Általános társalgó

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 03. 08:20

Kiscserko írta:Én csináltam olyat, hogy lelőttem a fegyverboltost, meg voltam róla győződve, hogy boldogan kimehetek, mint a régebbi részekben. Erre alig, hogy elindultam kifele, valami hátsó szobából előjött több shotgunos alak, és széjjellőttek.
Igen ilyen nálam is volt. Nem tudtam hogy a fegyveresnek csatlósai is lesznek :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 03. 11:03

Én is meglepődtem, amikor kinyírtam a fegyverdílert, és az ajtón hirtelen berontott három csávó, két shotgunos és egy SMG-s. Elsőre meg is haltam, mert hátba támadtak, de utána már mindig figyeltem rájuk, és tudtam, hogy ha megölöm a főnököt, akkor jönni fognak, szóval többet már nem ért váratlanul a dolog. De elsőre elég nagy meglepi volt! :D

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 03. 03. 13:38

És legalább ingyen tudtál venni utána fegyvert?:D Mert akkor lenne ennek értelme

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 03. 14:45

Engem elsőre úgy kicsináltak hátbatámadással, hogy azóta meg se próbáltam :D Már mindig hallgatok az eladóra, amikor azt mondja, hogy ne trükközzek :D

DereX: Nem tudom, még nem próbáltam, de akkor lehet, hogy a kedvedért szembenézek az ellenségeimmel, az eladókkal újra :D

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 03. 03. 15:15

Nem lehet, csak akkor vehetsz, ha az eladó még él. Ja, de a két lábán áll, nem a földön fetreng. :D Hé hé a rockert nem lövöldözzük! :D Ott van a Perseus-ban az a búzavirág, na őt szabad. XD Ja ott nincs is kassza? Nem baj, nem baj... XD :P

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 03. 15:17

Hú, a Perseusban hányszor öltem meg az eladót :D

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 03. 03. 15:35

Én is! :D Volt mikor elhamarkodottan cselekedtem. Szóval először ruhát kellett volna venni. xD :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 03. 16:27

Dettó, én se bírtam ki :D És fegyvert tényleg nem lehet venni.
Pedig tök logikátlan. Ott van kirakva egy csomó fegyver... Legalább egyet el lehetne vinni mindegyikből :lol: Ami ott ki van pakolva.. :lol:

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 03. 04. 19:35

Pedig az lenne a logikus. Megölöd az eladót aztán viszed amit tudsz.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 04. 19:54

Jaja. Na majd talán az V-ben! :D

jó, mondjuk így belegondolva ez egy "csalásként" is felfogható lenne. Hiszen megölnéd az árust és onnantól kezdve amennyi van "raktáron" (akármennyi) azt te elviheted. Az túl nagy segítség lenne. Én szeretek szenvedni azzal, hogy még nincsen meg minden fegyverem, a IV-ben is jó volt, hogy legalább az elején nem volt meg mindenem, és azért néha fegyverre sem futotta. Ez a "nyomor" a két DLC esetében sokkal jobban érezhető volt. Tetszett. Legalább volt valami kihívás.

Viszont tényleg úgy lenne jó, hogy valamennyi fegyvert el lehetne vinni, hiszen ha meg van halva a tulajdonos, akkor nincs aki felügyeljen arra, hogy ne lopjam el :D Mondjuk nem hiszem hogy élnék ezekkel a lehetőségekkel.

Az még a halálom, hogy mondjuk ott van egy "RPG" és ki van írva hogy "nincs raktáron". --> AKKOR AZ OTT MIII????? :S :lol:

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 04. 20:19

A Perseusos eladó tisztára olyan, mint egy b*zi, főleg, hogy ott áll az a néger gorilla, és vigyáz rá meg a boltra. És tök idegesítő a stílusa is, az a "túl udvarias", ami egyébként tökre illik ahhoz a bolthoz, csak engem idegesít, és ezért rendszerint kinyírom őt a gorillájával együtt.
Tényleg kicsit logikátlan az, hogy miért nem veheted el a fegyvereket, ha már kinyírtad a boltost, de ahogy már előttem is megírták, így túl könnyű lett volna. Gondoljatok bele: megölöd a boltost mondjuk egy alap pisztollyal, bejön a három gengsztertársa, de ha ügyesen bánsz a pisztollyal és elég gyors vagy, kinyírhatod mindet egy headshottal. Aztán mire jönnek a fakabátok, addigra tele vagy mindenféle halálos fegyverrel (max lőszerrel egybekötve), és meglógsz. Így ez túl egyszerű lett volna, realisztikus, de túl egyszerű.
bodom26: XD. Én ki nem állhatom a Perseusos ruhákat, szóval nem érzem úgy, hogy elhamarkodtam a dolgot, amikor ruhavásár előtt megölöm azt a buzit meg a majmát! Főleg, hogy azért drágák a Perseusos cuccok.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 03. 04. 20:25

dani.szentgali: Nem csak olyan, az is! xD Azért hamarkodtam el, mert küldetéshez kellett volna a ruha. xD De nem bántam meg. Elmentem a másikba aztán annyi. Ott megvettem és kinyirtam a homárt! xD

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 04. 20:25

Persze, mivel elegáns ruhák. Nem is baj hogy drága valami, legalább valamin el lehet verni a pénzt. Bár... ezzel se nagyon lehet elherdálni, ha megveszed az összes rucit akkor sem.
Én szeretem az elegáns ruhákat. részben ilyen beállítottságú vagyok, de csak az egyszerűeket. Nuku fodor, meg csipke meg nem tudom én :D Mondjuk hát ilyenek női ruhákon szoktak lenni, egy férfi karakternek meg nem igazán lehet női ruhát venni, szóval a férfi ruhákkal meg szoktam elégedve lenni. (Milyen magyartalan mondat, édes istenem.) Van pár csúnya, de vannak igényes darabok is. Jó, a választékot inkább hagyjuk :D De ahhoz képest hogy mennyi ruha van, szerintem egyik sem csúnya. Legalábbis a Perseusban. De hát ez ízlések és pofonok.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 04. 20:45

A GTAIVben a fegyverek mellett én még a ruhák mennyiségével sem voltam személy szerint megelégedve. Remélem, az Vben legalább annyi ruhabolt lesz, mint anno a SA-ban, visszatér egy pár jó ruhabolt és eltűnik a Russian Shop! A Perseusos ruhákért sem vagyok oda (pedig a valóéletben én is az elegáns ruhák híve vagyok, de játékban, főleg GTA-ban szeretem, ha a karakterem olyan "autólopós", egyszerűbb szerkóban van, nem pedig úgy, mint mondjuk a szállító vagy mint James Bond), de a Russian Shop termékeitől a napszemcsit leszámítva a falnak mentem! Először is röhögőgörcsöt kaptam, amikor megláttam azt az orosz kalapot Niko fején! :lol: Egyszerűen szánalmas volt. Aztán azok a nagykabátok meg óriáspulcsik is elég hülyén néztek ki, mintha az Antarktiszon játszódna a játék, közben meg Libertyben jópárszor épp tűzött a nap! A katonai terepnadrág meg a bakancsok még viszonylag tetszettek a szemüveggel együtt, de gyakorlatilag ez a 3 termék volt az, ami tetszett a Russian Shopban, de amúgy még csak meg sem közelítettem azt a boltot! De persze ahogy Luszie is mondta, ízlések és pofonok. :)
Luszie: Ez igaz, legalább volt mire költeni azt a temérdek pénzt a hotdogzabáláson meg a Sprunk-piáláson kívül.
bodom26: XXXXXDDDDDDDD :D :D :D

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 03. 04. 21:15

Én néha úgy használtam az RPG rakétáit, mint más az smg töltényeket. Szóval hamar elvertem a pénzem. :D

Válasz küldése