Hamvaiból a főnix

Kitalált GTA sztorik.
Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 03. 06. 22:21

Kis Credo... XD Hát így is lehet nevezni, hisz még nem derült ki a neve. :P Azért megsúgom, hogy hamarosan fény derül a nevére és Credo igazi nevét is megtudhatjátok! Ja és nem utolsó sorban maga Phoenix is hallhatja viszont saját nevét egy régi barát szájából... :P
Trevor sokat fog még szerepelni, de majd csak később... :P
A következő rész is amolyan felvezető szerű lesz, csak hosszú lett volna a kettőt egyben felrakni. :S Na de majd utána lassan beindul a régi szekér. XD
Thanks. :P

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 03. 08. 23:17

Ez nagyon jó, örültem neki, hogy Phoenix anyuka lett :D, amúgy arra gondoltam, hogy a kis Credónak a Mami lehetne a dadája :D. Vicces lenne, 100%, hogy bedrogoztatná a gyereket, Phoenix pedig bevágna neki egyet :D.

Viccet félre téve, szerintem Niko hamarosan szerepelni fog :D.

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 03. 08. 23:21

Mami nem mehet a kicsi közelébe. XD Már csak az kéne. Ha drogot adna neki, lehet a gyerkőc előbb felvágná, mint anyuci. :P Basszus, elszóltam magam. XD Mindegy, ezt úgyis elfelejtitek, mire jön a rész. XD
Hmm... Hát valóban szerepelni fog hamarosan. :P Bár elég ritkán jönnek majd a részek ahhoz, hogy hosszú időnek tűnjön... :roll:

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 09. 14:20

This comment has been removed by VoorstedelijkeViking, the Vice President of NoxiousEnterprise Criticism Corporation. Sorry for the loss, but this comment was a forgery and it made piracy in this topic.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára The Cleansing Fire 2013. 07. 17. 08:58-kor.

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 03. 11. 13:35

Mi baj lenne Phoenix mentalitásával? :P Ha normálisan gondolkozna, nem is lenne második évad. :P
Na itt a következő rész, ami nem bővelkedik ugyan akciókban, de megalapozza a további részeket...

Törölve...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hessa 2013. 07. 11. 11:35-kor.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 11. 17:09

This comment has been removed by VoorstedelijkeViking, the Vice President of NoxiousEnterprise Criticism Corporation. Sorry for the loss, but this comment was a forgery and it made piracy in this topic.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára The Cleansing Fire 2013. 07. 17. 08:58-kor.

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 03. 11. 17:32

Ha már lehet választani, akkor Mr.Klein legyen. :P

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 13. 19:43

Még, hogy elgyengült? Emberibb lett. Jó rész ismét. Bár Phoenix nem lett sérülékenyebb, nem úgy, mint amikor Credot részről részre jobban megszerette, de ott az a gyerek, és a golyó a fejben...

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 03. 18. 00:03

Jelenleg életem legrosszabb időszakát élem, így ne haragudjatok, ha hanyagolom az oldalt. Szerencsére sokkal előrébb jártam a történetemmel, így tudom tartani a határidőt. Legnagyobb sajnálatomra mostanság nincsenek visszajelzések, de bízom az olvasóimban. Remélem, hogy ti nem hagytok el. Most pedig következzen a következő rész, ami kissé akció dúsabb az évad előző részeinél.

Törölve...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hessa 2013. 07. 11. 11:36-kor.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 18. 01:39

Nem haragszunk, ahogy mindig is tanácsolom, előbb a való élet van a ranglétrán. Ha ez nem is sok, legalább tőlem kapsz visszajelzést :)
Jó rész lett ismét. Első körülírásra erről a Grisha-ról, vagy kiről teljesen biztosan hittem, hogy Niko Bellic. De úgy érzem, pár rész, és ő is a színre lép. Miből gondolom? „Miért nem mutatod körbe a várost?”„Kib*szott terroristák miatt!”„Mi?”„Félnek itt tőlük, ezért nem tudsz átmenni a hidakon túl könnyen” Ez egy kis részlet, amit szabadon fordítottam. Szerintem mind tudjuk, hogy honnan van ez. És a beszélgetésben ezután következik az, hogy a terroristák miatt lezárták a hidakat. Ha igazam van, akkor cseles kis részletet rejtettél el nekünk, egy kis előzménytörténetnek, gratula! :) Az meg nem lepett meg, hogy az áldozatot lőtte le, és cselezett kissé, ez volt az ésszerű. Ha ez a történés pár évvel ezelőtt lett volna, akkor ez az életbenhagyás csavar lett volna, de Phoenix változásával már nem. Ez a Phoenix szerintem egyre szimpatikusabb karakter lesz!

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 03. 18. 12:58

Nagyon is örülök, hogy olvasod, Kiscseri! A barátomnak éppen azt mondtam, hogy talán abba is hagyom az írást, de most, hogy láttam, mennyire tetszett, úgy döntöttem, folytatom. Jelenleg a 32. résznél vagyok, de amint rendeződik a helyzetem, folytatom. Szóval pár hétre elegendő történet még van a tarsolyomban. Még egyszer köszönöm!
Grisha-nak még lesz szerepe a továbbiak folyamán. Hogy meghagyta a fiú életét, régen tényleg nagyobb durranás lett volna, de nem akartam azonnal kiírni ezt a kivételes karaktert. Amúgy sejtettem, hogy a megnevezése előtt Niko-ra asszociálhattok majd, de mint azt most olvashattátok, Niko még csak ez idő tájt ér a városba. (Ami azt illeti ez a rész szombaton játszódott, Niko pedig hétfőn, hajnali 4-kor érkezik...) Mivel ez a történet párhuzamosan játszódik a játékban látottakkal, így még sok-sok ilyet fogtok olvasni. Ezekhez az apróságokhoz tudtok majd viszonyítani, hogy Niko éppen hol tart a játékban.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 03. 18. 16:14

Hessa! Ez a rész egyértelműen nagyon jóra sikeredett! Nagyon tetszik! :) Grisha személyét pedig nagyon megkedveltem,kíváncsian várom a folytatást :)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 03. 18. 23:24

Hessa ez egyszerűen eszméletlen! :D Grishát nagyon megkedveltem, de mér Nikóra vagyok kíváncsi :D.

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 03. 18. 23:53

Mindenki őt akarja! XD Ne aggódjatok, amint eljön az ideje, találkoznak és nem is akárhogy! De addig is remek kis feladatok várnak Madárkámra!
Bocsi, Cseri, csórom az ötleted és most a szokottól eltérően elárulom a következő rész címét!
Tehát: Hétfőn jön a következő rész, melynek címe "A család".
Stay tuned...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 19. 00:56

Ez egy régi marketingfogás, mellyel fel lehet kelteni az olvasók figyelmét, plusz a dátum is jól jön, főleg azoknál, akik be tudják tartani.khm Rockstar és Kiscserko, ejnye-bejnye Milyen messze van az a hétfő... Na mindegy, kivárjuk. És a cím máris izgatottá tett. Vajon milyen család? Meglátjuk hétfőn :)

Válasz küldése