Segítség

Társalgások az eddigi legsikeresebb GTA részről.
Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 04. 24. 12:18

Kéne egy kis segítség! A San Andreasban vagy olyan küldetés,hogy a Four Dragons Casintól el kell menni egy raktárhoz ahol van egy kék Admiral autó és be kell menni a raktárba ahol egy csomóan ki akarnak nyírni. Nos azt a küldit csalókóddal sec-perc alatt megcsináltam de szeretném a játékot kód nélkül is kijátszani és nem tudom megcsinálni....vettem fegyvereket meg páncélt is de simán meghalok. Nagy nehezen kinyírom az első szakaszt de amikor minden olyan fehér kis ládát vagy mit szét lövök jön néhány újabb ember és azokat nem tudom elintézni mert 2 lövéssel földreterítenek....Mit javasoltok?

Ja és még egy dolog. A kaszinóban hogyan lehet a szerencsejátékokban nyerni? Nekem rohadt bonyolult mert nem szoktam rulettezi meg hasonló marhaságokkal szórakozni ezért nem tudom hogy mire érdemes megtenni a téteket. Aki ért ehhez az segítsen,köszi!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 04. 24. 12:52

Bocs, de ennyiből fogalmam sincs hogy miről beszélsz. Esetleg küldi neve vagy valami? Mert ennyiből még utánakeresni sem tudok.
A szerencsejátékokban pedig úgy lehetsz sikeres(ebb), ha összegyűjtöd az 50 szerencsepatkót a játékban.

Hessa: A te problémádat nem tudom orvosolni, sajnálom.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 04. 24. 15:12

Roulette-ben tudok segíteni. Először a lényeg, hogy legyen nagy kezdőtőkéd. Ez a technika, ha van kezdőtőkéd, sokkal egyszerűbb és gyorsabb, mint a lópatkó.
Tegyél fel egy tétet a pirosra(ne a legnagyobbat, legyen ez mától X), majd indítsd. Ha nem nyertél, rakj fel 2X tétet a pirosra. Ha megint nem sikerül, rakj fel 4X-et. Ha nem sikerül, rakj föl 8X-et, majd így tovább. Ha nem nyersz, rakd fel az előző téted 2-szeresét ugyanarra, és előbb-utóbb sikerülni fog, és több pénzed lesz, mint amivel elkezdted.
Ha nem érthető, akkor majd megpróbálhatom máshogy is elmagyarázni, csak kérj meg ;)

Az, ha szerencséje van valakinek a játékban, nem jelenti, hogy az életben is szerencséd lesz. A szerencsejáték veszélyes, rengeteget lehet bukni vele, sokan elvesztik mindenüket. Szerencsejátékot csak mértékben fogyasztani!Ez a SA-on belül persze nem teljesen igaz, hisz ez egy videojáték.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 04. 24. 15:55

Köszönjük a társadalmi célú hirdetést. Azt hiszem mindenki tisztában van vele. :)

A küldiről én még mindig szívesen várok infókat. :D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 04. 24. 16:43

De ha valaki mégsem lenne, akkor jó, meg amúgy is, ismétlés a tudás atyja.

A küldetésről nem tudom, melyik.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 04. 24. 17:45

Rendben Kiscserko,köszi! Ma megpróbálom ezt a módszert bár nem nagyon világos xD

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 04. 24. 18:25

Gondolom "You’ve had your Chips"-ről beszél. Sok próbálkozás után sikerülni fog, Én is sokat szívtam vele.


Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 04. 24. 20:02

Igen ez az a küldetés... nagyon idegesítő hogy folyton leveszei a fél életem az a gyökér combatos....

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1806
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 04. 24. 20:03

Hessa írta:Lenne egy apróbbnál nagyobb hibám a mátrixban... Segítsetek orvosolni, plíz! Tehát SA tökéletesen fut, minden tökély, kivéve az úszás. Frame limitert kikapcsoltam, de a gyorsúszás még talán lassabb, mint a sima úszás... Ötletek?
Más esetben nem fordul elő ilyen? Akármilyen állapotban, időjárási viszonyok között a játékban. Mert akkor mondanám, hogy gyenge a géped, de nem hiszem. Megpróbálhatod teljesen levenni a beállításokat minimumra, hogy mégis az okozná-e a hibát. Viszont ha új van, talán próbáld meg XP kompatibilitási módban futtatni a játékot, hátha. Vagy nem tudom, hogy próbálkoztál-e újratelepítéssel.

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 04. 24. 20:17

Visali írta:Más esetben nem fordul elő ilyen? Akármilyen állapotban, időjárási viszonyok között a játékban. Mert akkor mondanám, hogy gyenge a géped, de nem hiszem. Megpróbálhatod teljesen levenni a beállításokat minimumra, hogy mégis az okozná-e a hibát. Viszont ha új van, talán próbáld meg XP kompatibilitási módban futtatni a játékot, hátha. Vagy nem tudom, hogy próbálkoztál-e újratelepítéssel.
A gépem izmos, szóval azzal nincs gond. Működött tökéletesen a korábbi installoknál. Mikor kiderült a hiba, újra raktam, de ez sem jött be. Kompatibilitás állítással nem lett jobb. A felbontáson is állítgattam. :S Nem is lenne baj, csak nem értem, mi okozhatja... :S Ahogy szoktam, most is az utolsó esély kimerítése után kérdeztem... :S

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1806
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 04. 24. 20:41

Ha újratelepítéssel sem javul, és korábban jó volt, akkor lehet, hogy a User Files-ban van valami. Talán a gta_sa.set fájlt kellene törölnöd, hátha.

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 04. 24. 21:00

Visali írta:Ha újratelepítéssel sem javul, és korábban jó volt, akkor lehet, hogy a User Files-ban van valami. Talán a gta_sa.set fájlt kellene törölnöd, hátha.
Na ezt még nem próbáltam! Köszi a tippet! :D Meglesem! :)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 05. 07. 22:13

Helló mindenkinek!
Segítségre lenne szükségem, mégpedig a napokban letöltöttem a San Andreast, azonban a kameramozgást nem tudom mozgatni, és ez nagyon idegesítő. Mindazonáltal, egyszer-kétszer megmozdul, de ha lenyomom az ESC-et, akkor megint rossz lesz. Kérlek, segítsetek! Lehetséges, hogy az a baj, hogy Win 7-em van?
Előre is köszönöm :).

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 07. 22:15

Próbáld meg kompatibilitás módban futtatni. Nekem más tippem nincs, de én nem is értek hozzá annyira.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 05. 07. 22:26

Kiscserko írta:Próbáld meg kompatibilitás módban futtatni. Nekem más tippem nincs, de én nem is értek hozzá annyira.
Próbáltam, de semmi :(. Valamikor sikerül, valamikor nem.

Válasz küldése