GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
saboo
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013. 01. 08. 20:42

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: saboo » 2015. 07. 03. 18:00

Srácok, mostanában eléggé belekezdtem az online-ba (magamhoz képest), de egyedül játszani, meg idegenekkel heisteket csinálni eléggé tré. Valakinek nincs kedve csatlakozni? PS4, ID: b_saboo

szerk.: Franklinnek és Arminhonak már ment a request, ha nem probléma. :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 07. 03. 18:30

Szerintem nem gáz, csak nekik tudtommal PS3-muk van, nem pedig PS4-ük, így hiába küldtél nekik baráti meghívót, nem fogtok tudni együtt játszani. :(

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 07. 03. 18:34

Mert a PS3-as játékosként lehet a barátlistámon PS4-es?

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 07. 03. 18:50

Ja, csak nem látod ha online van. (csak PS appon)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 07. 03. 19:33

Újabb események történtek a GTA Online világába. Először is találtam valakit, aki visszavonja a szaros fegyvereimet a trainere segítségével. Hurrá! Végre játszhatok úgy, ahogy kellene. Nem csodás?
Először is dübörög a függetlenséggel kapcsolatos esemény pár nap alatt több tucat szintet lehet lépni, mert nagyon hatékony a rendszer: egyedül hard fokozaton elég kevés küldetést nem lehet megcsinálni. A legkönnyebbek persze azok, ahol lehet használni a mesterlövész-képességeinket. A világban amúgy mindenki - szerintem jól kinéző és stílusos - amerikai zászlós ruhákban mászkál. Hurrá. Megvettem at az USA zászlós motort, kicsit turbóztam, és hát egy szóval király. Elég sok szuperautót lehagy :)
Újra kipróbáltam a Come out to play és a Siege Mentality játékmódokat. A Come out to play lényege ugyanaz, amit én és Kekesi kolléga már kitaláltunk a GTA IV -hez: van aki fut, van aki vadászik. A különbségek nem nagyok (de igen) és elhanyagolhatók (nem azok): először is ez egy szar verzió. A mi ötletünk lényege azon alapult, hogy nincs blip, a vadászok pedig mesterlövészfegyverekkel és sörétesekkel/pisztolyokkal és késekkel vannak ellátva, amellett Sanchez motorokkal mennek. A menekülők (akik többen vannak) pedig semmivel, de felvehetnek a stratégiailag elhelyezett pisztolyokból. És ők autó nélkül, de harminc másodperc előnnyel indultak. Itt valahogy nem így van: a menekülőnek van minden fegyvere (a szarok közül kábé minden) az üldözőknek viszont csak egy szar. Ja és ők látnak a térképen, te nem őket, de ők nem szállhatnak le. A menekülő egyszer halhat meg, ő végtelenszer. Na ez a legnagyobb hülyeség. Aránytalan.
A Siege Mentality élvezetesebb volt, de nem tökéletes. Először hárman voltunk egy ellen, itt az ostromlottat úgy öltem meg (a hajós pályán), hogy elfutottam, utánam akart lőni és leesett. Hős vagyok, nem? Másodszor Trevor és Chef methlaborjában voltunk. A társamat lelőtte az ostromlott, én felmentem és az ajtónyílásból leszedtem. Másodszorra engem ostromlottak, ráadásul szerintem TS -en vagy valahol beszéltek, mert jól összehangolták (későbbi játékokra alatt ez majdnem biztossá vált) a mozdulataikat. Mind a kettőt vagy tucatszor öltem meg mire lejárt az idő. MERT LÁTOM ŐKET A TÉRKÉPEN! Csinálják már meg jól.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 07. 03. 21:14

Ha jól tudom az Adversary Mode-oknál be lehet állítani, hogy a radaron láthatóak legyenek-e a játékosok. Egyébként egyetértek veled. Nem gondolták át ezen játékmódokat a készítők. Bár a Come Out to Play-t még mindig élvezem.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 07. 04. 08:20

És a Hasta La Vista küldetések milyenek? Én azokat sohasem tudtam kipróbálni, mert túl sok ember kell hozzájuk (4), és sohasem fogadják el a játékosok, ha beinvitálom őket, szóval a Rockstar nagyon szarul találta ki az Adversary Mode-okat. :( Habár a Siege Mentalityből és a Come Out to Playből mindegyiket megcsináltam, mert ott nem négy embert kellett invitálni!

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 07. 04. 10:09

A Hasta la Vista mindössze annyiból áll, hogy a kövér, sörhasú kamionosok el akarják ütni a fitt, triatlonra készülő bicajosokat.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 07. 05. 10:03

Tegnap találkoztam egy hackerrel, aki dobott nekem jó sok pénzt! :D Úgy volt, hogy épp Blaine Countyba tartottam, mikor is megláttam, hogy követnek engem. Azt hittem, hogy ki akarnak nyírni, ezért menekülni próbáltam, azonban megláttam, hogy ez nem egy egyszerű játékos, mert tuningolt rendőrautója volt, mely mindenféle színben pompázott, és a tetője kicsit olyan volt, mint egy Insurgentnek. Megálltam előttük, ők erre kiszálltak. Egy hóembernek öltözött tojásfejű hacker csinált pénzesőt, mert megkértem rá. Rengetegen voltunk, így nem tudtam felszedni az összes pénzeszsákot, csak kb. 320000 pénzt kaphattam, de ez is elég volt ahhoz, hogy elérjem az egymilliót. Jelenleg most ennyi pénzem van: 1,139,126$ :D

Nagyon örültem, mikor megkaptam a pénzt. Ordítottam, nevettem és táncoltam örömömben. Tesóim mondták, hogy tegyem be gyorsan a pénzt a bankba. Betettem, és elmentem a helyről. :D Sohasem voltam még ilyen boldog, mint tegnap! :D :P

Képek:
http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc ... tA/0_0.jpg
http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc ... HA/0_0.jpg

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 07. 05. 10:40

Utálom a pénzdobálókat.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 07. 05. 11:26

Szerintem elég nagy búzaság. Nekem jelenleg 9 784 000 dollárom van, de én becsületesen szedtem össze.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 07. 05. 11:46

Én is találkoztam már ilyen csalóval. Én felvettem a pénzt, majd tettem rá bounty-t, ráküldtem a Merryweather-t, feljelentettem csalásért és tettem rá kick-et. És most mondjátok, hogy nem vagyok kedves!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 07. 05. 12:43

Rockstar69: Tudom, hogy köcsögség volt, de az Online-ban nagyon nehéz meggazdagodni. Még egy hetet kell teljesítenem a napi küldetésekből és jelenleg az utolsó rablás előkészületeit csinálom. Ezek azért sok pénzt hoznak a konyhára, de sajnos minden nagyon drága, így nagyon hamar elkölteném a Heistos DLC járműveire. Én örültem azért ennek a hackernek. Kihasználtam az alkalmat, hogy szerezzek egy kis pluszpénzt. :D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 07. 05. 12:47

Becsületes munkával már összeszedtem kétmilliót, egy kevés vásárlás után még mindig van egymillió és majdnem kilencszázezer. Azt kell csinálni, hogy fogod magad, belépsz egy random misszióba, aztán csinálod őket egymás után. Most a dupla pénzzel össze lehet szedni egy óra alatt száz-százötvenezer dollárt.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 07. 05. 13:05

NikitaDragovich írta:Rockstar69: Tudom, hogy köcsögség volt, de az Online-ban nagyon nehéz meggazdagodni. Még egy hetet kell teljesítenem a napi küldetésekből és jelenleg az utolsó rablás előkészületeit csinálom. Ezek azért sok pénzt hoznak a konyhára, de sajnos minden nagyon drága, így nagyon hamar elkölteném a Heistos DLC járműveire. Én örültem azért ennek a hackernek. Kihasználtam az alkalmat, hogy szerezzek egy kis pluszpénzt. :D
VoorstedelijkeViking jól mondja. Küldetéseket kell csinálni, autót eladni, meg nem elszórni felesleges hülyeségekre a pénzt.

Válasz küldése