GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 08. 31. 06:37

Arminho írta:Figyelmeztetés: a trófea egy kicsit bugos, nem mindig adja meg a játék, mikor megszerzed a 30. platina érmet, ha küldetésen, vagy akármilyen job-on vagy, vagy éppen egy Solo session-ben. Annyit kell tenned, hogy szerezz meg egy másik platina érmet, mikor nyilvános freemode-ban, vagy Invite Only Session-ben vagy, hogy megszerezd a trófeát. Hogyha szeretnéd megkapni a trófeát, de ez a bug előjön, hagyj egy könnyen teljesíthető platina érmet, a megszerzett 29 mellé, hogy azt teljesítsd, és így megadja a játék a trófeát.

Ez a szöveg mellesleg a Decorated trófeához tartozik.
Köszönöm a fordítást.
Bakker, direkt a könnyű platinákra mentem, hogy az ördögbe kerítsek egy olyat, amit free módban egyedül teljesíthetek és nem is annyira időigényes? Tele vaj már a hócipőm.

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 08. 31. 10:03


Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1806
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 08. 31. 16:15

Valaki most GTA Online PC-n? A terv az, hogy a Series A Funding heistot teljesítjük, de ha kevesen leszünk, akkor küldetéseket tolunk, ha többen, akkor deathmatcheket vagy versenyeket. Vegyetek fel barátnak, és küldök meghívot, a nicknevem VisaliGP. Headset nem fontos, nekem sincs :)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 09. 02. 18:37

Hihetetlen, hogy egy nyomorult heist setup-ot nem lehet megcsinálni. Vagy senki nem lép be a játékba, vagy annyira hülyék, hogy rögtön elrontják, vagy csak belép, aztán félúton megunja és kilép, kicseszve a töbiekkel. Eszem megáll.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 09. 02. 20:18

totyak írta:Hihetetlen, hogy egy nyomorult heist setup-ot nem lehet megcsinálni. Vagy senki nem lép be a játékba, vagy annyira hülyék, hogy rögtön elrontják, vagy csak belép, aztán félúton megunja és kilép, kicseszve a töbiekkel. Eszem megáll.
Dettó. Én csak a legelső Heistet tudtam eddig megcsinálni, azt is elsősorban azért sikerült teljesíteni, mert oda csak két ember kell, ezzel csökken a hibaszázalék, másrészt mert egy ismerőssel csináltam (aki ugyan olyan sík hülye volt angolból, hogy a legegyszerűbb szavak és mondatok miatt kellett megállítani a játékot, hogy lefordítsam neki mit csináljon), így nagy nehezen 4-5-ik próbálkozásra csak összehoztuk a dolgot. A többi küldetés elvégzése viszont tényleg teljességgel lehetetlen. A legtöbb GTA Online játékos mentalitása nulla, a viselkedésük pedig kimerül abban, amit már te is leírtál. Vagy elrontják, vagy kilépnek, engem nem egyszer elcsaptak kocsival a saját társaim, vagy lenyúlták az egyetlen fedezéket és emiatt lőttek le. És még sorolhatnám. Ugyan már kb egy hónapja nem próbálkoztam a Heistek teljesítésével, nem is valószínű, hogy a jövőben újra megpróbálom. Sőt, ami azt illeti a GTA Online egyre rosszabb az előző generációs konzolokon, rengeteg a laggolás, a játékhibák és a hekkerek is egyre több gondot okoznak. A GTA Online ideje számomra lejárt.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 09. 02. 21:23

Párnapja én is pont ezt akartam írni, hogy a GTA Online ideje lejárt, főleg prevgenen. Hót bugos az egész, és alig lehet belépni olyan szerverre, ahol ne lenne csaló. A Rockstar már szerintem fel is adta ellenük a harcot, mert hónapról hónapra rosszabb a helyzet. A GTA V multija is ugyan arra a sorsra jut, mint a többi Rockstar játék multija. Hekkerek játszótere lesz... Mondjuk szerintem már a GTA V felett is eljárt az idő.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 09. 02. 22:06

Lassan két éves játék.
Oohh. Akkor már értem miért nem akartál jönni heistezni. :D

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 09. 02. 22:29

Én is nagyon megszenvedtem a Heistekkel, de legalább meg tudtam csinálni őket random emberekkel - nagy nehezen. Egyetértek a fentebb írt kommentekkel, a GTA V-nek és a GTA Online-nak már annyi, hacsak a Rockstar nem ad ki egy sztoris DLC-t és a GTA Online-hoz új melléktevékenységeket, bejárható épületeket és egy Liberty City expansiont. Kíváncsi leszek a mostani frissítésre, mert akkor abbahagyom egy kis időre a PS4-ezést. Amíg a régi konzolokra kiadnak frissítéseket, addig játszani fogok a PS3-as GTA V-tel, de utána kénytelen leszek megvenni PS4-re.

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2015. 09. 03. 12:37

NikitaDragovich írta:Én is nagyon megszenvedtem a Heistekkel, de legalább meg tudtam csinálni őket random emberekkel - nagy nehezen. Egyetértek a fentebb írt kommentekkel, a GTA V-nek és a GTA Online-nak már annyi, hacsak a Rockstar nem ad ki egy sztoris DLC-t és a GTA Online-hoz új melléktevékenységeket, bejárható épületeket és egy Liberty City expansiont. Kíváncsi leszek a mostani frissítésre, mert akkor abbahagyom egy kis időre a PS4-ezést. Amíg a régi konzolokra kiadnak frissítéseket, addig játszani fogok a PS3-as GTA V-tel, de utána kénytelen leszek megvenni PS4-re.
Liberty City expansion? Kötve hiszem, hogy megcsinálnák, egy North Yankton DLC sokkal reálisabb elképzelés. A R* hamarosan úgyis elõrukkol valami grandiózussal a közeljövõben, én a helyetekben nem aggódnék :D

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 09. 03. 12:56

Chill out homies. :D :lol:

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 09. 03. 14:48

Tequi-La-La: Szerintem van rá esély, hogy a közeljövőben lesz Liberty City expansion, mert a Rockstar a GTA V megjelenése előtt nyilatkozta, hogy új területekkel fogják bővíteni a térképet. Én nagyon remélem, hogy visszateszik LC-t! Tegnapelőtt újra elővettem PS3-on a GTA IV-et nosztalgiaként, és nagyon tetszik! Hiányolom Liberty Cityt, sokkal jobban bejön, mint Los Santos és Blaine County. Hiányzol, Liberty City... :( Kép

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 09. 03. 18:10

Esélytelen...

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 09. 04. 20:10

Rockstar69 írta:Mondjuk szerintem már a GTA V felett is eljárt az idő.
Ezt szért ne mondd. GTA San Andreas 10 - 11 éve jelent meg és MÉG a szerók még MA is pörögnek.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 09. 04. 20:12

Azt gondolom nem úgy értette, hogy idős a játék és ezért nem látogatják. Arra gondolt, hogy már nem túl új, ezért szerinte nem is "divatos".

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 09. 04. 22:23

Nagyjából úgy értettem, hogy már rohadtúl unom, és szívesebben fogadnék egy új részt, mint egy DLC-t a GTA V-höz. Főleg a sok elcseszett dolog miatt, ami rontja a játékélményt. A GTA Online meg megnézem hol lesz 10 év múlva... Kicsit copyzhatnák a San Andreas multiját, és akkor nem autókkal meg speciális hétvégékkel kéne életben tartani a multit.

Válasz küldése