Grand Theft Auto V PC

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Kabal
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015. 02. 21. 17:11

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Kabal » 2015. 02. 21. 18:22

Semmi köze a pc konzol vitához. Tényleg nincs.. ha ha evezőlábú rákokról beszélgetnénk még annak is több köze lenne hozzá ugye? :roll:
Mr.Vercetti - persze hogy megszokás kérdése. Ha pc-n játszok akkor teljesen kényelmes az irányítás ha viszont konzolon ugyanúgy.
Felhoztad a cod-ot. Jaj én nem játszok ilyen profi szinten hogy a cod multi legyen a példa. Ők már a kocka szint. Nekem meg még emberi alakom van. Lábbakkal kezekkel stb.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 02. 21. 18:57

Mr.Vercetti:
Ömm, miért? Mivel volna gyorsabb a joystick meg az egér? Nem vitázni akarok, de ez az állitás hülyeség volt.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 02. 21. 19:06

Kabal írta:Semmi köze a pc konzol vitához.
Igen, tényleg nem volt köze ahhoz a vitához. Én itt arról beszéltem, hogy én akkor sem váltanék át konzolra, hogyha GTA csak arra jelenne meg, mert nekem személy szerint nem tetszik az irányítás, mert mindig is egér-billentyűzet mellett voltam. Ennek azért nem nagyon van vita szaga, maximum a stílus, hogyan írtam.
Rocki azt írta, hogy ha csak azért mert konzol nem veszi meg, még akkor sem, ha a GTA függ tőle megint nem vita szintű, mivel nem arról szól, hogy megmondjuk, melyik platform is a jobb.
Hol látod te ebben a vitát?
Mr.Vercetti: Én nem értek ezekhez, nem játszom versenyzős játékokkal, ahogyan soha nem is játszottam velük, a COD és a CS illetve a hasonlók is ismeretlenek számomra, szóval mondjuk, hogy hiszek neked. Aki ahhoz van hozzászokva, hogy kontrollerrel játsszon, az játsszon azzal, ha jól esik neki.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: realostew » 2015. 02. 21. 19:09

Jaj mi van itt már megint. Azt amúgy annyira utálom amikor a PC betyárok szídják a kontrollert...=.= Ehhez kepest rengeteg PCs játszik kontrolerrel PCn is... Kivéve persze az izometrikus stratégiákat.

Avatar
Kabal
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015. 02. 21. 17:11

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Kabal » 2015. 02. 21. 19:23

Vviking - köszönöm, hogy megtanítottad a vita szó jelenését. Azt elárulod holnap melyik szó lesz a tananyag? :roll:
Te írtad, hogy egyszerűen nem tudod a konzol irányítását megszokni. Én erre azt írtam, bár már hülyeség volt, mert neked nincs is konzolod, hogy "sete-suta" vagy. Persze, hogy így az életbe nem fogod jól kezelni joyt meg a gombokat. Úszni sem fog megtanulni az ember, ha csak tollasozni jár... :roll:
realostew - ott a pont. Nekem is van géphez kontroller.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2015. 02. 21. 19:41

Gonzales: egérrel azért könnyebb lövöldözni szerintem, persze kontrollernél előre becélozza neked az ellenséget némelyik játék, de abba meg mi az élvezet?

Találtam itt a többi hozzászólásban olyan dolgokat még, amikkel vitatkoznék, de inkább zárjuk le mert sosincs vége az ilyen vitáknak :roll:

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 02. 21. 21:21

Mr.Vercetti írta:Gonzales: egérrel azért könnyebb lövöldözni szerintem, persze kontrollernél előre becélozza neked az ellenséget némelyik játék, de abba meg mi az élvezet?

Találtam itt a többi hozzászólásban olyan dolgokat még, amikkel vitatkoznék, de inkább zárjuk le mert sosincs vége az ilyen vitáknak :roll:
Ömm, ezt hivják auto-aimnak, az Pc-n is van, de Cod-ok, Battlfield-ek multijában nem működik. Mondjuk nagyon nem érdekel mert mindig is csak C4-el trollkodok a Bf-ben :D

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: realostew » 2015. 02. 21. 21:38

Auto aim szerintem PC-n is van, de konzolon is ki lehet kapcsolni ;)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 02. 21. 21:53

Ezt a konzol VS. PC-t tényleg abba kéne hagyni. Valamikor még ősz végén én is vitáztam emiatt,de beláttam,hogy nincs értelme. Mindenki játsszon azon amin tud,amit megszokott. Én konkrétan PC-n autós játékokon kívül semmivel se tudtam soha játszani. Nem véletlenül kapok ki Cod 4 multiban is a suliban állandóan xD...szóval például nekem a konzol sokkal ideálisabb,mint a gép,mivel arra nem áll rá a kezem. Én inkább netezésre használom a laptopot. Például a GTA SA-t ezen sose lenne türelmem végigvinni,PS2-en anno meg 2x is kitoltam.
Na de a lényeg,hogy attól,hogy valakinek nem jön be a konzol,mint pl Nox-nak ,attól még nem lesz "rosszabb rajongó" nálunk. Ennyi erővel én is,aki holt hülye vagyok a PC-hez,az a gépes tábor szemében seggfej rajongó vagyok csak mert nem az ő platformjukon kockulok? Meglehet érteni a felháborodását,mivel már másfél éve vár egy játékra,aminek egyébként nem kéne ekkora felhajtást kavarni,mert sok minden van,amibe beletudok kötni játékélmény szempontjából. A Rockstar elcseszett mindent azzal,hogy túlságosan teletömték a GTA V-t felesleges dolgokkal,mint az FPS és ilyen szarságok miatt inkább tovább húzzák a PCsek agyát. Jobban jártak volna,ha legkésőbb 2014 nyarán úgy b*sszák oda a játékot a PC-seknek is,ahogy mi megkaptuk. PS4-re meg XBOX One-ra meg pár exklúzív cucmót csaptak volna aztán jónapot. ÉS akkor most mindenki csak a rohadt Heistekre várna...de nem. Fel kell húzni azokat akikből származik a koszos pénzük...

Avatar
Kabal
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015. 02. 21. 17:11

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Kabal » 2015. 02. 21. 22:03

Pc vs konzol? Hol látsz te itt vitát? Vagy mondjam el mit is jelent ez a szó? :roll:

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 02. 21. 22:07

Konkrétan nem volt vita,de azért feszegetik a húrokat ha nem vetted volna észre..

Avatar
Kabal
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015. 02. 21. 17:11

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Kabal » 2015. 02. 21. 22:14

Csak ironizálzam te mezopotámiai... :roll:

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 02. 21. 22:18

Aha..ironizáltál...vagy inkább csak unatkozol így este és idióta megjegyzést teszel :lol:
NA de én nem folytatom ezt,mert a végén még itt nagy szájkarate lesz :|

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: realostew » 2015. 02. 21. 23:14

Magányosan telt a valentinnap emberek vagy mi ez a nagy feszkó? :D

Avatar
Kabal
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015. 02. 21. 17:11

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Kabal » 2015. 02. 21. 23:46

Ez a kellemes kis beszélgetés itt már feszkónak számít? Ami itt ment az bágátell.
A Valentin napra is reagálva, a dugás hiánya nem feltétlen agressziót vált ki az emberekből.

Válasz küldése