GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2015. 07. 24. 12:19

Jaah tehát nem pontra megy hanem célpontszámra és mindegyik csak egyszer jön le 4x4=16 kezd összeállni a kép. :D
Milyen színűek a sorokat aktiváló célok?
A sorokat aktiváló célok fixen mindig ottvannak vagy eltalálás esetén minden alkalommal újra azonnal lecsapódik?
Ha pl mindkét fél ugyanazon sornak mind a négy célpontját kilőtte akkor továbbra is ottlesz azt a sort aktiváló célpont vagy akkor már eltűnik?
Ha pl csak az egyik fél lőtte ki valamely sorát teljesen akkor azon sor aktiváló céljának lövése, számára feleslegessé válik. De lőheti azt annak érdekében hogy a másik fél azon sora (mivel ő még nem lőtte ki) eltűnjön? Függetlenül attól hogy az első félnek már az a sor nem jelenik meg hisz kilőtte.

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2015. 07. 24. 12:45

Tudom sok a kérdés ezért lett volna praktikusabb a videó. :) Érdekes hogy sehol nem találok erről videót csak az első kettő challenge-ről.

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2015. 07. 24. 13:29

További kérdéseim tárgytalanok. Rájöttem. Azis egy fontos momentum lett volna hogy a control targetekből nem csak 1db négyes oszlop van hanem mindkét félnek megvan a saját control target oszlopa s lecsapósádai a másik controltarget oszlophoz képest vele egysorban felváltva történik. :) Éés piros igaz?

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 07. 24. 16:13

Ööö... Sajt. Van még kérdés?

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2015. 07. 24. 23:26

Nincs köszönöm! Elvileg minden világos. :)

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 07. 26. 13:31

Miért nem veszi fel abtelefont a tetves Mechanic?? MMI-nél egy járművem sincs. (Ps3)

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 07. 26. 19:45

Nem veszi fel, vagy felveszi, de azt mondja, hogy nem tudja hozni? Mert ha utóbbi, akkor csak elérhetetlen helyen tartózkodsz, amikor hívod.

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 07. 26. 21:32

Az utóbbit. De shandy shoresben is???

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 07. 27. 08:03

Ha nem út közelében vagy, akkor nem viszi le neked a járművet.

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: MateL » 2015. 07. 29. 13:44

Faszom ebbe a szarba. Nem elég, hogy lassan egy hónapja az egyhetes objective jutalmat sem tudtam megkapni és tegnap 6(!) teljesített objective után nem adott újat, most negyed órányi kínkeserves timeout után olyan szerverbe dobott, hogy rögtön az ágyamon ragadtam, ömlöttek rám a pénzeszsákok, és valahonnan a víz is. Most írhatok a supportnak, hogy vonják le a 360 ezret amit rámömlesztettek. -.- Egy ideig szerintem abbahagyom.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 07. 29. 14:02

Ez a PC-n játszás hátránya. Micsoda pokol lenne (most is az van), ha szabadon lehetne modolni az Online-ban is.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 07. 29. 14:21

Helyedben én meghagynám azt a jó sok pénzt. :D :P

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 07. 29. 16:20

MateL írta:Faszom ebbe a szarba. Nem elég, hogy lassan egy hónapja az egyhetes objective jutalmat sem tudtam megkapni és tegnap 6(!) teljesített objective után nem adott újat, most negyed órányi kínkeserves timeout után olyan szerverbe dobott, hogy rögtön az ágyamon ragadtam, ömlöttek rám a pénzeszsákok, és valahonnan a víz is. Most írhatok a supportnak, hogy vonják le a 360 ezret amit rámömlesztettek. -.- Egy ideig szerintem abbahagyom.

Ilyenkor lépj ki azonnal multiból, vagyis pontosabban húzd ki a net kábelt. Annó mikor kaptam milliárdokat egy hekkertől, azzonal kiléptem a játékból, így nem maradt meg a pénz.
NikitaDragovich írta:Helyedben én meghagynám azt a jó sok pénzt. :D :P
Szerintem az gringóság. A multiban pont az lenne a móka, hogy önerőből gyűjtöd a pénzt meg fejlődsz. Ha meg nagyon kell a pénz, leleményesnek kell lenni. Ma is bepotyáztam a Series A Fundingra, így lett instant 202k-m. Egyébként én úgy szoktam, hogy a "Weed" meg "Steal the Meth" meghívókat figyelem. Ez az utolsó kettő felkészülési misszió, könnyűek, és ha megcsinálod, jó eséllyel utána is téged hívnak meg. Amúgy párnapja kaptam egy üzenetet, hogy jóváírtak 550k-t. Kellemes meglepetés volt, mert én azután intéztem el a kedvezményes dolgokat, hogy megvettem az autót. Ráadásul a Daily Objectiveokból pont aznap jött össze a 28 nap. Az egy erős nap volt :D

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 07. 29. 17:59

Igen, a 35% visszatérítést én is megkaptam a Dinka Vindicator motorom után. Én azért nem csinálok rablásokat idegen játékosokkal, mert a legtöbb játékos elég bakfék (igaz, én sem vagyok tökéletes), és rengeteg időt elpazarlunk egy-egy előkészítésre vagy fináléra, majd egy idő után valaki úgy is kilép, és akkor oda az egész. Egyébként a 10 millió reményében pár hete Gonzales-zel és két "játékostárskeresőn" talált taggal belefogtunk a Criminal Matermind-ba. A kísérlet eléggé balul sült el, és egy idő után Gonzales bejelentette, hogy nincs több ideje erre (amit mellesleg meg is értettem). Úgyhogy ezt feladva ismét szabaddá váltam, tehát ha valakinek szüksége van egy beugró csapattársra, akkor csak írjon nekem a fórumon, üzenetben vagy PSN-en. ID: LakatosArmin
Megjegyzés: egy hétig még nem érek rá, mivel a házunk festés alatt áll és mindent ki kellett pakolnunk, beleértve a PS-t és a tévét is.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 07. 29. 18:18

Ne is mondd. Mikor a Prison Breakra potyáztam be, f250k-t kaptam volna, faszán meg is csináltuk, erre a végén a fogyatékos pilóta nem ismerte a radart, ezért nem tudta, hogy felkéne repülni a sárga körhöz. Erre leszállt az egyik szigetre... Mire meg újra kezdtük, már nem járt érte dupla pénz :D De akkor se sikerült megcsinálni.

Válasz küldése