[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 28. 15:09

Szerintem se a legjobb a Trevoros, de a többi tetszik. Nekem bejön ez a színátmenet ;)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 28. 15:32

A Trevoros képen valóban nem olyan jó a színátmenet, de maga a háttér az jó. A többi pedig nagyon találó, Franklin mögé a tengerpart a repülővel, Michael mögé meg a méregdrága sportautó és Trevor mögé sem rossz a vonatos kép, sejtem, hogy a második trailerben lévő jelenet ihletett meg az ő hátterével kapcsolatban. ;)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 28. 15:38

Van egy kép, amelyiken annak a banknak a tetejét mutatják. Jól kivehető Michael és Franklin alakja, ezért gondolom, hogy Trevor a harmadik. Az első kettő öltönyben volt, míg a Trevor-emberről nem tudom megállapítani. Valaki alá tudná támasztani azt, hogy az Trevor, és öltönyben?

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 28. 15:40

NoxiousEnterprise írta:Van egy kép, amelyiken annak a banknak a tetejét mutatják. Jól kivehető Michael és Franklin alakja, ezért gondolom, hogy Trevor a harmadik. Az első kettő öltönyben volt, míg a Trevor-emberről nem tudom megállapítani. Valaki alá tudná támasztani azt, hogy az Trevor, és öltönyben?
Ha belinkeled a képet, akkor tudok segíteni. ;)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 28. 15:46

http://www.rockstargames.com/V/screensh ... enshot/831

Szerintem az Trevor, látszik, hogy olyan a haja. Valami fekete kezeslábas lehet rajta.

Amúgy az Maze Bank?

Avatar
JellemesMartin
CJ zoknija
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. 04. 28. 07:34

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: JellemesMartin » 2013. 05. 28. 17:02

dani.szentgali írta:
paradicsoma13 írta:
Kiscserko írta:Ez az ARMA nevű játék. Vicces, hogy csodálkoztam, hogy eddig erre miért nem jöttek rá a kommenteknél, ezért oda akartam írni... Erre kiírja, hogy ameddig a feltöltő nem hagyja jóvá, addig nem kerül ki a komment. Így nem csoda, hogy senki nem találta ki...Amúgy amatőr hiba, hogy a játék közben kinn hagyta az ARMA logóját, és egy gyors youtube utánanézés után 1 percen nelül kiderül, hogy honnan van a videó.

Amúgy nekem tetszene az FPS nézet GTA-ban. Soha nem használnám, mert inkább TPS párti vagyok, viszont ezzel sokkal nagyobb közönséget szólítana meg, ha egyszerre lenne benne TPS és FPS.
Igazad van. tehát ha átakarja vágni a népet akkor csinálná jól legalább. Énis írni akartam volna hogy FAKE de nem engedte nekem se. viszont ezek a videók mikből vannak? mert régóta nem jöttem rá(FAKE mind): http://www.youtube.com/watch?v=NiFyFrAmW1w
http://www.youtube.com/watch?v=ss7CulJmDUA
http://www.youtube.com/watch?v=lAdBJQXoCpc
mert az utolsó még reális is lenne:-egy pillanat alatti váltás
-jó a helyszín: LA-ből kivezető autósztráda
-Kidolgozotabb fedezékrendszer, annak váltása
-Rablás
Ellenérv:-Ilyen karakter nincs a játékban
-A R* már megcáfolta
Az utolsó, állítólagos gameplay videó ami realitásának köszönhetően nehezebben megcáfolható, nem más, mint az Eight Days nevű játék, ami egy abortált projekt, tehát csak elkezdték készíteni a játékot, aztán nem fejezték be teljesen és nem is fogják már soha. A többi videó nem tudom, honnan lehet, de talán az is az ARMA vagy mit tom én. :D A lényeg szerintem az, hogy mind fake.

Az FPS nézetet én sem hiányolom a GTA-ból, bár általánosságban FPS multiplayer rajongó vagyok, de a GTA-ban én sem látnám szívesen, maximum az autóban meg az egyes járművek vezetésekor egy ilyen "szimulátor FPS nézetet" el tudnék viselni és tetszene is, de máshogy nekem semmiképp sem hiányozna a játékból.
Az első kettő gameplay vagy csak egy nagyon ügyes animáció, vagy a GTA 4-ből van. A hangok ugyanolyanok. De ha az ember elsőre megnézi, nem tudja megállapítani biztosan, hogy fake. Az autó porolása kisértetiesen hasonlít a trailer 2-ben látottra (ha nem csal a szemem) amikor Trevor egy homokfutóval száguld. De a karakter ezeknél sem ismerős...

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 05. 28. 19:23

Jó Estét Mindenkinek!

Készítettem egy látványtervet, hogy szerintem, hogy fog kinézni a GTAV hivatalos "végleges" honlapja!
GTAV Honlap látványterv.
Remélem tetszik!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 28. 19:40

Tetszetős! És tetszik az új profilképed is!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 05. 28. 19:57

Kösz és kösz! :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 28. 20:41

Dave írta:Jó Estét Mindenkinek!

Készítettem egy látványtervet, hogy szerintem, hogy fog kinézni a GTAV hivatalos "végleges" honlapja!
GTAV Honlap látványterv.
Remélem tetszik!
Egy ilyen dizájnú honlap nagyon menő lenne, ügyes munka Dave bácsi. ;)

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MateL » 2013. 05. 29. 11:35

Kaptam az Epsilon programtól egy emailt:
Dear friend,

You've just made the best decision of your entire life. In fact, you've made the best decision anyone has made for a trillion years or more. If you were to live for another billion years, you would not make a better decision. In fact, you will now live for a billion years. You've become an Epsilonist. Kifflom! It's officially America's fastest growing religion and you've just proven what an independent thinker you are, by jumping on board. Prepare to be in 37,000 (yes, 37,000!) places all at once. Prepare to be amazed. This is the best thing you've ever done. You've joined an organization so powerful the government just tried to ban us. Of course, they failed. Nothing will stop us, in this Paradigm or the next. Welcome, brother-brother or sister-sister (delete as appropriate - but this is not a form letter - we're testing you - knowledge IS power, so we hope you know if you're a brother-brother or a sister-sister, because knowledge, just like charity, starts at home!)

A very small number of of our recent recruits, (based on Cris' unique intuition), will be invited to join a special scholarship program of advanced Epsilonism in Los Santos - should you be one of them, Cris or another senior Epsilonist will contact you personally in a month or so. Either by telepathy or email or probably both!

You have much to be excited about your new life. The most exciting thing of all is that you are about to get literally hundreds of opportunities to invest in your future by studying one of our reasonably priced courses in personal learning and salvation.

Most top celebrities and intellectuals have joined us on this journey. Now you have too. Soon, you may be one of them.

Kifflom one and all,

Your new best friend,



Cris Formage

Ezt minden jelentkező megkapta?

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 05. 29. 11:41

Lövésem sincs, hogy mindenki megkapta-e. Én el is felejtettem jelentkezni :-(
Elég ködös a levél, szóval nekem nem derült ki egyértelmúen, hogy ez most már a kiválasztottaknak szól, vagy mindenkinek, aki beküldte a jelentkezést. Az utolsó mondat végül is mindenkinek szólhat.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 29. 11:44

Ez még az a jelentkezés, amikor képet kellett küldeni, hogy bekerülj a GTA-ba? :D

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MateL » 2013. 05. 29. 11:44

Ezt twittelték tegnap:

We are currently reviewing your photos and will be in contact with those we deem worthy very soon. #KIFFLOM

2 órára rá kaptam meg az emailt.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1806
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 05. 29. 12:43

Szerintem ezt mindenki megkapta, én is megkaptam, és másokról is tudok. :)

Lezárt