OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 01. 22. 20:44

Magyarban 3-tól 5-ig vannak a jó jegyek, s 3-an alúl már rosszak?

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 01. 22. 21:05

Kinek hogy. Számomra csak az ötös az elfogadható, és ezt a színvonalat próbálnám tartani középiskolában. Ha nem megy, megyek le a négyesig, de annál rosszabbat soha. Apropó, ha már középiskola. Valaki tud ajánlani olyan továbbtanulási lehetőséget, ahol valamilyen szakmát tanulhatok (ami erősen az informatikához kapcsolódik), vagyis szakközépet, ami magas színvonalú/erős suli? Fontos kritérium, hogy közel legyen Kalocsához. Kecskemétnél, Szegednél vagy esetleg Pécsnél messzebb nem kívánkozok utazni. A bentlakás viszont nem probléma.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 01. 22. 21:53

Én Mehanikára tervezem magam, udvarhelyre :)

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: realostew » 2015. 01. 22. 22:17

Arminho: Szeged egy elég jó tanulási lehetőség (egyetemváros), habár a középiskoláit nem ismerem. Én viszont mivel vásárhelyi vagyok Hódmezővásárhelyen jártam középsuliba infós osztályba. Ott elég jól nekiestünk a programozásnak és viszonylag jó színvonal volt még akkor (idén 3. éve, hogy távoztam a városból). Szinte bármilyen tárgyból indítottak 11. és 12.-ben úgy nevezett emelt szintű órákat, amik főként az emelt szinten érettségizőknek szólt. Persze ez fakultatív volt és nem kötelező, azaz minden héten plusz délutáni órákat jelentett.
(A sima órák nem nagyon jelentettek viszont kihívást, szóval ne egy elite iskolát képzelj el)

Ennek a sulinak egyébként van rendszergazda okj továbbképzése + 2 évben érettségi után, ha esetleg nem akarsz egyetemen továbbtanulni. Meg van valami más infós továbbképzése is ha jól emlékszem, de meg nem mondom már, hogy mi... :D
(A ténykijelentésektől teljes mértékben elhatárolódom arra az esetre, ha változott a helyzet a város közoktatásának rendszerében illetve színvonalában!)

Azért példálózok vásárhellyel, mert Szegedtől csupán 20 km-re van, azaz fél óra busszal, szóval ha azt a tájékot választod akkor ott találsz középsulit infós vonalon, de biztos vagyok benne, hogy Szegeden is van. Egyébként maga a város iszonyúan unalmas tud lenni, szóval ha bulizni akarsz akkor ne oda menj, vagy járj át Szegedre... :D

De a legtöbb iskolának szerintem kell, hogy legyen tájékoztatója interneten is, szóval kis keresgéléssel megtalálhatod a neked valót könnyen.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 01. 23. 00:48

Nekem ilyen lett a félévim:

Magatartás és szorgalom példás.
Angol: 5
Biológia: 3
Ének: 5
Fizika: 3
Földrajz: 3
Informatika: 3
Kémia: 2
Irodalom: 4
Nyelvtan: 3
Matematika: "0" (Mentesség)
Rajz: 5
Történelem: 5
Testnevelés: 3
Német: 4

És az átlag 3,69. Tavalyihoz ez egyértelmű rontás. Tavaly kilencedikben 4.00 voltam kereken, viszont ez az év sokkal nehezebb volt. A kémiatanár ideges lett, mert folyton beszéltek a lányok órán, és mindegyik kémiaórán kellett írnunk dolgozatokat, amelyek mindenkinek egyes lett. Persze azóta kibékültünk vele, de így sokan rontottak kémiából. Informatikából most nehéz anyagot vettünk, ezért lettem hármas, de fel fogom húzni ötösre, mert tavaly is ötös voltam belőle. Aztán irodalom majdnem ötös lett, nyelvtanból meg kevés jegyünk volt (összesen 3), és nehéz dolgozatok is voltak. Az első dolgozat ötös, a második kettes, a harmadik meg hármas lett. Ezért lettem hármas nyelvtanból, pedig tavaly négyes voltam.

Emellett én jövőre szerintem töriből fogok fakultációt választani :D.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: realostew » 2015. 01. 23. 10:10

Sose értettem ezt a büntiből minden órán dolgozat dolgot... Igazából potya ötösöket ad vele a diákoknak. Hisz tudod hogy holnap kémiából doga és tanulsz és minden órán csak jó jeggyel távozhatsz... :D Nekünk ilyen mondjuk nem igazán volt. Mi szivatásból egy próba töri érettségit kaptunk spanommal a tanártól. Már csak azért is megcsináltuk 4-esre..:D Ráadásul még csak tanulni se nagyon tanultunk rá..

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 01. 23. 15:22

Arminho írta:Kinek hogy. Számomra csak az ötös az elfogadható, és ezt a színvonalat próbálnám tartani középiskolában. Ha nem megy, megyek le a négyesig, de annál rosszabbat soha. Apropó, ha már középiskola. Valaki tud ajánlani olyan továbbtanulási lehetőséget, ahol valamilyen szakmát tanulhatok (ami erősen az informatikához kapcsolódik), vagyis szakközépet, ami magas színvonalú/erős suli? Fontos kritérium, hogy közel legyen Kalocsához. Kecskemétnél, Szegednél vagy esetleg Pécsnél messzebb nem kívánkozok utazni. A bentlakás viszont nem probléma.
Őőő... Kapásból csak szakma jutott eszembe. Menj CNC programozónak, azok jól keresnek, ha jók. És közel áll az informatikához.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 01. 23. 19:21

Arminho írtad, hogy Kecskemét belefér. Én a Kandó Kálmán Szakközépiskolát javaslom, mert ott van szakközepes infóosztály. Lehet, hogy még találkoznánk is, ha oda jelentkezel. :D

Eltérek egy kicsit a témától. Valaki tud valami jó programot, amivel be lehet modolni a Flappy Bird-et, vagy hasonlót lehet készíteni? Olyan kell, ahol a madár és a pálya skinjeit tudom megváltoztatni.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 01. 23. 20:42

4shared-en lehet találsz valamit :)

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 01. 23. 21:04

Ott nem találtam semmit.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 01. 24. 23:57

Nemsokára éjfél van, én meg itt ülök a gép előtt és a netet böngészem. Letöltöm a Sony Vegas-t és a 3D Studio Max-ot és készülnek majd az új animációk.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 01. 25. 07:39

Az a király érzés amikor nincsenek otthon a szüleid, s te azt csinálsz amit akarsz :D

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 01. 25. 07:40

Én pedig pár óra múlva síléceken fogok állni, és meghódítom Bad Hofgastein hegyeit. És nem azért mondom, egész jól megy. :D Fekete pályák meg se kottyannak! Valaki síel/síelt erről az oldalról?

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 01. 25. 09:44

Éjn sijelek :D

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: realostew » 2015. 01. 25. 10:17

sok évvel ezelőtt síeltem is snowboardoztam is. Szerettem, de mostanság nem volt rá alkalmam.

Válasz küldése