Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 11. 11:26

realostew: Teljes mértékben egyetértek veled! Ez a játék egy hajós multival megtoldva maga lenne a mennyország, ha nem egy rejtett pengékkel ugráló csuklyás majmot kéne irányítani benne Assassin's Creed címmel. De mivel az Uborkasoft gyávább, mint egy félős nyuszi, ezért csak a sikeres franchise-uk mögül mernek csak kilesni ennél a játéknál, aminek cselekményei már annyira kiütik egymást, hogy valóban ettől hal meg az egész program. Nekem ez a Black Flag még mindig egy elkúrt játéknak tűnik, nem azért, mert alapból szar lenne, mert nem lenne az, hanem azért, mert az Ubifos mindent elkövetett, hogy az egészet így elkúrja és nálam eddig ebből a szempontból sajnos teljes sikerrel járt. Én maximum majd csak egy komolyabb árzuhanás után venném meg. Talán.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 11. 11:50

Egyszerűen fantasztikusan néz ki a játék. Hihetetlen, lélegzetelállító, és tökéletesen értelmetlen. Ezzel az Assassin-kalózzal nem vagyok megelégedve. Ha csuklyában irányítaná egy kapitány a hajót, én fellázadnék ellene. Egy kalózkapitány ugrál az árbocokon, és egyedül csinál mindent? Neeeeeem...
Egyszóval fantasztikus grafika, de most ez Assassin, vagy kalóz? Valamelyik legyen a kettő közül, de ne mind a kettő!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 11. 11:52

Nox: Nem túl gyakori alkalmak egyike: teljes mértékben egyetértek veled!

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 11. 11:53

Én is ezt mondom Nox! Egyszerűen csodásan néz ki a játék, meg látszik, hogy minden működik benne szépen. De akkor a koncepció az, hogy egy kalózzal kalózkodunk, vagy az, hogy egy assassinnal bér gyilkolunk/orv gyilkolunk? A kettő egymást nagyon üti, elveszi a játék hangulatát teljesen. Ferrari Trabant motorral.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 11. 11:57

Dani, azért elég sok eset volt. :D Legalábbis részben.

Persze én csak ekveset játszottam AC -val, mert annyira nem tetszett már az elején sem, de azért lenyűgözött néhányszor a története. Olyan összepasszoló volt a dolog.
Mint fentebb kfiejtettem, nekem már a III történetéel is voltak problémáim, de ez valahogy még kevésbé tetszik. Nem elég, hogy vérszemet kaptak, és egy évvel később adják ki az új részt, de ez a nagyon újkori assassin már egyáltalán nem jön át.
Sok bőrt húztak le róla ahhoz, hogy meglegyen a varázsa. Ez csak és kizárólag az az effektus, amikor úgy adnak el dolgokat, hogy rányomnak egy jó hangzású címet. Pedig jó kalózos játék lehetne az ugrálások nélkül...
Még meg is venném!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 11. 13:30

Meg arra kíváncsi lennék, hogy mit hoznak ki PS3-ra és XBOX360-ra. Mert a Ubi hihetetlen, hogy mennyire alábecsüli a jelen generációt, meg elég gázul is optimizálnak. Szerintem meg se kockáztatják, hogy ilyen jó játékot adjanak jelen generációra. Szerintem a játékterületet, a tartalmat, és a grafikát is csökkenteni fogják.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 11. 14:26

Miért nem lehet egy kalóz asszaszin? Valaki fejtse már ki, mert eddig egy tisztességes érvelést sem olvastam

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 11. 14:29

Mert akárki akármit mond, azt lesöpröd az asztalról annyival, hogy ez nem így van. :)
Úgy nehéz megfelelni, nem? :D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 11. 14:34

NoxiousEnterprise írta:Mert akárki akármit mond, azt lesöpröd az asztalról annyival, hogy ez nem így van. :)
Úgy nehéz megfelelni, nem? :D
Valóban így van, és már többen ki is fejtették, lapozz csak vissza ;)

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 11. 17:14

NoxiousEnterprise írta:Mert akárki akármit mond, azt lesöpröd az asztalról annyival, hogy ez nem így van. :)
Úgy nehéz megfelelni, nem? :D
Arról én nem tehetek, hogy nem tudod megérteni az AC világában minden korban vannak asszaszinok. Plusz meg kellene még érteni, az ACk nem csak a középkorban játszódnak

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 11. 18:54

Ó megértem, de ne vedd személyes sértésnek, ha ez rajtad kívül nem sokaknak tetszik egy kalóznál. Legalábbis a hozzászólók esetében. :D

Tartsd tiszteletben a másik véleményét, szerintem szar, a már leírt okok miatt. Ennyi. Ugyanezt tudom mondani egy kalózról is, téma lezárva.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 11. 19:03

Az a baj ám, hogy nincs egy valamirevaló indok sem amit tiszteletben tarthatnák

Az új videóhoz:
Nagyon tetszik. Az új HUD telitalálat. Trópusi helyszín nagyon jó, talán még a reneszánsztól is jobb
Várós a játék!!!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 11. 20:02

A HUD jó...csak...olyan...ismerős. Úgy, ahogy minden más is benne.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 11. 20:22

A HUD 1:1-ben AC2-es. És a többi dolog sem túl új/eredeti. Megcsináltak egy tök jó kalózjátékot, amit telepakolnak AC-s cuccok tömkelegével csak hogy ráírhassák, hogy Assassin's Creed, mert ha csak simán egy Pirate Simulator 2013 vagy valami más lenne a borítón és nem egy csuklyás bérgyilkos lenne a kapitány, már nem tudnák eladni. Erre kihasználják az AC franchiseot egy alapjában véve teljesen eltérő játékhoz, ezzel azonban csak azt érik el, hogy a kalózos és assassinos dolgok úgy ütik ki egymást, mint Mike Tyson az ellenfelét. Ahogyan korábban is leírtam, ez egy hibridjáték egy jó alaptémával, viszont látszik mögötte a gyávaság és bizonytalanság, amint két, baromira nem összepasszoló dolgot próbálnak belerakni a sütőbe és eladni egy jól hangzó címmel.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 11. 20:32

Igen, az első sorodra utaltam, a többi sort pedig már mindketten leírtuk párszor, így, ha "egyesek" még mindig nem értik, miről beszélünk, az egyszerű makacsság. Nem képes meghallani azt, ami az igazság, és nagyon makacsul ragaszkodik az ő gondolatához. És ez nem először fordul elő vele. Túl makacs.

Válasz küldése