[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Gaby86
Puding
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:48
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gaby86 » 2013. 03. 18. 18:38

Biztos észrevette mindenki, és írta már más is, hogy nagy a csend Rockstaréknál! Hivatalos oldalon, Facebook-on, Twitter-en egyaránt! Sajnos! :(

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 18. 19:24

dani.szentgali írta:Dave: Köszi a figyelmeztetést, de szerintem ezen az oldalon nincs olyan ember, vagy akár általánosságban sincsen olyan rajongó, aki ha egy kicsit is ismeri a R*-t, bedőlt volna ennek a béta teszt dolognak. Hisz ugyebár a demók és a béta tesztek enyhén szólva nem a R* marketingeszközei. :)
Dehogynem azért ennek sok ember bedől. Annyian nem mint szeretnék, de azért ettől függetlenül sokan.. Hiszékenyek az emberek.

Én sem hittem el egy percig sem. Ha nincs demó, nincs gameplay, akkor nincs bétakulcs sem. Ennek csak az dől be aki nem néz utána kellőképpen a R* marketing politikájának, vagy egyáltalán a játéknak.

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 03. 18. 19:46

Gyerekek! Én mostanában nem is vagyok nagyon aktív, vegyétek észre, hogy van élet a GTA-n túl is, én pl. nyárig biztos, hogy nem számítok semmi információra. Nagy pazarlás az, hogy ha nap mint nap itt diskuráltok hiú ábrándokról. A R*-t sose lehetett kiszámítani, elképzelhető, hogy mindjárt kiadnak valamit, az is elképzelhető, hogy csak júniusban lesz valami. Nem kell ezen stresszelni, lesz ami lesz.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 18. 20:02

DereX írta:Gyerekek! Én mostanában nem is vagyok nagyon aktív, vegyétek észre, hogy van élet a GTA-n túl is, én pl. nyárig biztos, hogy nem számítok semmi információra. Nagy pazarlás az, hogy ha nap mint nap itt diskuráltok hiú ábrándokról. A R*-t sose lehetett kiszámítani, elképzelhető, hogy mindjárt kiadnak valamit, az is elképzelhető, hogy csak júniusban lesz valami. Nem kell ezen stresszelni, lesz ami lesz.
Itt ki stresszel? Amúgy egyetértek, van élet a GTA-n kívül is, nem igazán tudom, hogy ennek ellenkezőjét melyik komment alapján szűrted le. Attól, hogy még várjuk a játékot és kicsit többet tartózkodunk/spekulálunk az oldalon, mint mások (pl. Te), az még nem jelenti azt, hogy mással nem is foglalkozunk. :)
Amúgy annyiban egyetértek, hogy én sem várok nyárig túl sok újat, sőt, igazából semmit sem várok a GTAV felől a R*-t ismerve, bár ezt már jó párszor leírtam, ahogy azt is, hogy én lennék a legboldogabb, ha tévednék, és hamarabb jönne valami hír. :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 18. 20:34

dani.szentgali írta: Itt ki stresszel? Amúgy egyetértek, van élet a GTA-n kívül is, nem igazán tudom, hogy ennek ellenkezőjét melyik komment alapján szűrted le. Attól, hogy még várjuk a játékot és kicsit többet tartózkodunk/spekulálunk az oldalon, mint mások (pl. Te), az még nem jelenti azt, hogy mással nem is foglalkozunk. :)
Nos.. őszinte legyek? Hát itt a fél fórum. :D Elég sok erre utaló komment van. Visszalapozol pár oldalt, és leír minden 2. kommentről.

Én pl azért írok ide nap mint nap, mert van mire reagálni, ill. nincs jobb dolgom suli mellett. Kikapcsolódásnak meg éppen megteszi.

Derex: Amúgy egyetértek veled.
Nekem a GTA második (azaz harmadik). Ettől függetlenül jó mint nap diskurálgatni róla. Bár szerintem az, hogy naponta itt "fájdítjuk egymás szívét" képekkel, meg különböző értelmetlen eszmecserékkel, csak még inkább az V-re fókuszálunk és aki nagyon várja, az ettől fogva még inkább be lesz zsongva. Szóval aki nagyon várja a játékot, annak nem érdemes ide járnia, mert még inkbáb várni fogja majd. Most érted: mondjuk túl akarsz lenni egy szerelmi csalódáson, de azét minden nap meglátogatod az exedet. Tiszta mazohimus. :D
Hát valakinek ez tesz jót... Aztán egyszer majd benő a feje lágya. :)

(most ez nem azt jelenti, hogy a "nagy fanok" ne járjanak ide, csak azért értitek :) Könnyebb úgy várni valamire, hogy el van terelve róla a figyelmed. Az már más dolog, hogy azért jó dolog "képbe lenni"..)

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 03. 19. 15:33


Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 19. 15:35

Kizártnak tartom. Egyrészt nem hivatalos, másrészt meg ebből max a jobb alsó területet tudnám kinézni Los Santosnak.
ezen a városon kívül szerintem nagyobb városok már nem lesznek. Szóval nem lesz az mint mondjuk az SA-ban hogy lesz még ott San Fierro meg Venturas. Lesz Los Santos, meg gondolom csomó kisebb falu, meg a nagy kietlenség és a hegyek meg még ami kell.

Szerk: Amúgy megnézed a kép nevét: "GTA V fake map" .... :) Itt a válasz.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 19. 16:26

Niko Bellic1300 írta:http://www.igta5.com/images/640x0/gta-v-fake-map-4.jpg

ez lenne a GTA V mapja?
Ennek már a linkjében is benne van, hogy nem az igazi (fake)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 19. 17:12

Igen, ez a kép egyértelműen fake. Már régebben is láttam, és én sem tudnám elképzelni+ szerintem, mivel ezt ígérik a legnagyobb játékterületnek, ezért fogadok egy korsó sörben, hogy a R*-t ismerve a térképet sem fogják megjelenés előtt véletlenül sem megmutatni. Szerintem meglepetésnek szánják, ahogy a játék 90%át is. Főleg, mivel ez lesz a legnagyobb terület. Szóval a mapot tuti csak akkor látjuk, ha már megjelent a játék.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 19. 17:14

Egy térképből még nem lehet tudni hogy mekkora lesz pontosan az általa mutatott terület, Csak hogy mi hol van. Az arányokkal még nem leszünk tisztában, úgyhogy én ezt nem tartom nyomós indoknak.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 19. 17:17

Szerintem műholdképszerű lesz a térkép, ha már mondták, hogy Google Earth szerűen repülünk át a térkép egy részén egy karaktertől a másikig, akkor miért ne legyen a térkép is Google Earth szerű? Szerintem állatul nézne ki. A másik a karakterváltásról, bár ez még nem a végleges, de szerintem jobb lenne, ha annyira eltávolodna a kamera az egyik embertől, hogy belátjuk az egész helyet, és utána közelít vissza. Bár ezt jóval nehezebb lenne megoldani, mint egy kis részét mutatni csak, de a látvány megérné. Persze az is lehet, hogy így lesz, csak a sajtónak még nem akarták bemutatni az egész térképet.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 19. 17:21

Luszie írta:Egy térképből még nem lehet sokat tudni hogy mekkora lesz pontosan a terület. Csak hogy mi hol van. Az arányokkal még nem leszünk tisztában, úgyhogy én ezt nem tartom nyomós oknak.
Hát azért ha az előző GTA területekhez viszonyítunk pl az utcák méretének segítségével zoomolással, akkor már ha nem is teljesen, de azért ki lehet számítani, mekkora is lehet a terület szerintem. Az meg, hogy mi hol van, az meg azért a térképről is kiderülhet, igaz, nem minden, de például az erdő, a sivatag és a kisvárosok elhelyezkedése is. Szóval szerintem nem fogják ezt sem mutogatni, azért egy térképről szerintem kiderülhet jónéhány dolog, és a R* ugyebár nem akarja, hogy sok dolog napvilágra kerüljön a játékkal kapcsolatban.

Kiscserko: Na azt nagyon bírnám, tényleg sok munka lenne vele, de megérné, mert bámulatos látvány lenne, és senki nem felejtené el egykönnyen. Én legalábbis biztos nem. :D

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1806
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 03. 19. 17:22

Szerintem is valami olyasmi megoldás lesz, mint mit Kiscserko írt. Egyébként szerintem az újságírók látják a térképet, azt hiszem, anno a GTA IV-nél meg is mutatták egynek, csak nem engedik, hogy beszámoljanak róla egy ideig.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 19. 17:25

Visali írta:Szerintem is valami olyasmi megoldás lesz, mint mit Kiscserko írt. Egyébként szerintem az újságírók látják a térképet, azt hiszem, anno a GTA IV-nél meg is mutatták egynek, csak nem engedik, hogy beszámoljanak róla egy ideig.
Az újságírók már látták az egész térképet és az esztétikai megoldásait, ehhez kétség sem férhet. Igen, szerintem is megtiltották nekik, hogy mutogassák, és mint már írtam, szerintem is a R*-t ismerve az lenne az ésszerűbb, ha nem adnák ki a térképet a megjelenés előtt.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 19. 17:27

dani.szentgali írta: Hát azért ha az előző GTA területekhez viszonyítunk pl az utcák méretének segítségével zoomolással, akkor már ha nem is teljesen, de azért ki lehet számítani, mekkora is lehet a terület szerintem. Az meg, hogy mi hol van, az meg azért a térképről is kiderülhet, igaz, nem minden, de például az erdő, a sivatag és a kisvárosok elhelyezkedése is. Szóval szerintem nem fogják ezt sem mutogatni, azért egy térképről szerintem kiderülhet jónéhány dolog, és a R* ugyebár nem akarja, hogy sok dolog napvilágra kerüljön a játékkal kapcsolatban.
Szinte minden GTA-ban másak voltak a területek arányai. Ha az SA-t, III-t, IV-t, és a VC-t nézzük, akkor a VC-nek voltak a legkisebbek, talán a második legkisebb a III, utána a IV és a legnagyobb az SA-é volt. Szóval viszonyítani szerintem nem nagyon lehet, nem elég egyértelmű, mert mondjuk a III és a IV között azért nem olyan egyértelmű eldönteni ránézésre sem hogy melyik lehet a nagyobb.

Max annyit tudsz mondani az V térképéről, hogy az SA-nál nagyobb lesz, de hogy mennyivel azt ránézésre nem tudod megállapítani.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2013. 03. 19. 17:42-kor.

Lezárt