GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 06. 23. 07:18

Nekem PS3-on kéne valaki :(

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 06. 23. 09:35

Nekem meg X360-on. :D

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 06. 23. 10:13

Én négy nappal ezelőtt megcsináltam random emberekkel a negyedik rablást (Series A Funding). Szerintem ez volt az eddigi legjobb heist - lehet, hogy azért, mert olyan emberekkel csináltam meg egyhuzamban, akik nem voltak puhapöcsűek, és jól tudtak játszani! Habár bevallom, hogy ez inkább egy küldetéssorozat volt, mintsem egy heist, de azért tetszett. :D Én voltam a Technicalon a lövész, szóval nagyon élveztem. Szétlőttem az összes ellenfelet, és még én kaptam a platina kitüntetést! :D :P A végén lévő videó pedig nagyon vicces volt. (Trevor egy állat!) :lol:

Jelenleg a tizedik napnál tartok a napi feladatoknál, és most 1005321 dollárom van. :D Majd veszek belőle egy Insurgentet, csak az a baj, hogy tuningolni is szeretném belőle az autóimat, de minden k**va drága. :(

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 06. 23. 11:45

Stan98 írta:Nekem PS3-on kéne valaki :(
Szívesen segítek. :)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 06. 23. 17:11

40 ezerbe kerül, hogy a második Heist-ot elindíthassam, vagy félreértelmeztem a kiírást?

Szerk:

Full bénának érzem magam online. Megcsináltuk a második Heist egyik setup-ját. Utána hogy tudom ugyanazt a csapatot hívni a következő setup-ra? Az egyik játékos direkt kérte, hogy hívjam őt is. El kell kocsikáznom a házamhoz és ott, vagy van valami gyorsabb, egyszerűbb módja?

Egy-egy ilyen küldetést megcsinálhatok darabokban is? Tehát, ha nekem úgy tetszik ma megcsinálok egy setupot, holnap mégegyet, holnapután meg a többit? És minden nap akár másik csapattal is mehetek?

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 06. 23. 18:41

Igen, 40 ezerbe kerül. Lester küld egy meghívót Continue Heist néven, azt elfogadva egyből a házadba teleportálsz. Az előző heistből a crew tagokat a From Last Job fülnél tudod meghívni. A setupokat bármikor megcsinálhatod, bármennyi időt kihagyhatsz közöttük. :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 06. 23. 18:41

A csapatot úgy tudod összegyűjteni, hogy amikor a heist elindításakor meghívod a játékosokat, van egy olyan opció is, hogy From Last Heist/All from last heist.
Nem tudom, hogy el lehet-e indítani máshonnan is, én eddig csak házból indítottam.
És igen, csinálhatod úgyis, hogy egyik setupot ekkor, a másikat akkor, bármilyen játékosokkal, nem kellenek ugyanazok az emberek. Néhány setup sorrendjét is meg lehet cserélni.
Szerk.: Annyira egyszerre küldtem Arminho kollégával, hogy az oldal ki sem írta, hogy valaki írt előttem :P

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 06. 24. 18:54

Most próbálkozom a Preison Break Heist-tal, ami ugye eléggé összetett. Mentünk pl. a repülőért és elvileg én voltam a pilótának kijelölve, mégis egy csapattag simán elvitte a gépet és a játék teljesítettnek vette a setup-ot. Ez hogy lehet?

Azoknál a feladatoknál, amikor kettéválik a csapat, tudok választani, hogy melyik csapatba akarok lenni? Teszem azt egyszer megcsinálom a rendőrautó megszerzését, utána meg szeretném a Casco-t megszerezni. Lehetséges? Ugyanez a végső küldetésnél értelemszerűen váltható, azt láttam is, amikor a pénzt el lehet osztani. Elsőre pl. fegyenc lettem, de ugye ott is háromfelé megy a csapat.

A setupok végrehajtása nem fizet semmit, csak a végső meló?

MIért nem tudok csapatfőnökként újrakezdeni Heist-et? Hiába hívom Lester-t, a Heist újrakezdés opció szürke marad, vagyis elérhetetlen.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 06. 24. 19:30

Szóval:
Nem tudom, hogy miért fogadta el a setupot neked úgy, hogy nem a pilóta viszi.
Igen, lehet változtatni. A ruha menünél tudsz a játékosok nevei között váltogatni, és ott van olyan opció, hogy Join Team.
A setupok csak a csapattagoknak fizetnek (tehát csak a heist leader nem kap értük pénzt) ezért van az, hogy a heist leader több mint háromszor annyi pénzt kap, mint egy csapattag a végén.
Azért nem tudod újrakezdeni, mert az újrakezdéshez először teljesíteni kell minden finálét vagy leaderként, vagy tagként.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 06. 24. 19:43

Aha, köszönöm a válaszokat. Tehát mind az 5 Heist-ot végig kell csinálnom teljesen és akkor újrakezdhetek majd. Azt meg nem is tudtam, hogy a csapattagok pénzt kapnak a setupokért. Én hülye meg jófej akartam lenni a fináléban (amit mellesleg elrontottunk, szóval nem jutottunk a végére) és egyenlően akartam elosztani a pénzt, holott nekem 40 ezrembe került az indulás is. Ezután ilyen nem lesz. Akkor az első Heist-nál sem kellett volna osztoznom 50/50-re.

A ruha menüben csak akkor tudok másik posztot választani, ha én vagyok a főnök, vagy sima csapattagként is? MI van, ha kiválasztok egy posztot, de az a játékos, aki eredetileg kapta azt a posztot nem akarja átadni?

Mellesleg várható még Heist a későbbiekben, vagy csak ez az 5 marad?

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 06. 24. 21:25

Bárki válthat posztot. Addig nem indul el a heist, ameddig nincsen pontosan annyi ember minden poszton, amennyi kell. Csak ez az 5 van, bár jó lenne több. Remélem, a Rockstar a közeljövőben fog újjab rablásokat hozzáadni az Online-hoz. Remélhetőleg kétszemélyeseket.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 06. 25. 07:19

Lényegében azt írták még régebben, hogy ne nagyon számítsunk új heistekre.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 06. 25. 08:27

Arminho: nagyon jól jön a segítség csak egyeztetni kéne,mert sokszor máskor lépünk fel PS-re. Majd írok privátot :D

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 06. 25. 08:37

Rockstar69 írta:Lényegében azt írták még régebben, hogy ne nagyon számítsunk új heistekre.
Nem is baj, inkább a sztorihoz adjanak valamit 1,5 év után, bár a Rockstart ismerve úgyis szaros ruhákat, autókat meg fegyvereket fogunk kapni az Online-hoz... -.-

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 06. 27. 11:51

Ha esetleg lenne pár ember pc-n, aki jönne játszani, akkor most pár órát valószínűleg fenn leszek online. totyak néven megtaláltok. Éppen a második heist fináléját kezdeném, csak a sok gyökér mindig kilépked.

Ha van kedvetek, gyertek.

Válasz küldése