OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 12. 28. 14:05

dani.szentgali írta:
NikitaDragovich írta:Boldog születésnapot, dani.szentgali! :D
Nagyon szépen köszönöm! :) Hát, megvolt a tizennyolcadik szülinapom is, egy nagyon jó bulival, szóval nagyon boldog vagyok! :D

Arminho: Köszönöm szépen neked is a köszöntést! :) Nikita egyébként kétféle módon tudhatta, hogy ma van a szülinapom. Az egyik, hogy ha a GTAPlace-s profilomba megadom a születési dátumomat, akkor az a születésnapomkor automatikusan átvált, így ha valaki épp akkor néz rá a profilomra, akkor tudhatja, hogy épp szülinapom van. A másik pedig ennél egyszerűbb: Nikitával ismerősök vagyunk Facebookon, így ott elég könnyű felköszönteni a másikat. :D Egyébként Nikita FB-n is írt. :D Szóval köszönöm a köszöntéseket! ;)
Danié a pont! :D Másoknál pedig a GTAPlace-s profiljuknál nézem meg.

Amúgy végre-valahára nálunk is esik a hó! (Tolna megye, Bogyiszló)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 12. 28. 14:12

Nálunk is van hó :D habár nem nagy.. :D de jó ez igy! :)

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 12. 28. 16:33

Nálunk, Vas megyében elég szép nagy hó van :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 12. 28. 16:58

Arminho írta:Kinél havazik? Nálam egyenesen szakad a hó! Kutyámat már kétszer is beleborítottam a hóba! :D
Mikor eljöttem Gyuláról, szakadt hó, itt Debrecenben viszont nincs semmi. Mondjuk mivel biciklivel járok dolgozni, annyira nem vágyok rá.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 12. 29. 10:02

Itt is esett rendesen :D valahogy most jobb a hangulatom ehhez a téli szünethez,hogy megérkezett ez a kicsi hó :D

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 12. 29. 11:34

Kalocsán sajnos már olvad, van olyan érzésem, hogy holnap már le kell mondani a hógolyózásról. :(

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 12. 30. 16:24

Pesten csak múlthét szombat este/vasárnap éjjel esett a hó, és már másnap elkezdett olvadni. A talajon többnyire már csak sár van, a háztetőkön is csak az árnyékos oldalon van még valami... mondjuk jobbkor nem is eshetett volna, pont a tizennyolcadik szülinapi bulimon kezdett el esni, így barátaimmal részegen kimentünk hógolyózni. :D :D :D Nagyon adta a hangulatot! :D Viszont örülnék neki, ha nem iskolakezdésre kezdene el esni az olyasfajta hó, ami 20-30 cm-es és mindent beborít, mert nem szívesen kelnék reggelenként fél órával korábban, hogy a kocsit kiszabadítsam a mankómmal a hó alól... -.-

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 12. 30. 16:41

Úgyse lesz akkora hó Danikám... :D

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 01. 01. 00:20

BUÉK mindenkinek!!! :cool:

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 01. 01. 00:29

Boldog új évet! :D

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 01. 01. 01:05

Nálunk most ért véget a szilveszteri vendégség, úgyhogy csak kicsit megkésve tudok boldog új évet kívánni mindenkinek! Ki tett újévi fogadalmat? :)

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 01. 01. 01:15

Én megfogadtam, hogy ebben az évben végigcsinálom a GTA I-t. :lol: Viccet félretéve, pont ez maradt el, de még nem késő.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 01. 01. 01:47

No, nekem most nagyon nagy szófosásom van, úgyhogy leírom igen részletesen az én fogadalmamat (amit egyébként nem szoktam tenni).

Szóval, a dolog lényege az, hogy készítettem egy napirendet magamnak, amit innentől megpróbálok minden nap szigorúan betartani. A napirendbe beletartozik a tanulás, házimunka, a kockulás csökkentése meg hasonlók. Emellett beszélek majd az egyik osztálytársam apjával, akivel néhanapján lejárok a helyi konditerembe edzeni, hogy tartson nekem rendszeresen edzéseket heti 2-3 alkalommal. Ez a napirend azért szükséges, mert baromira lusta vagyok, emellett a szüleimmel se jövök ki túl jól, és szeretném megmutatni nekik, hogy nem csak egy senkiházi lusta kölök vagyok, hanem olyasvalaki, aki az életben tudja is valamire vinni. A sportkérdés is folyton téma, és mivel fél év alatt nem sikerült eldönteni, hogy mit sportoljak (a pingpong nem jött be, a tenisz pedig csak nyári sport), ezért édesapám be akar iratni aikidora, hogy meg tudjam védeni magam a köcsög bunyós kamaszoktól.

Nos, "dióhéjban" ennyi lenne az én fogadalmam.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2015. 01. 01. 09:53

Én tavaly ilyenkor megfogadtam, hogy nem teszek újévi fogadalmakat, szóval.... :D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 01. 01. 11:45

Arminho írta:emellett a szüleimmel se jövök ki túl jól, és szeretném megmutatni nekik, hogy nem csak egy senkiházi lusta kölök vagyok, hanem olyasvalaki, aki az életben tudja is valamire vinni. A sportkérdés is folyton téma, és mivel fél év alatt nem sikerült eldönteni, hogy mit sportoljak (a pingpong nem jött be, a tenisz pedig csak nyári sport), ezért édesapám be akar iratni aikidora, hogy meg tudjam védeni magam a köcsög bunyós kamaszoktól.
Én két dolgot tudok neked ajánlani, mint sport. Az első a küzdősport lenne, abba mennék bele jobban. Szóval biztos hallottál már róla, a neve krav-maga és az izraeli hadsereg fejlesztette ki, teljes mértékben önvédelmi sport. A lényege, hogy gyengébb fizikumú emberek is meg tudják tanulni (idősek, nők [no offense], túlsúlyosak). Nem a saját fizikai erődre épít, hanem a másikéra, főleg csúsztatásokból áll. Nagyon hasznos, és nem olyan szertartásos hülyeség, mint egy kung-fu.
A másik sport, amit ajánlani tudnék a kettlebell, ami kifejezetten arra jó, hogy rendbe hozza a fizikai állapotodat. Szintén nagyon hasznos. Szerintem próbáld ki valamelyiket. Ja, és BÚÉK mindenkinek.

Válasz küldése