Általános társalgó

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2013. 06. 11. 10:00

Rockstar69 írta:Te végig vitted a játékot? Ez konkrétan olyan mentés, amiben megcsináltad az utolsó küldetést is?
Még az utolsó küldit nem,de annak semmi köze nincs a helireugráshoz!
1.Elintéztem hogy legyen körözés.
2.Megvártam míg a helikopter idejön és a földfelszíntől egy kicsit magasabban lesz.
3.Gyorsan rámentem az épület tetejére és ráugrottam!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 06. 11. 10:47

Oké, nem is azért kérdeztem. Majd délután kipróbáltam amit írtál! Elég komoly!

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 06. 14. 07:52

Azt megtudnátok nekem mondani, hogy az eddigi megjelent gta-k milyen filmeket vettek alapul? Azt tudom, hogy a vice city nagyrészt Sebhelyesarcún alapszik és az ötödik rész leginkább a Heat-re fog hasonlítani eddigi infók szerint, de a többit sajna nem tudom.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 06. 14. 10:32

Én úgy tudom (nem 100%-os forrás), de mintha a GTAIV egy bizonyos "15 perc hírnév" című filmből merített volna sok ötletet, ahol egyébként az a színész, akiről Nikót állítólag másolták (Vladimir Mashkov, aki az Ellenséges terület c. filmben az orosz rosszfiú volt, akit felbéreltek, hogy vadássza le a lezuhant repülőgép pilótáját) is szerepel és az amerikai álmot hajszolja, akárcsak Niko a GTAIV-ben.
De mint mondtam, ez nem 100%-os, csak amikor utánanéztem, ezt találtam. :)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1806
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 06. 14. 22:41

Miami Vice sorozat. A GTA V-ben is vannak rá utalások.

Avatar
vance98
Pogo, a majom
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2013. 06. 22. 19:36

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: vance98 » 2013. 07. 02. 19:59

Hello ti nem érzitek úgy hogy ha jön majd egy új gta(igen tudom hogy azért az még odébb lesz de azért megkérdezem) az vice cityben lesz majd?

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 02. 20:03

vance98 írta:Hello ti nem érzitek úgy hogy ha jön majd egy új gta(igen tudom hogy azért az még odébb lesz de azért megkérdezem) az vice cityben lesz majd?
Nagyon sokan szerették és szeretik a mai napig is Vice Cityt a hihetetlen hangulata miatt (amiből nekem nem sok jött át, de hát ez legyen az én bajom), így úgy gondolom, hogy a következő rész nagy valószínűséggel ott fog majd játszódni. De ha esetleg mégsem, akkor is lesz a jövőben legalább 1 olyan GTA rész, amiben a virtuális Miami-klónt fogják HD-ben megalkotni új főszereplőkkel, sztorival.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 02. 20:04

Őhm...szeptemberben jön a GTA V... és Los Angeles-esben (akarom mondani Los Santosban) fog játszódni.
Nem tudom hogy tudtad-e, de mi tudtuk. Bár gondolom nem így érted... :D

Remélem lesz még valami rész VC-ben, mert szerettem. Bár annak is örülnék ha valami totál új környezetet mutatnának be.. Az új sokszor jobb, bár persze nem minden esetben. Miami egy örökzöld város pl.

Avatar
vance98
Pogo, a majom
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2013. 06. 22. 19:36

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: vance98 » 2013. 07. 02. 22:33

Igen tudtam de én már ott járok valamiért :D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 02. 22:53

Én bírnám mondjuk, ha Dubai-ban lenne. Egészen más, mint az eddigi GTA-k, de azért ki ne akarna a világ legmagasabb épülete(Burj Khalifa) mellett vadászgéppel elszállni :D Amúgy az a fiatal város tökéletes hely lenne GTA-hoz.

A mai hírek... NEM vagyok boldog :( Gameplay közeleg... Remélhetőleg nem látok majd belőle képet(mint a Youtube-on véletlenül egy bortítókép). Aznap, ahogy kijön valószínűleg én elköszönök.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 03. 05:55

Én is filóztam rajta, hogy talán jobb lenne nem megnézni... azért kettős érzések vannak bennem a gameplay hallatán. Valahogy nem tartom jó ötletnek. Így csomó mindenről le fog hullani a lepel és ez így nem jó..

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 03. 10:54

Szerintem meg egyáltalán nem törvényszerű, hogy ha gameplay közeleg, akkor egy csomó mindenről lehull a lepel. Például vehetjük akár az AC3 legelső gameplayét, amiben egy olyan küldetésben mutatták meg a játékot, amit csak arra a bizonyos gameplay videóra készítettek és nem raktak be a sztoriba, tehát a sztoriról biztos nem fog kiderülni semmi. Meg amúgy is, ahogy már néhányszor hangsúlyoztam, szerintem ez a közeledő gameplay nagyon rövid lesz és valószínűleg elsősorban azoknak a vásárlóknak a meggyőzésére készül, akik túlzottan óvakodnak a GTAV legnagyobb újításaitól, a több karakteres megoldástól és a speciális képességektől. Sőt, szinte biztos vagyok benne, hogy a gameplay 80%-a erről a két teljesen új játékelemről fog szólni, persze csak úgy, hogy ne tudjunk meg róla mindent a meglepetés céljából, de azért mégis megnyugtassák az emiatt aggódó rajongókat.

Őszintén szólva én Luszie-val értek egyet, bennem is vegyes érzelmek vannak, mert kíváncsi vagyok, hogy megéri-e előrendelni névnapomon, mert azért nem kis pénzről beszélünk és akárhogy is bízom a R*-ban, azért így látatlanban még nem adnék ki rá ennyi pénzt. Ugyanakkor valóban nagyobb buli az, ha a legérdekesebb dolgokra a játék közben jössz rá. Én például lehet, hogy most azért nem érzek kedvet már lassan egy éve az Assassin's Creed 3 újrajátszására, mert az első trailere óta minden egyes kijött videó-és képanyagot megnéztem róla az interneten. Ugyanakkor azt is hozzá kell tennem, hogy ha csak azt az egy gameplayt néztem volna meg róla, akkor szinte biztos, hogy most is sokat játszanék vele. Tehát számomra 1 db rövidke gameplay még nem a világ vége sőt, örülök is neki, hogy valami képet is kapok róla, hogy mibe fektetek 15k-t, de ez az egy gameplay bőven elég is lenne, nem kell átmenni AC-be, hogy a sztori fele már megjelenés előtt fent van You Tube-on.

Amúgy ahogy látom, az oldalon ezzel a gameplay dologgal kapcsolatban van annyi eltérő vélemény, mint a fene, már most sajnálom is szegény Adminisztrátorokat, hogy hogyan fognak erre gyógyírt találni, hogy a gameplayre vágyók és a gameplayellenesek is egyformán jól járjanak. Tehát nehéz döntés lesz nekik az, hogy publikálják-e az oldalon majd a gameplayt, mert az oldal egyik fele ezt szeretné, a másik meg pont az ellenkezőjét. És tartok tőle, hogy akár durvább összetűzések is kialakulhatnak a két frakció között az oldalon, mert lehet, hogy az egyik gameplay váró véletlenül elspoilerezi magát és a gameplayellenesek meg erre begurulnak. De reméljük a legjobbakat, hogy mindenki jól jár komoly viták nélkül.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 03. 11:16

Egyértelműen kiteszik az oldalra. Ez egy GTA oldal, ez a dolguk. A fórumban meg nektek az a dolgotok, hogy alaposan kivizsgáljátok a gameplayt. Így van rendjén :)

Engem a újításokról nem egy kis videóban kell megnyugtatniuk, hanem majd játék közben.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 03. 11:21

Én várom a Gameplayt, csak remélem a kamera nem úgy fogja követni a főhőst mint a IV-ben, hanem úgy mint a RDR-ben, nagyon idegesített boxon, hogy folyamatosan követte a főhőst a kamera...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 03. 11:22

Fel se tűnt, hogy a Redemptionban más a kamera, úgyhogy nekem mindegy :D

Válasz küldése