PlayStation

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 02. 28. 16:51

Ps Marha.. (vita románul marha, ahahaha)
Amúgy én se voltam fent sokat, szóval emiatt is elmaradt a játék. Na nem gond, most megúsztad az MK-zást.. :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 02. 28. 17:58

Gonzales írta:Ps Marha.. (vita románul marha, ahahaha)
Amúgy én se voltam fent sokat, szóval emiatt is elmaradt a játék. Na nem gond, most megúsztad az MK-zást.. :D

Szerintem inkább te úsztad meg... haveromnak már lassan két éve megvan az MKX és hétvégén amikor játszottunk 10-ből 9-szer legyőztem. :D Elég jól tolom, bár ez karakterfüggő is, mert még elég kevés karakternek meg variánsnak ismerem a mozdulatait. Mondjuk Alien meg Predator már kiismerve teljesen, na meg Scorpion meg Sub-Zero is, de azért rajtuk kívül bőven vannak még karakterek, akiknek meg kell tanulni mindegyik fogását. Ráadásul Triborg-nak három helyett négy variánsa is van, ugyanis az alap Smoke-Sektor-Cyrax hármas mellett van egy rejtett negyedik is, amivel Cyber Sub-Zero lesz belőle. :D Ráadásul a Kriptában még sok dolog van, amit nem szereztem meg, sok Fatality hiányzik még, Stage Fatality-m meg még egy karakterrel sincs meg. :D Úgyhogy van még mit megszereznem/kiismernem ebben a király bunyós játékban. :) :cool:

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 02. 28. 20:16

Kecsegtetőn hangzik. Kiváncsian várom. :D ugyan nem MK-ztam még ellened, nem is becsüllek alá, és egoista se akarok lenni, de Johnnyval meg Erron Black-kel kitűnő lennék, Johnnyval maximum 65%-os kombót tudok lenyomni, Erron Blackkel meg 50%-at. Tényleg szörnyen kiváncsi leszek. :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 03. 01. 18:54

Én nem nagy összsebzésű kombókat nyomok le, hanem inkább a sok kicsi sokra megy elven nyomom. :D Tehát inkább a sima kombókat viszem be, utána meg kivédekezem az ellentámadást, aztán így tovább, ezt ismételgetem addig amíg nem szerzek X-Ray-t, aztán ha van akkor beviszem. :D Meg ha nem jön össze semmi, akkor jönnek a pályainterakciós segédeszközök, ha meg minden kötél szakad, akkor meg jönnek az idegesítő uppercutok. :D :D :D Hát mivel nem nagyon lesz most a közeljövőben se ingyenes multis hét, sem pedig PS Plus-om, így még várnod kell a kíváncsiságoddal, mert nem mostanában fogunk egymás ellen játszani. :D De előbb-utóbb biztos tesztelhetjük egymás tudását. ;)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 03. 01. 19:03

Uppercut-ok... :D :D imádom őket. :lol: a Ps+ trialokat nem próbáltad még ki? Ingyen kapsz 2 hetet. :P

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 03. 01. 19:10

Ja, ott ahol mutattad screenshoton? Ott asszem nekem csak egy 2 napos van, bár lehet, hogy félre néztem és az két hét nem pedig két nap. :D Hát azt majd tervezem aktiválni majd valamikor, csak még azt nem tudom, hogy mikor. :D Mindegy, ha majd úgy döntök, hogy aktiválom, akkor úgy is szólok majd neked itt is meg PSN-en is, szóval úgyis fogsz róla tudni. ;) Bár a nyáron mindenképp akarok érettségi után egy három hónapos PS Plus-t venni, szóval legkésőbb június közepe-vége felé nekem is lesz Plus-om, szóval nyáron mindenképp nyomunk pár meccset. ;)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 03. 02. 07:18

Ott lehet egy 2 naposat, a Ps storeban pedig egy 2 heteset. A 2 hetes értelemszerűen jobban megéri, hisz ha aktiválod a 2 naposat, a 2 hetes opció eltűnik. Ugyanígy fordítva persze. :lol:

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 03. 02. 16:18

Hú, köszi! Ezt jó tudni! Majd akkor inkább a PS Store-ból szerzem majd meg a két heteset, értelemszerűen az éri meg jobban, nem pedig a két napos. Két hétért a két napot bőven megéri beáldozni. :D Majd akkor a jövőben biztosan beváltom majd ezt a két hetet, azt viszont még nem tudom, hogy erre mikor kerül majd sor, de nem mostanában. :D

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2017. 04. 05. 11:48

Csak szólok hogy a humble bundle csinált egy ps bundle-t. Nézzetek . 15 dodóért 15 játék az nem rossz biznisz.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 04. 06. 15:57

Kösz a tippet, de most szerintem kihagyom. Ha minden igaz, haverommal meg tudok egyezni, miszerint megveszem tőle a Driveclubot 4k-ért plusz egy üveg Coronáért, szóval megintcsak lesz új játék, amivel elszórakozhatok. :D

Szerk.: Amúgy a Driveclub szerintetek jó? Valakinek esetleg van hosszabb távú tapasztalata a játékkal? Én is játszottam már vele egyszer-kétszer haveromnál, de azért az mégsem volt olyan hosszú idő, szóval azért kérdezem, hogy megérné-e a 4ezret plusz a sört? Azt tudom, hogy a boltban a 8-9ezer forintos árat nem éri meg, de úgy vagyok vele, hogy kell azért egy autós játék addig, amíg nem megy le radikálisan a hamarosan érkező Gran Turismo Sport ára.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 04. 06. 19:42

Tipikus autós játék, semmi nagyobb extrával. Közelébe nem ér a GT-nek, de szerintem 4 ezret (meg egy sört) megér. Egy darabig el lehet vele játszani. Nekem egy ideig megvolt, de gyorsan meguntam, úgyhogy elcseréltem egy másik játékra.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 04. 06. 22:35

Köszi a választ! Igen, azt gondoltam, hogy a GT nyomába sem ér, bár nem is azt akartam, hogy egy tökéletes, mindent verő autós játékot vegyek. Csak akartam egy autós játékot, amivel kihúzom addig, amíg le nem megy a hamarosan megjelenő GT Sport ára. Amúgy én is úgy gondolom, hogy azért 4k-t plusz a sört csak megéri, annyira biztos nem rossz játék, hogy ennyit ne érjen meg adni érte. :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 04. 07. 14:53

Bocs a dupla hsz-ért, egyúttal tudom, hogy egy nagyon hülye kérdést fogok feltenni, hiszen a PS4-nek elvileg blueray lejátszója van, de azért megkérdezem, hogy a PS4 (a sima, nem a Slim vagy a Pro) le tud játszani blueray filmeket, igaz? :$

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 04. 07. 15:09

Elvileg letud, bár gyakorlatban sosem próbáltam még. :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 04. 07. 15:31

Persze. Már a PS3 is tudott.

Válasz küldése