Általános társalgó

Viták az 1980-as évek hangulatát visszaidéző nagysikerű epizódról.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 07. 10:24

A best az nekem is a K-rose volt. :) Az esetek 90%-ában az ment a rádióban nálam, és persze hogy akkor jött a legjobb szám mikor mondjuk odaértem ahova akartam, vagy leestem a motorról, stb... :D
Hát őszintén szólva, én az SA-s rádióállomásokat jobban szerettem mint a VC-seket de a VC-ben is rengeteg jó szám volt.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 07. 10:30

A VC már ott megszabja, hogy imádni fogod a rádióit, mikor elkezded, és minden alkalommal mikor a robogóra ülsz elindul a Flash FM-en a Billie Jean :D Az egy örök élmény nekem :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 07. 13:35

A Vice City-ben rohadt jó zenék vannak! Én a San Andreas-ban a Radio X-et a K-Jah West-et meg a K-DST-t hallgattam. Főleg, hogy a K-DST-n Axel Rose a műsorvezető! :D

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 05. 07. 14:05

Hát igen én is pont ezeket hallgatom ebben a két epizódban( A San Andreasban még az LS Radiot szoktam azokon kívül,amiket felsoroltál Rockstar69). Amúgy a VC-ben szerintem a a Vrock vitte a pálmát. A 80-as-90-es évek legkeményebb metál és rock zenéi is megtalálhatóak rajta. Egyszerűen imádom!

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 05. 07. 14:16

Rockstar69 írta:A Vice City-ben rohadt jó zenék vannak! Én a San Andreas-ban a Radio X-et a K-Jah West-et meg a K-DST-t hallgattam. Főleg, hogy a K-DST-n Axel Rose a műsorvezető! :D
Nekem is ugyan ez volt. :D
Luszie írta:A best az nekem is a K-rose volt. :) Az esetek 90%-ában az ment a rádióban nálam, és persze hogy akkor jött a legjobb szám mikor mondjuk odaértem ahova akartam, vagy leestem a motorról, stb... :D
Hát őszintén szólva, én az SA-s rádióállomásokat jobban szerettem mint a VC-seket de a VC-ben is rengeteg jó szám volt.
Velem a vidéki küldetésekkel nagyon megutáltatták a játékban a countryt. :( De a való életben azért hallgatom XD

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 07. 21:17

Vice Cityben jelenleg leginkább a Flash-t, az Esperantoso-t és a Vrockot hallgatom, de igazán mindegyik jó. Ma 10 percet ültem a küldetés előtt a kocsiban, mert Lazlow műsorát hallgattam :D SA-ban főleg a K-rose, a Bounce FM és néha a Los Santos radio volt.

Nem tudjátok, hogy lehet megnézni a Vice City PS3 verziójában, hogy melyik számokat vették ki? A hírben az volt, hogy a Software Manualban vannak benne, de ott csak az irányítás van. Szerintem az összes Michael Jackson számot kivették, mert nem hallottam azokból egyet se :( Pedig jó számai vannak :(

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2013. 05. 15. 13:06

A főoldalon volt egy olyan hír hogy a vice city nagyot eset vagy mit csinált hogy belerakta a Haiti bandát és a körmyéket . És a hír alján volt egy patch ami kivette ezeket. Egyszer már letöltöttem de azóta letöröltem a vc-t.
És még annyit tudok róla hogy csakis az eredeti vc-hez lehet.
Ezt keresem!!!!! :)
Valaki? Linket?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lackoka 2013. 05. 20. 09:58-kor.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 18. 12:31

Ma befejeztem a Vice City-t. Nagyon tetszett, az egyik leghangulatosabb GTA! Bár itt se volt sok küldetés, de van rengeteg mellék küldetés. Amiket van is értelme megcsinálni a GTA IV-el ellentétben. Én a fő küldetések befejezése előtt megcsináltam a pizza futáros és a rendőrös küldetéseket és össze gyűjtöttem a 100 rejtett csomagot, mert úgy voltam vele, hogy nagyobb hasznát látom, most, mintha a végére hagynám. Ezek a dolgok nagyon hiányoznak a GTA IV-ből. Amit viszont nagyon sajnálok, hogy a PS3-mas verzióból kivettek két Michael Jackson számot, meg a füst gránátokat. :(

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1806
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 05. 18. 13:13

Szerintem eddig talán a GTA Vice City-ben sikerült a legjobban kihasználni a játékterületet a mellékküldetésekkel. :)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 18. 13:16

Szerintem is. Meg nagyon jó a jutalmazási rendszer! Van értelme megcsinálni a feladatokat, nem csak azért, hogy a statisztikában jóváírjon pár százalékot.

Avatar
Master P
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012. 03. 23. 14:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Master P » 2013. 05. 23. 17:24

Lenne egy kérdésem. Ugyebár a könnygáz a PC-s verzióba nincs benne csak a PS2-es változatba. Hogyan lehetséges az, hogy én nem teszek fel egy MOD-ot sem, se trainert, csak simán egy letöltött mentést, és hirtelen van könnygázom? A mentést is lehet "moddolni"? Sőt olyan mentéssel is találkoztam már nem egyszer, amiben a rendőr autók teljesen fehérek lettek. Egy zöld se volt mint itt:
http://media.moddb.com/images/downloads ... _white.jpg

Tehát a kérdés az, hogy ezek mitől lehetnek?

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 05. 23. 17:35

Nem értek nagyon ehhez a modolós témához de szerintem azért van, mert amikor azt vki feltöltötte az modolt és így a játákállásban is bent maradtak ezek a cuccok.. valami ilyesmit tudok elképzelni.

Avatar
Master P
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012. 03. 23. 14:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Master P » 2013. 05. 23. 18:00

végül is van benne valami :)

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2013. 05. 23. 19:16

Nem hiszem! Nekem 3 vice city-m van: A Sima VC ,Deluxe ésa BTTF!
A sima vc mentését betöltöttem a Deluxe által(mivel egyugyanazon azon mappába vannak) és semi nem történt.Ugyan ezt fordítva csináltam!
VC: Eredeti játék.
Deluxe(Vice City Deluxe): Csak a járművek vannak kicserélve.
BTTF: Back To The Future egy teljesen más sztori, ha ez által töltöttem volna be a mentést akkor lefagyott volna minden. És ez így is lett.

Szóval a mentés lehetett hibás de ez nem biztos! CSAk my vélemény!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1806
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 05. 23. 19:34

scoobydooesben10fan írta:Nem értek nagyon ehhez a modolós témához de szerintem azért van, mert amikor azt vki feltöltötte az modolt és így a játákállásban is bent maradtak ezek a cuccok.. valami ilyesmit tudok elképzelni.
Szerintem is ez a helyzet. Nem tudom, pontosan hogy van, de ha a könnygáz fájljai megvannak a PC verzióban, és csak elő kell hívni, akkor lehetséges, hogy az illetőnek megvan ez a MOD, és úgy mentette el a játékot, hogy nála volt.

A Deluxe azért más, mert ott rajongók által készített fájlokat kell hozzáadni a játékhoz, tehát azok alapjáraton nincsenek benne. :)

Válasz küldése