Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 06. 22. 11:05

scoobydooesben10fan írta:TheGTAKING: Nagyon szépen köszönöm sikerült. Megvan az achi :D Viszont lenne még egy kérdésem. Ugye meg volt az a pasa ruha amiben a képeket is készítettem. Csiáltam egy master assassin küldetést és lecserélte az alapra, meg új páncélt kaptam. De nekem ez nem kell. Hogy tudom visszaszerezni az Ishak pasa armorát meg ruháját? Menjek a DNA-be és játszam újra a küldetést? :shock:
Szívesen :D. Menj el az asszaszinok rejtekhelyére, és ott az egyik szobában lesznek az eddigi megszerzett ruhák :). Csak az a baj, hogy nem tudom, hogy hol van a rejtekhely, mindig elfelejtem :S.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 06. 22. 11:19

Nyugi én tudom :D Majd elmegyek megnézem.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 06. 22. 11:20

scoobydooesben10fan írta:Nyugi én tudom :D Majd elmegyek megnézem.
Oks, sok sikert :D, amúgy eddig hány %-nál tartasz?

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 06. 22. 11:30

Azt hol lehet megnézni?
A fő küldetések megvannak, a könyvekből egy hiányzik, ugye a animus data fragmenteket összegyűjtöttem, Desmond scene-t egyet csináltam, ishak pasa memory page 10/10, a térképet kimaxoltam, templar den-ek lefoglalva. Kb. ennyi. :lol:

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 06. 24. 06:57

Valaki legyen szíves segítsen! Megszereztem a Brotherhood-ot a CD Galaxis-ból, telepítettem és amikor beírtam a kódot, amit kaptam és nem fogadta el. Próbáltam újra, hátha elhibáztam, de nem, próbálta apukám is, nem, próbáltam kötőjelek kőzé szóközt tenni, de nem jó, még megpróbáltuk úgy is, hogy kötőjelek helyett space teszünk, de nem fogadta el. egyszerűen nincs több ötletünk. Ha valaki tudja mi a baj, pls irja le! Előre is köszönöm.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 06. 24. 08:24

Ha blokk van akkor a CD galaxisnak kötelező vagy másik kódot vagy mások lemezt adni. Általában csak másik kódot szoktak. Előfordul az ilyen, menj be reklamálni.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 06. 24. 11:46

OK, nem tudom, mit csináltam máshogy, de beírtam újra, és elfogadta. Bocs a téves riasztásért. :$

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1806
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 06. 24. 18:13

Igencsak felkeltette a figyelmemet ez a kalózos Black Flag, de nem igazán értek a szériához, úgyhogy most én kérném a ti segítségeteket. :)

Azt már tudom, hogy Connor nagyapja a főhős, aki a III főhőse. De valami olyasmi is rémlik, hogy ez most egy új trilógia, de lehet, hogy keverem valami mással. A kérdésem az lenne, hogy mennyire épül majd a Black Flag a korábbi részekre? Van értelme csak azt megvenni? (Persze ez még egy nagyon távoli jövőben lenne esedékes.)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 06. 24. 18:28

Elvileg sztoriban már teljesen elkülönül az előző részektől, csak Easter Eggek és egy-két visszatérő jelenbeli szereplő várható. De, ha az alap assassin-templomos, abstergo-animusos felállást tudod, annak elégnek kell lennie. Amúgy ennek az AC-nek szerintem most az erőssége a kalózos téma, és a III legjobb elemére(hajózás) épített játékmenet. Valamikor érdemes megvenni, az Ubisoft hozzáállásán felül is, jó játék lesz remélhetőleg, nem sok változtatással az előző részekhez képest. Szóval szerintem érdemes előző részek végigvitele nélkül is!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1806
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 06. 24. 18:45

Nem ismerem ezeket az előzményeket, de legfeljebb majd utánajárok. :) Köszönöm szépen a választ. :)

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 06. 24. 18:54

Én most úgy vagyok vele, hogy kijön ez a Black Flag, akkor lemegy a III ára, így majd beruházok rá. Aztán később beruházok az előzőekre is, a IV még várhat. De mindezek előtt Last of US, RDR és még a GTA IV-t elkezdtem megint, azt még befejezem.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 06. 26. 11:14

Kiscserko írta:Elvileg sztoriban már teljesen elkülönül az előző részektől, csak Easter Eggek és egy-két visszatérő jelenbeli szereplő várható. De, ha az alap assassin-templomos, abstergo-animusos felállást tudod, annak elégnek kell lennie.
Ezt kicsit rosszul mondod. Elkülönülni nem fog, mert szinte folytatás lesz

Amúgy ez a kalózos téma a trópusi helyszínekkel nagyon jónak tűnik. Ha itt tudnak végre csinálni egy rendes főszálat hosszabb, jobb sztorival és jó küldetésekkel, akkor jó játék lehet belőle. A mellékküldetéseket meg úgyis nagyon jól megfogják csinálni

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 06. 26. 17:08

Miben fog folytatódni? Persze szpoilerbe, nehogy valakinek lelőjünk egy poént ;)

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 06. 27. 07:32

Kiscserko írta:Miben fog folytatódni? Persze szpoilerbe, nehogy valakinek lelőjünk egy poént ;)
Teljesen nyitva hagyták a végét. Juno kiszabadult és a sztori vele fog folytatódni. Ezt nem úgy értettem, hogy vele leszünk. Tehát az új részek folytatások lesznek, csak más főhőssel.

tehát nem úgy lesz, mint mondjuk a GTA részek, hogy szinte semmi közük sincs egymáshoz

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 06. 27. 11:56

Cseszneki írta:
Kiscserko írta:Miben fog folytatódni? Persze szpoilerbe, nehogy valakinek lelőjünk egy poént ;)
Teljesen nyitva hagyták a végét. Juno kiszabadult és a sztori vele fog folytatódni. Ezt nem úgy értettem, hogy vele leszünk. Tehát az új részek folytatások lesznek, csak más főhőssel.

tehát nem úgy lesz, mint mondjuk a GTA részek, hogy szinte semmi közük sincs egymáshoz
A IV-ben nem a III főhősének a nagyapja lesz a játékos karaktere?(Csak félszemmel követem az eseményeket, szóval nem tudom, ha hülyeséget írok javítsatok ki.) Szóval ez inkább egy előzmény lehet nem pedig folytatás. Esetleg azért hagyták nyitva a III végét, ahogy írtad, mert lesz annak is BH meg Rev szerű érája, vagy valamelyik következő rész épül majd rá. Vagy nem?

Válasz küldése