[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 14. 15:45

realostew írta:Cseszneki kivehetné a zabszemet a seggéből... Ha neki tényleg a karakter kinézete számít a legjobban, akkor menjen és töltse az idejét valamiféle RPG-vel... Van egy csomó csodálatos RPG játék, ahol olyanra csinálja meg a karakterét amilyenre akarja. Avagy ott van neki a Sims:D

Különben meg smmi baj nincs a karakterek kinézetével, pont olyanok amilyeneknek lenniük kell történetük szerint. Szerintem zseniálisan fog illeszkedni mind a három a játékhoz.
Miért született mindenki ilyen k***a okosnak?
Mert ugye attól, hogy valakinek nem egyezik a véleménye a tömegével, és ezt ki is meri mondani, azt szét kell tépni? Te nem hallottál még a szabad véleménynyilvánításról? Vagy úgy érzed, hogy fanatikus GTA-rajongóként meg kell védeni a játékot, nehogy véletlenül egy-két embernyi vásárlótól elessen a cég? Hatalmas érvágás a többi milliós tömeg mellett, nem?
A másik okosság, amit írtál ez a "Pont így kell kinézniük a történetük szerint!" szlogen volt. Őszintén, mondj már el mindent, amit tudsz ezekről az emberekről! Tudsz nagyjából kettő-nyolc mondatot a múltjukról, semmit a játékbeli szerepükről, a jövőjükről, a játék történetéről. Hát hogyan kell kinéznie a te elméleted szerint a majdnem zéró információ szerint? Arról nem is beszélve, hogy a szerepe nem kinézet, hanem jellemfüggő. Hoppá!
És a karakter kinézete ettől függetlenül fontos, ezt csak zárójeles megjegyzésként mondom...
Félreértés ne essék: Nem értek ám mindenben egyet Csesznekivel, nem is védeni akarom, DE(!) joga van a véleménye kimondásához, és ahhoz is, hogy azt normálisan vitassák meg a többiek, ha ezt igényli. És bármilyen keserves lehet néhány embernek hallania ezt, elég sok igazság is van abban, amit mond.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 14. 15:56

A 2 bölcs ember(Luszie és Nox) szavai után, kicsit felvilágosodtam.:)
Be kell, hogy valljam Csesznekinek teljesen igaza van, mindenkinek más a véleménye, viszont szerintem Michael még mindig nem néz ki 60-nak, de ez most mind1, elsősorban Csesznekitől szeretnék bocsánatot kérni, utána pedig Luszietól és Noxtól, teljesen igazatok van, annyiszor mondja el a véleményét ahányszor akarja.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 14. 15:58

Dave írta:elsősorban Csesznekitől szeretnék bocsánatot kérni, utána pedig Luszietól és Noxtól,
Nem kell bocsánatot kérned, mert nincs miért

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 14. 16:00

De van, mert "megvádoltalak"...ha nem tetszik a játék, akkor ezt el kell fogadnom!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 14. 16:02

Dave írta:De van, mert "megvádoltalak"...ha nem tetszik a játék, akkor ezt el kell fogadnom!
ezen nem fogunk összeveszni :lol:

Nyugodtan visszaírhatsz arra, ha elégedetlenkedek a játékkal kapcsolatban. Csak az ilyen zabszemes-fél beszólásokkal hagyjanak békén

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 14. 16:03

Jó, a könnyes megbánásból is elég :D
A játékról pedig még Cseszneki sem mondhatja, hogy nem tetszik neki, mivel nem játszott vele. Addig pedig ne hamarkodjuk el a kijelentéseinket.
A szereplőket lehet megszereti majd, ha pedig nem, akkor a játék talán pótolja a szimpátia hiányát.

SZERK.: Látom kezd rendeződni a probléma :)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 14. 16:06

Cseszneki: Egyet értek!
Nox: Szeretem, ha nyugalom van az oldalon, főleg, ha én tudom teremteni a nyugalmat! :D
Persze amikor majd jönnek a hírek, akkor nem teremtek nyugalmat! :)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 14. 16:14

NoxiusEnterprise írta: A játékról pedig még Cseszneki sem mondhatja, hogy nem tetszik neki, mivel nem játszott vele. Addig pedig ne hamarkodjuk el a kijelentéseinket.
Ezt már párszor megbeszéltem vele, de ő ragaszkodik a döntéséhez. Néhány indokkal alá is támasztotta. Asszem olyanokat írt, hogy "nekem ennyi épp elég ahhoz hogy tudjam hogy rossz lesz". Nem akar hinni nekünk... :D De hát ő jobban ismeri magát, mint mi őt, szóval lehet hogy neki tényleg elég már ennyi is.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 14. 16:16

Persze. Előfordulhat, hogy igaza is lesz, és az is, hogy beismeri, hogy tévedett :)

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 14. 17:33

NoxiusEnterprise írta:Persze. Előfordulhat, hogy igaza is lesz, és az is, hogy beismeri, hogy tévedett :)
A játékoknál nálam az egyik legfontosabb szempont a főszereplő, ha az nem tetszik nekem akkor a játék már elvágta nálam magát

Ilyen még nem volt egy játéknál sem, hogy a főszereplők ennyire ellenszenvesek legyenek, mint Michael és Franklin

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 14. 17:35

És Trevor? persze egyik sem egy Niko Bellic, vagy egy Tommy Vercetti, esetleg Johnny Klebitz, de adhatnál nekik is esélyt, hogy megszerettessék magukat.
Nekem alapvetően antipatikus volt Luis, de aztán egészen megkedveltem, ahogy a TBoGT -t is. nem a kedvencem, de annyira nem is rossz.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 14. 17:42

NoxiusEnterprise írta:És Trevor? persze egyik sem egy Niko Bellic, vagy egy Tommy Vercetti, esetleg Johnny Klebitz, de adhatnál nekik is esélyt, hogy megszerettessék magukat.
Vele nincs baj. Ha ő lenne egyedül a főszereplő az elviselném. De szerintem ő nem való főszereplőnek
NoxiusEnterprise írta:Nekem alapvetően antipatikus volt Luis, de aztán egészen megkedveltem, ahogy a TBoGT -t is. nem a kedvencem, de annyira nem is rossz.
Én se rajongtam érte. Kicsit nekem ellenszenves volt és olyan sablonos. De egy ilyen pár órás kiegészítőre elég volt főszereplőnek

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 14. 17:51

Én például CJ -t sem szerettem, és az SA sem jött be :)

Szerk.: De szerintem kénytelen leszel elviselni Michaelt és Franklint. Az eddigiek alapján Michael a központibb szereplő a három közül. Elmondjam, hogy szerintem miért?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára The Cleansing Fire 2013. 03. 14. 17:52-kor.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 14. 17:52

NoxiusEnterprise írta:Én például CJ -t sem szerettem, és az SA sem jött be :)
Nekem ő olyan semleges. Nem is szerettem, de semmi bajom nem volt vele

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 14. 17:57

Érdekes, én inkább amolyan negatív főszereplőnek gondoltam őt mindig is. nem volt valami okos, szimpatikus, vagy épp különleges. Nem volt benne semmi új, minden csak a gettónéger-sablon.

Lezárt