -Sziasztok! Miben segíthetünk?
Mercedes: -Nos Niko előállt egy jó ötlettel. Azt mondta,hogy plakátokat kéne csinálnunk,majd azokat kinyomtatni és akkor egész Vice city jöhet a bulira.
Mallorie: -Roman! Ez a te dolgod.
Roman: -rendben van! Gyertek az irodába,ott eldöntitek,hogy milyennek képzelitek el.

Az irodában Tommyék megtervezték a plakátot. A belépőt és az időpontot is ráírták. A buli szombat este 19.00-tól éjfélig tart. A belépő mindenkinek 100$ (kivéve a bandának,nekik ingyenes) . Sztárvendég: O.G.
Mikor Tommyék végeztek,megköszönték a segítséget és visszamentek a villába:

Tommy: -Megvan a plakát! Irány Ernie!
Niko: -Ok. Megyek veled.

Tommy és Niko elmentek Erniehez. A nyomdában Ernie neki is látott a feladatnak és megígérte,hogy estére készen is lesz 1000 db plakát. Tommy a segítségért Ernienek egy VIP jegyet adott,így ingyen bemehet a partira. Közben a többiek otthon lopták a napot:
Phil: -Hé p*ncik! Nem kéne dolgozni?
Trevor: -Kell a szart. Én itt fogok süttetni a tökeimet :P
Ekkor egy váratlan dolog történt:

CJ: -Hé fiúk! Gyertek ide!
Johnny: -Mi van?
CJ: -Nézzétek!
Phil: -Meghalt az öreg?
CJ: -Ja.
Trevor: -Kár az öreg Forelliért. Pedig rendes fickó volt. Talán az egyetlen fickó akit tiszteltem valamilyen szinten.

17.00 tájában Victor úgy döntött,hogy elmegy,hiszen csak Vice city felszabadításáig akart itt maradni. Beült egy taxiba és elment VC-ből. Este Ernie egy furgonnal meghozta Tommyéknak a plakátokat. Későre járt,már nem volt kedve senkinek kirakni a posztereket. Úgy döntöttek,hogy másnap intézik el. Később,amikor Mallorie és Roman hazaértek a munkából,látták hogy az ajtó felé megy egy mexikói férfi. Odamentek és megkérdezték az ismeretlentől,hogy:

Mallorie: -Elnézést uram,segíthetünk?
???: -Üdvözlöm önöket. Maguk Cesar Vialpando rokonai?
Roman: -Nem,uram mi a barátai vagyunk. Én Roman Bellic vagyok,Niko Bellic unokatestvére,ő pedig a feleségem,Mallorie.
???: -Az én nevem Fernando Carrano. Mexikóból érkeztem és Cesar Vialpandohoz jöttem. Azt mondták,hogy erre felé kérdezősködjek.
Roman: -itt nem lakik semmiféle Cesar Vialpando,de jöjjön be,talán tudunk segíteni.
Fernando: -Rendben van.

Amikor a többiek meglátták,hogy Romanék egy ismeretlen férfit hoztak be a házba,megkérdezték,hogy "Ki ez?". Senki sem ismerte,kivéve CJ-t,hiszen ő tudta ki ez.
Fernando: -Üdv népek. Én Fernando Carrano vagyok.
CJ: -Fernando??
Fernando: -CJ??? Te vagy az??
CJ: -Öreg barátom! Rég láttalak.
Trevor: -Ki a f*szom ez?
CJ: -Ő egy régi barátom. Cesar Vialpandonak csináltam meg feladatokat,Fernando is mindig ott volt. Valójában ő Cesar egyik legjobb barátja,és már régóta nekem is.

Az új férfi mindenki számára szimpatikus volt,ám Tommy követelte,hogy meséljen magáról:
Tommy: -Fernando! Mesélj egy kicsit nekünk magadról!
Fernando: -Oké. Mexikóban születtem,25 éves vagyok. Mint látjátok,szeretem a hajamat zselézni. Szegény családban nevelkedtem,és 10 éves egy drogkartellnek voltam a tagja Mexikóban. Itt kénytelen voltam kitanulni a fegyverek használatát. 19 évesen súlyos sérüléseket szereztem,csoda hogy életben vagyok. Most a Varrio Los Aztecas banda tagja vagyok. A banda járműve a VooDoo. Szeretem a Binco-s ruhákat,mint az láthatjátok. Azért keresem Cesart,mivel az egykori főnökömet (a drogkartell-nél) ,Roberto Manuelt meg akarom ölni,és ehhez egy régi barát kell. A csajok azt mondják,hogy vonzó vagyok,és ezt nem is tagadom.
Tommy: -Hmm...ez jó sztori. Mit szólnál,ahhoz ha CJ barátunk segítene neked és együtt elintéznétek ezt a kis szardarab Roberto-t. Amúgy Cesar is nemsokára megérkezik a városba,úgyhogy hamarosan találkozhatsz vele.
CJ: -Én benne vagyok. Rég volt már akció,és bunyózni akarok.
Fernando: -Rendben van.
Tommy: -Figyu. Ha elintéztétek Manuelt,akkor volna kedved eljönni a partinkra?
Fernando: -Persze. Mikor lesz? Kell valamit segíteni?
Tommy: - Szombaton este 19.00-kor. Maximum annyit kéne segíteni,hogy értesítesz pár arcot,hogy jöjjenek el.
Fernando: -Megteszem, senior Tommy! Muchaco!

A csapat örült a férfinak,nagyon kedvesnek tartották. Tommy szállást biztosított Fernandonak az éjszakára. Másnap reggel Cesar 7.00 körül már várta CJ-t. Amikor azonban meglátta Fernando-t hatalmas nagy boldogság öntötte el szívét,hiszen sok évig nem találkoztak:

Cesar: -Szevasz CJ!
CJ: -Cső! Nézd csak ki van itt!
Cesar: -Fernando?!!!!!!!! :D
Fernando: -Jó újra látni Cesar!
Cesar: -Ja,mi van veled.

A 3 barát jókat beszélgetett,aztán 1 óra múlva elhagyták Vice cityt. Amikor Mexikóba értek megtalálták a drogkereskedőket:

Fernando: -Hé ti kis seggarcok! Most kicsinálom azt a szaros kis fejeteket. Elvettetek mindenem,ezért meglakoltok alávaló férgek!
Mexikói: -Muchaco,te megdögleni szaros kis b*zi!
Később a többiek szétszóródtak a környéken és kihordták a plakátokat. A városban nagy érdeklődést keltettek Tommyék. Sok járókelő kérdezősködött. Egész nap jegyvásárlás folyt. A jegyeket Johnny,Michael,Niko és Phil osztogatták. Mercedes és Tommy otthon készülődtek,lufikat és kajákat rendeltek. Trevor azonban még mindig csak a p*csét meresztette,és úgy bepiált már most,hogy teljesen elment az esze. Mercedes ezért jól képen is törölte.

Trevor: -Háááá lééééééééé a jáóóóó öreg Trevi báááááácsi.
Mercedes: -Kelj már fel te disznó,és tedd magad hasznossá!
Trevor: -Kussoljááááá!
Mercedes mégegyet lecsapott Trevornak,de Trevort ez is hidegen hagyta. Bevánszorgott az egyik Wc-be és ott el is szundított.

Másnap reggel Robert SMS-t küldött Nikonak. Ez állt benne:
"Sziasztok barátaim. Azért írok,mert érdekel,hogy mi újság van felőletek. Remélem jól vagytok,és már remélem Vice city is kezd szépülni. Mi Jack-el megvagyunk,de nagyon hiányoztok nekünk. Viszont egy nagyon rossz hírem is van számotokra. Liberty City megszállás alatt van. természetesen ezek is a kubaiak és a haitisek. Most,hogy Vice city kiürült,sajnos Liberty lett a következő célpont. Sajna én nem tudok mit tenni,de úgy gondolom nektek meg kell védeni a várost. Ja és még 1 dolog. Krakken és Rodrigo vezérsége megromlott. A 2 fickót a haitisek és kubaiak száműzték,fellázadtak ellenük. Így ők most nem tudni hol vannak. Új vezért kapott a 2 banda: Hoyt Isaac a neve. Minden adatot tudunk róla,egy elég nagy gengszter. 47 éves,fehér férfiről van szó. Haja fekete,úriemberhez méltó. nagyon gazdag,amerikai családban született,így mindene megvan. Stingerrel közlekedik és mindig van nála egy kispisztoly. általában fekete öltönyben,piros ingben,és egy kék farmerban láthatjuk. Toni Cipriani-nak egy nagyon távoli rokona. Állata és nője nincs,tehát egyedülálló. Majd még írok. Üdv: Robert"

Niko: -Ne! Ne! Neeeeeee!
Mallorie: -Mi van Niko?
Niko: -Megtámadták Liberty Cityt! ISMÉT!!! Most már végleg eltörlik a föld színéről a mocskos kubaiak és haitis patkányok!!!!
Michael: -Úgy hiszem,segítenünk kell a városon.
Niko: -Tényleg megtennéd értem? De hisz ki nem állhatsz engem :insecure:
Michael: -Na idefigyelj Niko! Én nem utállak,csak a te megnyílvánulásaid miatt vagyok ilyen. Különben jó fickó vagy te! Béke?
Niko: -Legyen! Béke :)

A 2 férfi kibékült. Mivel a partit már nem lehetett lemondani ezért csak Niko és Michael mentek Liberty citybe. A többiek Vice cityben maradtak.

Tommy: -Hát ez hihetetlen. Megint "magamra maradtam". CJ és Niko azok akikkel kezdtem ezt az egész dolgot,és most mindketten elmentek tőlem. :(
Mercedes: -Nyugi,szivem. Nem lesz bajuk.... :)
Tommy: -Hát remélem is.

Ez idő alatt Trevor a WC-n már 5 órája aludt,amikor hirtelen felébredt. Azt se tudta mi történt,vagy hogy mit csinált. :lol:

Trevor: -Hol vagyok? És mi eza bűz? Fúj de kulaszag van.
Közben Mexikóban elintézték a drogkartell vezérét,de Cesart elrabolták. CJ és Fernando követte az ellenséget,de sajna Cesart olyan helyre vitték,amit szigorúan őriznek. Szinte lehetetlen a bejutás esélye. Vagy mégse?
Michael és Niko Liberty Citybe érve meghökkentek a látványtól. Niko agya majdnem felrobbant ezért az első haitist akit megpillantott,annak elvágta a torkát. Utána Michael fogott egy Baseball-ütőt és lecsapta egy másiknak a fejét. Niko és Michael elismerték egymás erejét,és végre kibékültek.....

TO BE CONTINUED
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stan98 2013. 02. 18. 17:09-kor.

Válasz küldése