Hamvaiból a főnix

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 05. 18. 15:54

Hessa írta:Kingi: Látom, te mindent tudsz! :D Bár lehet, csak én kezdek kiszámítható lenni? :D XD De mond csak, Trevort honnan sejtetted? :D Ma írtam bele őt is... XD
Már megint "Kingi" lettem :D. Hát megérzés volt, csak úgy gondoltam, mert említetted, hogy egy őrült szereplő is szerepelni fog, és én így arra a következtetésre jutottam, hogy Trevor lesz az, s miközben olvastam, tényleg Trevit volt az :D. Tehát ennek nagyon örültem :).

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 05. 18. 15:59

TheGTAKING írta:Már megint "Kingi" lettem :D. Hát megérzés volt, csak úgy gondoltam, mert említetted, hogy egy őrült szereplő is szerepelni fog, és én így arra a következtetésre jutottam, hogy Trevor lesz az, s miközben olvastam, tényleg Trevit volt az :D. Tehát ennek nagyon örültem :).
A poén, hogy az őrült alatt Bulgarinra gondoltam. XD Mondom, ma délutánig eszembe sem jutott, hogy Trevort is betegyem. XD Csak ugye a zuhany alatt jön az ihlet és hát gondoltam, ez jó rész lenne ide. XD

bodom26

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 05. 18. 18:51

Egy karcolást se, Másnaposság

Két olyan rész egymás után, ahol Phoenix úgy hajt végre két munkát, hogy nem hal meg senki, legalábbis úgy emlékszem. :D
Niko Bellic úr egyre közelebb Phoenix-hez, de még nem keresztezték egymást. :D De ami késik az a vonat! :D Jó is ez, mert eszembe jutnak ezek a jó kis küldetések. (Crime and Punishment stb) :)
Okés részek!
Ja és R.I.P. Vladdy boy

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 05. 18. 18:56

bodom26 írta:Egy karcolást se, Másnaposság
És baj, hogy senki sem hal meg? :D Hiányzik a vérfürdő, mi? :D XD
Igen, egyre közelebb kerülnek egymáshoz... :P Mármint térben... XD ...egyelőre. :D XD

bodom26

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 05. 18. 21:02

Végül is nem baj, ha egy két részben nincs halott. :D Ezért jó ez a sorozat, mert mindig tud újat mutatni, mint most is, hogy Phoenix nem aprított fel senkit. :D Csak egy orrot tört be, meg egy fuck off ujjat tört el. :D Neki most ennyi éppen elég volt a munkája elvégzéséhez. De tuti lesznek még itt vörös színű részek is. :D Van olyan sanda gyanúm. :D

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 05. 18. 23:27

Hát mint azt látod, Madárkám is változik. :P Nem mészárol már agyba-főbe... Akarom mondani, még... XD Amúgy meg épp erre nem számít az olvasó. Pár éve például biztosan megölte volna Grishát is. Ámde nem kell félni, hamarosan előbújik a Szörny is. :P Csak várjátok ki. ;)
Könnyű a Spoiler, ha az ember lánya az író... XD

bodom26

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 05. 19. 20:58

Ha nincs kiút, Első alkalom, Soha?!, Deja-vu

Négy változatos és izgalmas rész. Remek lett! :)
Hát nem úgy jött össze a találka, ahogy a Phoenix és a McReary testvérek gondolták. Egy kis rendőrös fogócska, amit a yardok nyertek. Vagy inkább csak Phoenix direkt megadta magát, hogy a két testvér mentse az irháját. Jól megverték Phoenix-et! Kóma meg lélegeztető gép.. Bár még így is el tudta törni egy rendör gigáját. :D
Aztán megjelenik Francis is.
Elég könnyedén kiszabadult a kalitkából a Madárka, látszik, hogy nem tudtak Phoenix-ről semmit, mert akkor nem egy kopasszal őriztetik, hanem egy tizenöt fős kommandóssal állig felfegyverkezve. :D
Újra egy kis mocizás! :D
Nem sokat foglalkozott azzal, hogy élete végéig börtönben marad, már indult is felvenni a munkát. :D
Aha! Mostmár tudom ki hagyta égve a gázt a lakásba és a taxi állomáson ráadásul egyszerre. :D (Ez a tűzeset bisztos csak véletlen lehetett :D )
Ja igen, még a végén kiderül, hogy Phoenix, Niko és Roman nagy haverok. :D
Remek részek megint! :)

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 05. 20. 11:11

Örülök, hogy tetszenek! :D Magával ragadott, hogy egyszerre négyet elolvastál? :D
Ám de megjegyezném, hogy a felfegyverzett kommandósok gyűrűjéből is ki tudna szabadulni, csak kicsit másképp... XD Talán egyszer majd megírom azt a lehetőséget is. :P
Nem véletlen nem törődik a börtönnel, mert neki is van egy Alfred Worden-e... XD
Hát azt nem állítanám, hogy régi haverok lennének. XD Ez nem Harry Potter, hogy a három jó barát tűzön-vízen át szembenéz a bajjal... Bár Roman kicsit olyan, mint Ron a pókos jelenetekben. XD XD

bodom26

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 05. 20. 18:04

Magával ragadott, mint azt a csajt a tornádó. :D
Túl könnyű, A leggyorsabb hajó
Az első tényleg könnyed rész, egy kis csajos csevej a kocsiban, mi másról, mint a fickókról, ez esetben Bellic-ről. :D Ja meg még azon diskuráltak, hogy hány fajta pszichopata létezik. :D Ez már nem annyira szokványos. :D
Bulgarin is feltűnik. :D Nagy arc az az ember, bírtam! :D Timur is meg Bulgarin is rocker, úgyhogy jó emberek már nem lehetnek! :D
A Trevor-os jeleneten beszartam! XD Fú az az ember!... XD Jó volt.
Pazar epizódok! :)
Behoztam a lemaradásom. Hessa most te dobsz. :D :P

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 05. 20. 18:39

Azt a csaj a tornádó? Hmm... Dorothy? XD XD
A pszichopatákról könnyű nyilatkoznom, mert én is az vagyok... XD Lehet ciki, de ez így van... XD
Hogy Bulgarin jó ember? XD Erre egy szó létezik, ami főképp a tanyavilágban szokványos és csak erős helyzetekben használatos: Dikk! XD
Apropó pszichopaták, gondoltam, hogy a Trevor-os részen nevetni fogtok. XD
Behoztad, de ettől még nem posztolom előbb a kövi részt! :P

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 05. 20. 18:40

Hááááááát... Pedig kéne. XD

bodom26

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 05. 20. 20:58

Az lesz, Dorothy. :D
De hát héétfő van. :D

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 05. 20. 21:51

Jaj, tudom, hogy átszaladtatok rajta, de már szombati publikálás van! :D Sajnálom, Fiúk, mivel jelenleg Nox-ra várok egy rész miatt, nem haladok az írással egyáltalán. Ezért sem szeretném most túlzottan siettetni a részek kiadását. Igen, tudom, rengeteg részem van talonban, de a közeljövőt sejtve inkább nem futnék előre. Max annyit tehetek, hogy előbbre hozom a következő rész ajánlóját. :P Már ha van rá igény...
Szerk: Bár, ahogy így belegondolok, egy részt előbbre hozhatok... De csak ha minimum 2-3ember kéri! :P

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 05. 21. 12:18

1!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 05. 21. 14:11

Én kérem! :) Tehát, már 2 van :D.

Válasz küldése