Általános társalgó

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 02. 25. 23:44

Hű a mindenit milyen szerencsétlenül jártam pár perce a TLAD-ban, majd holnap rakok fel róla videót :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 26. 08:11

Miért mi történt veled? :D

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 02. 26. 10:41

Hát unalmamban nem akartam küldiket csinálni, úgyhogy csak motoroztam Bohanban. Találtam egy épülő hidat amiről ugratni lehet, ugrattam is, erre egy olyan sikátorban landoltam ahonnan nem lehet kijönni. Kreatív voltam úgyhogy valahogy megoldottam a kijövetelt. De én hülye még egyszer visszamentem és másodszorra meg belehaltam az esésbe. Az egészet meg levideóztam, de nem tudom minek :D Mindegy, ha már megcsináltam akkor feltöltöm ma valamikor. Ja és a moci is oda :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 26. 14:29

Fú azon a hídon én is szerettem szórakozni :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 02. 26. 14:34

Azt a hidat én is ismerem, és szerintem azt a sikátort is, amiről beszélsz. Gondolom az az, amelyik a parthoz nagyon közel van, ugye? :D Onnan, ha egyszer beleesek, én is csak jármű nélkül tudok kikeveredni. XD :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 26. 17:43

Nálam sokszor volt az hogy valamelyik tömbház tetején landoltam, és az utcára való leérkezés kissé nehézkesre sikeredett. (Nem érkeztem kerékre:D ) aztán nekem ezért kellett kimásznom, de én is este már be oda.

Hát, elég nehéz "nem a parthoz" közel esni, mivel hát a híd ott van a tó mellett :D Azaz egészen pontosan vízen keresztül épül(ne). Annyira messzire nem lehet beugratni, max valami tényleg gyors járművel.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 02. 26. 20:29

Luszie: Mondjuk egy Comet-tel? :D Mert nekem azzal sikerült néhányszor azon a hídon biztonságban átugratnom. Más járművel meg nem hiszem, hogy lehet, max az NRG900 motorral, de azzal azért nem ajánlatos, mert motorral jóval könnyebb meghalni. Szóval szerintem a leggyorsabb és legbiztonságosabb jármű erre a feladatra a Comet.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 02. 26. 20:35

Én Sanchez-el csináltam meg azt a különleges ugratást.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 26. 21:05

Én egy gyorsabb autóbal, de nagyon irritáló volt, hogy előtte úgy van megépítve az út, hogy szlalomoznod kell.
Ezzel értékes sebességet is elbuksz másrészt meg veszít a kezelhetőségéből a jármű.
100 járműből 95-el alig lehet átugratni ott normálisan emiatt. Még a taxi is instabillá válik az esetek nagy részében.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 26. 21:12

Nekem eddig csak párszor sikerült az egész jól. Mindig egy lassabb autóval, mert ha gyorssal megyek mindig átugratok a második ugrató felett, és így nem lesz pont perfekt.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 02. 20:13

Kipróbáltam a kassza rablásosat. Valóban lehetne valahogy izgibb. A nő elköszönt tőlem, hogy Hello Niko! Kiléptem, és 1-es körözés. Már csak azért mentem vissza kinyírni a recepcióst, hogy legyen valami izgalom. Mondjuk én már örülök neki, hogy van benne ilyen rablás, mert már régóta vágytam rá. Remélem az V-ben akciódúsabb lesz. Vagy lehetne olyat, hogy ráfogod a recepciósra a fegyvert, és azzal a gombbal, amivel az SA-ban bandatagokat hívsz, itt mondod, hogy adja a pénzt. Vagy kiadja, vagy nem. És mondjuk, ha az ember mellé lősz, akkor még meggondolhatja magát, kiadhatja a pénzt. És ezt lehetne üzletekben, 24/7-ben, bankokban, szállodákban. Ez egyszerű lenne, mégis jó. Nincs egy e-mail címe a Rockstarnak, ahova lehet küldeni ötleteket? Ha pedig nagyon meg akarák bonyolítani, lehetne olyat, hogy pisztollyal sakkban tartani egy boltot a vásárlókkal együtt, ameddig a rendőrség körbeveszi a boltot, és egy pár figyelmeztetés után betörnének. Ez király lenne. :cool: :roll:

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 02. 20:40

Igen. Ennél sajnos még az is izgibb, mikor a különböző helyeken levő Ammo Nation bolttulajdonosokra fogod a fegyvert. Ők legalább visszalőnek. :D

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 03. 02. 20:50

Kiscserko írta:Kipróbáltam a kassza rablásosat. Valóban lehetne valahogy izgibb. A nő elköszönt tőlem, hogy Hello Niko! Kiléptem, és 1-es körözés. Már csak azért mentem vissza kinyírni a recepcióst, hogy legyen valami izgalom. Mondjuk én már örülök neki, hogy van benne ilyen rablás, mert már régóta vágytam rá. Remélem az V-ben akciódúsabb lesz. Vagy lehetne olyat, hogy ráfogod a recepciósra a fegyvert, és azzal a gombbal, amivel az SA-ban bandatagokat hívsz, itt mondod, hogy adja a pénzt. Vagy kiadja, vagy nem. És mondjuk, ha az ember mellé lősz, akkor még meggondolhatja magát, kiadhatja a pénzt. És ezt lehetne üzletekben, 24/7-ben, bankokban, szállodákban. Ez egyszerű lenne, mégis jó. Nincs egy e-mail címe a Rockstarnak, ahova lehet küldeni ötleteket? Ha pedig nagyon meg akarák bonyolítani, lehetne olyat, hogy pisztollyal sakkban tartani egy boltot a vásárlókkal együtt, ameddig a rendőrség körbeveszi a boltot, és egy pár figyelmeztetés után betörnének. Ez király lenne. :cool: :roll:
Ez olyan mint a VC-ben a bankrablós küldetés. "sakkban" tartod az embereket, rendőrök körbeállnak az épület előtt aztán betörnek. Érted :D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 02. 20:51

Én csináltam olyat, hogy lelőttem a fegyverboltost, meg voltam róla győződve, hogy boldogan kimehetek, mint a régebbi részekben. Erre alig, hogy elindultam kifele, valami hátsó szobából előjött több shotgunos alak, és széjjellőttek.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 02. 20:59

Jó ötletek Kiscserko! :D

Válasz küldése