[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 09. 12. 07:56

én is láttam a neten azt a gyereket aki idõ elõtt megkapta GTA V-t nem tudom pontosan de magyarul az a cime a videonak hogy ,,A Rockstar Games ajándéka"

Iksz

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Iksz » 2013. 09. 12. 08:19

Franklin465 írta:én is láttam a neten azt a gyereket aki idõ elõtt megkapta GTA V-t nem tudom pontosan de magyarul az a cime a videonak hogy ,,A Rockstar Games ajándéka"
biztos hogy nem tesz ilyet a Rockstar, egy feltételezhetően olyan esettel, aki 2 percen belül felb@ssza a netre vidiket belőle

valakit nem érdekel a GTA 5 BradyGames útmutató? az dobhatna egy üzit ! legalább a postát megspórolhatnánk, hogyha többet rendelünk...én szeretnék egyet, de egyedül nagyon húzós

Los Santos
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013. 08. 30. 12:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Los Santos » 2013. 09. 12. 10:36

Nem akartam új témát nyitni ezért,
De itt van az én toplistám, amibe azok a járművek szerepelnek, amiket viszont akarok látni a IV-ből az V-be:
Feroci
Primo
Schafter (a régi)
Sentinel (a IV -es)
Presidente
Rapsody
Admiral
Hauchou
Club (bár az San Andreas, de valami jo kis Golf jöhetne)

van még egy pár, csak azokat szerencsére már láttam képeken, ezért nem kerültek fel a listára.

Obey márka ütni fog ;)

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 09. 12. 12:49

király engem már fel is hívtak, hogy mikor hozhatják a játékot. Mondtam is "MINÉL ELŐBB!!!!!!!!!!!!" :D Szóval kedd délután már királyság lesz ;)

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2013. 09. 12. 19:30

Hamarosan indítom a petíciót a világ kórházainak bezárásáért, a vakok intézetének lerombolásáért, a hallássérültek legyilkolásáért és a rabszolgatartás bevezetéséért :roll: a petíció indítója meg a nevét sem vállalja, gondolom az a tipikus 10 éves amerikai "kanapés provokátor", ha neki ez az egyetlen szórakozása, akkor én ráhagyom :P a Rockstar úgysem törődik az ilyen petíciókkal, a múltkoriból sem lett semmi (sajnos), ebből sem lesz (szerencsére).

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 12. 19:38

insanity06 írta:király engem már fel is hívtak, hogy mikor hozhatják a játékot. Mondtam is "MINÉL ELŐBB!!!!!!!!!!!!" :D Szóval kedd délután már királyság lesz ;)
Engem még nem nagyon hívtak, de a rendelésben megírtam nekik, hogy mikor hozzák! :D Remélem, tényleg időben kihozza a KonzolokSzervize. ;) :)

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 09. 12. 19:40

bakker ezek a napok a legrosszabbak. Szinte kibírhatatlan ez a pár nap. Egy játék se köt le. SEMMI. Unatkozom egész nap. Jöjjön már mert ez így nem mehet tovább :D már mindent tételt megtanultam érettségire ott vagyok xD :D (egy kis túlzással) Bárcsak nyáron jött volna :(

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2013. 09. 12. 19:41

insanity06: addig is játsz a Big Rigs: Over the Road Racing-el, szerintem van olyan jó mint a GTA V lesz.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 12. 19:42

insanity06 írta:bakker ezek a napok a legrosszabbak. Szinte kibírhatatlan ez a pár nap. Egy játék se köt le. SEMMI. Unatkozom egész nap. Jöjjön már mert ez így nem mehet tovább :D már mindent tételt megtanultam érettségire ott vagyok xD :D (egy kis túlzással) Bárcsak nyáron jött volna :(
Ezen már fölösleges bánkódni, mindenesetre nekem is jobban jött volna, ha nyáron jött volna. Napi 7-8 tanóra, edzés meg külön nyelvvizsgára készülés mellett szinte semmi időm nem lesz vele játszani (már ha kihozzák). :( :( :(

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1806
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 09. 12. 19:44

Én azt ajánlom, hogy a GTA San Andreast vegyétek most elő erre a pár napra. :)

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2013. 09. 12. 19:45

Hát nektek konzolosoknak arany dolgotok van..4 nap múlva itt a játék. De mit mondjak én :D? Nekem vagy még félév a játék és úgy unatkozom mint insanity06 :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 12. 19:48

Visali írta:Én azt ajánlom, hogy a GTA San Andreast vegyétek most elő erre a pár napra. :)
Elővenném én, ha a laptopom vinné. :D De sajnos enyhén szólva nem gamerlaptopom van, alig-alig jobb egy notebooknál, ventilátora, azaz hűtése mint olyan nincs, a proci is sz*r, szóval erre a pár napra inkább még nem játszok semmivel, tanulok amennyit tudok, a GTAV mellett úgyis elég nehezen fog menni. XD :D :lol:

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1806
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 09. 12. 19:54

Kisprobegt írta:Hát nektek konzolosoknak arany dolgotok van..4 nap múlva itt a játék. De mit mondjak én :D? Nekem vagy még félév a játék és úgy unatkozom mint insanity06 :D
Én meg inkább vettem egy PlayStation 3-at. ;)

Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2013. 09. 12. 19:56

dani.szentgali írta:
insanity06 írta:király engem már fel is hívtak, hogy mikor hozhatják a játékot. Mondtam is "MINÉL ELŐBB!!!!!!!!!!!!" :D Szóval kedd délután már királyság lesz ;)
Engem még nem nagyon hívtak, de a rendelésben megírtam nekik, hogy mikor hozzák! :D Remélem, tényleg időben kihozza a KonzolokSzervize. ;) :)
Én is a KonzolokSzervize-től rendeltem elő :) A következőt írják az oldalukon:[font=Arial]"A játékokat, ahogy az már nálunk hagyománnyá vált, a megjelenés előtti napon a futárszolgálat rendelkezésére bocsájtjuk, akik aztán másnap, tehát a GTA 5 hivatalos megjelenésének napján (szeptember tizenhetedike, kedd) már ki is szállítják a példányokat a megadott címekre."[/font]

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 12. 19:57

Visali írta:
Kisprobegt írta:Hát nektek konzolosoknak arany dolgotok van..4 nap múlva itt a játék. De mit mondjak én :D? Nekem vagy még félév a játék és úgy unatkozom mint insanity06 :D
Én meg inkább vettem egy PlayStation 3-at. ;)
Ezek szerint a GTAV-ről már a megjelenést követően lesznek cikkek, amiket a tapasztalataid alapján állítasz össze, nem pedig a netről lelesve és a PC verziót várva? Ennek nagyon örülök, jó játékot kívánok és szerintem nem fogod megbánni a konzolvételt, a GTAV után más konzoljátékok kipróbálását is ajánlom. :) ;)

Lezárt