Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 12. 20:37

Nem hiszem, hogy a spoiler a baja Kiscserkonak, hanem inkább az, hogy OFFolunk. igaza is van, csak azért ezt még leakartam írni Csesznekinek, mert kicsit elfogultan ír arról is.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 12. 20:46

Szerintem meg csak amiatt aggódik, hogy ne tudjon meg semmit a GTAV gameplayből. Tudod, milyen óvatos ez ügyben, az egész oldalt kerüli meg a youtube-ot is, szóval szerintem ez volt a baja. Ismerem őt, nem kérne meg zsinórban két embert is, hogy ne beszéljünk a GTAV-ről. Szóval tuti a gameplay iránti aggodalma volt a baja.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 12. 21:12

Kiscserko írta:Igen, ez egy fórum, ahol vitázni is szoktak. Csak én a helyedben belegondolnék, hogy amikor tegnap nem voltál sokáig bejelentkezve, addig nem volt vita. Ha elolvastad volna, még ki is írtam, hogy nem szeretnék vitát kezdeni ezzel. Erre bejelentkeztél, és az azt követő két oldal értelmetlen vitáról szól, mert amint bejelentkeztél, bele kellett kötnöd mindenkibe. Szerintem mielőtt erre válaszolnál, gondolj bele csak egy perc erejéig, hogy miket írtam én itt le, és hogy mennyi igazság lehet benne.
Egyszerű vita folyik itt semmi több, ami minden fórumon általános. A fórumok nem csak arról szólnak, hogy egymással haverkodunk és megy a virtuális seggrepacsi

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 12. 21:17

Nincs semmi bajom. Azért írtam felkiáltójelet, mert felszólító módban írtam a mondatot. Az utolsó előtti kommentem= Mit gondolsz, veled vitáztam, vagy veled normálisan beszélgettem ebben a topicban tegnap?

Az, hogy kétszer is kiírtam, annak három oka van=

- AC topic, ezt az ember azért nézi, mert AC. Így ez OFF-nak számít.

- Cseszneki-re rászóltam, hogy GTAV-t ne itt, aztán realostew GTAV-t mondott. Ha neki nem írom ki, az nem gondolod, hogy furcsán jön ki? Ez egyértelműen diszkrimináció. Olyan, mint amikor egy gyerekre rászólsz, hogy ne ugráljon az ágyon, amíg egy másik gyerek mellette ugrálhat, anélkül, hogy megszólnák. Remélem érthetően magyaráztam.

- Igenis aggódom, hogy ne tudjak meg semmit, sajnálom, ha ez idegesít. Nem azért, mert akármi szpoilert kiírtatok volna. De ismerem az oldalt, és itt az OFF olyan mértékben gyorsan terjed, hogy ha valaki nem szól rá az emberekre, akkor az AC-széria topic hamarost átváltozhat Grand Theft Auto V Általános társalgóvá. És akkor már jöhetnek a szpoilerek is. Látod, én is hajlamos vagyok egy pillanat alatt szétOFF-olni egy témát, mondd meg, mégis ennek mi köze az AC-hez?

Nem tudom, megbántottalak-e valamivel, de ha igen, akkor sajnálom. Már érzem azt a feszültséget, amiről korábban írtál.

Cseszneki= Ha akarod... Szerk.: Ja, és ahogy látom nem fogadtad meg a tanácsom, és megint nem gondolkozol. Na, mindegy.

Szerk2= Az egészet azokon a mondatokon kívül, ahova odaírtam, hogy "Cseszneki=", azokat dani.szentgalinak küldöm, csak azért, hogy ne legyen belőle félreértés, hogy most mit kinek írtam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kiscserko 2013. 07. 12. 21:24-kor.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 12. 21:24

Nem bántottál meg semmivel és bocs a gyanúsítgatásokért meg a stílusért. Abban igazad van, hogy ez az AC-topic, itt nem kéne OFF-olni. :) Az utolsó mondatodat már értem, eddig számomra nem volt annyira nyilvánvaló, bár ez biztos az én hibám. Egyáltalán nem idegesít, hogy nem akarsz megtudni semmit, csak volt egy olyan hosszú időszak, amiben te is vágytál az információkra, és emiatt tartottam kicsit furcsának azt, hogy nem akarod megnézni, de mint írtam, tiszteletben tartom. Mivel csak fizikai fogyatékos vagyok, ezért nem kell a "remélem érthetően magyaráztam"-okat írogatnod. A többiben meg igazad van, szóval mégegyszer sorry a stílusért és a többiért is. ;) Peace.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 12. 21:30

Igen, vágytam az információkra, de szerintem régebben is írtam, hogy gameplay esetére én léptem. Azért írom a remélem érthetően magyaráztamokat, mert nem tudom, hogy ez írásban hogy jön át, viszont én az életben egy csomószor elkezdek valamit magyarázni, aztán a végére már én se tudom, miről beszélek :D
Na, de ejnye Kiscserko! Ne OFF-olj!

Bátyám mostanában előveszi az Ezio-s részeket. A III után visszanézve iszonyat lassú a futása Ezionak. Kb ő úgy sprintel, mint ahogy Connor sétál.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 12. 21:39

Azért olyan nagy különbség nincsen a futásnál. Bár tény, hogy Ezio lassabb, de nem olyan nagyon sokkal.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 12. 21:42

Kis túlzás van. :D De amúgy engem, amikor először a III után játszottam a I-el, nagyon idegesített. Mintha láncgolyót húznék magammal.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 12. 21:51

Engem leginkább akkor zavar, ha lépcsőkön vagy dombokon megyek fel, bár tényleg sokkal lassabb, de azért nem fényévekkel. Én a Brotherhooddal játszom és ami engem zavar a 3 után, hogy nincs futás közbeni instant gyilkolás megállás nélkül. Főleg akkor zavaró ez, amikor el kell kapni valakit és előttem állnak a katonák magasba tartott karddal, Ezio meg mindig elesik, az ellenfél meg elfut. A 3-ban ezzel bezzeg nincs gond, egy dupla futási gyilkolási animációval el lehet kerülni az egészet.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 12. 21:57

Most játszottam ki újra a kettőt, de nekem fel sem tűnt, hogy Ezio sokkal lassabb

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 12. 21:58

Főleg a futásuk, de amint dani is mondta, a futási-gyilkolási animációjuk is feltűnően különbözik.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 12. 22:00

Maga a mozgásuk tényleg észrevehetően különböző

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 12. 22:03

Bezony, az is.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 12. 22:11

Kicsit félreérted. A mozgásra nem csak a futást és mászás értem, hanem a mozgás összességét, beleértve verekedést, kardozást, mindent

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 12. 22:54

Ahogy mondtam, bezony, az is. Nem értettem semmit félre.

Válasz küldése