[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 07. 09. 11:20

én értettem hogy miről beszélsz de semmi értelme!Mi teljesen másról dumáltunk,hogy jön ide a következő generáció?Ne a következő utáni GTA-ról beszélj ember amikor még ez se jött ki!Majd ha van miről beszélni arról is fogunk!
Nem szereted Los Angelest,New York-ot stb stb stb...szerintem sokan igen!
Konzoloktól,gépigénytől,grafikától mentesen említettünk meg a térképet!Nem kell hőbörögni!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 09. 12:17

insanity06 írta:én értettem hogy miről beszélsz de semmi értelme!Mi teljesen másról dumáltunk,hogy jön ide a következő generáció?Ne a következő utáni GTA-ról beszélj ember amikor még ez se jött ki!Majd ha van miről beszélni arról is fogunk!
Nem szereted Los Angelest,New York-ot stb stb stb...szerintem sokan igen!
Konzoloktól,gépigénytől,grafikától mentesen említettünk meg a térképet!Nem kell hőbörögni!

Nekem sincs sok bajom vele, de ha azt nézzük, a R* átlagosan 5 alkalomból 3x Liberty City-t választotta helyszínnek, amiről ugye tudjuk, hogy New York, még ha egyes részekből még nem olyan kivehető.. Miért kell ezt a Liberty City-t ennyire az emberekre erőltetni? Kiugortam volna az ablakon, ha az V-be is ez lett volna a helyszín.. (Az irónia kedvéért: családi házba lakom :D) Ehelyett megkaptunk Lost Santos-t, és környékét, ami megint csak ismert terep, de minek? Miért nem teljesen új térképpel állnak elő? Ennyire megerőltető lecuppanni az előző részekből ismert városokról?
Liberty City már a könyökömön jön ki, Lost Santos-t meg már SA-ban is utáltam, a sok bandázós nigger miatt, akik nem fértek el maguktól. "Csodálatos" hangulatot tudott teremteni az a város... :D
Miért nem találnak ki újat? Persze, sokaknak tetszeni fog ez is, hiszen aki játszott az SA-val, azoknak a 90%-a ezt a részt tartja kedvencnek, így következtethetünk rá, hogy akkor a helyszín is szimpi lesz nekik, de áh... nem értem én őket. Annyi mindent kitaláltak már, a helyszínválasztást pedig mindig "elhanyagolják".

Egyébként a gépigény még max úgy jöhetett fel, hogy én kérdezgettem valamikor.

Avatar
dvflls
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011. 11. 11. 00:31

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dvflls » 2012. 07. 09. 13:35

Azért tedd hozzá azt is hogy a GTA IV LC-je az eddig legösszetettebb és és legvalósághűbb város amit játékban valaha lemodelleztek a többi játéknak köze sem volt említett nagyvárosokhoz. A GTA III-mas LC-nek nagyjából annyi köze volt New York-hoz hogy ott is sárgák voltak a taxik. Ugyanígy az SA beli Los Santos is, ugyan a város valamivel részletesebb lett de ez inkább csak a gettókban mutatkozott meg ahol a küldetések nagyrésze zajlott. A belvárosa valamint Vinewood, Rodeo Drive, Santa Monica stb részek elhanyagoltak, elnagyoltak voltak csak ott álltak kihasználatlanul. Ezek a városrészek teszik ki Los Angeles oroszlánrészét fekvésileg ráadásul, nem csak Szeged vagy Alsószenttápiószecsőd méretűre kellett volna megcsinálni ezt a 10 milliós nagyvárost.

Én a trailer alapján azt mondom hogy borzasztó jó lesz a város kidolgozottsága, a méret sem kutya a panorámafelvételekből ítélve és mindenképp felül fogja múlni a GTA IV részletességét, miután csak egyetlen városra fekszik rá a Rockstar nem pedig egyszerre háromra. Utóbbinak meg is lett az eredménye nem volt valami életszerű különösképp a méretük miatt. Meg is lehet nézni akár mind három SA város valós megfelelőjét a Google-mapsbe kizoomolva, nevetséges a különbség ha mellé teszitek a játékbelieket.

Csak remélem, hogy nem fognak egész városrészeket átemelni a Midnight Club 3.-ból.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 09. 13:43

dvflls írta:Azért tedd hozzá azt is hogy a GTA IV LC-je az eddig legösszetettebb és és legvalósághűbb város amit játékban valaha lemodelleztek a többi játéknak köze sem volt említett nagyvárosokhoz. A GTA III-mas LC-nek nagyjából annyi köze volt New York-hoz hogy ott is sárgák voltak a taxik. Ugyanígy az SA beli Los Santos is, ugyan a város valamivel részletesebb lett de ez inkább csak a gettókban mutatkozott meg ahol a küldetések nagyrésze zajlott. A belvárosa valamint Vinewood, Rodeo Drive, Santa Monica stb részek elhanyagoltak, elnagyoltak voltak csak ott álltak kihasználatlanul. Ezek a városrészek teszik ki Los Angeles oroszlánrészét fekvésileg ráadásul, nem csak Szeged vagy Alsószenttápiószecsőd méretűre kellett volna megcsinálni ezt a 10 milliós nagyvárost.

Én a trailer alapján azt mondom hogy borzasztó jó lesz a város kidolgozottsága, a méret sem kutya a panorámafelvételekből ítélve és mindenképp felül fogja múlni a GTA IV részletességét, miután csak egyetlen városra fekszik rá a Rockstar nem pedig egyszerre háromra. Utóbbinak meg is lett az eredménye nem volt valami életszerű különösképp a méretük miatt. Meg is lehet nézni akár mind három SA város valós megfelelőjét a Google-mapsbe kizoomolva, nevetséges a különbség ha mellé teszitek a játékbelieket.

Csak remélem, hogy nem fognak egész városrészeket átemelni a Midnight Club 3.-ból.
De attól LC az LC. Ha eleinte nem is volt fejlett a város kidolgozása..

Egyébként nem hinném, hogy "át fognak emelni" városrészeket a Midnight Club 3-ból, mivel ott közel sem foglalkoztak annyira a város részletességével, mint a GTA részeknél. Azt a részletességet, amit ott láthatunk, már szinte gáz lenne átpakolni a GTA V-be. (Viszont nem tudom már, hogy mennyire részletes.. tekintve, hogy autós, biztos nem arra mentek rá, hogy a város szebb legyen, mint a járgányok, régen láttam már a játékot) Viszont amit ott kellett, aztán szépen megcsinálták. A fentebb említett EA Games példát vehetne a R* -tól, mert nem kicsit jobban lehet tuningolni a járgányokat, akármelyiket.. Meg amennyi kocsi, és motor van bennne, elképesztő. A Need for Speed akármelyik része sírva bebújhatna a sarokba. Az U2 is.. Na mindegy. Szóval a város nem is lett olyan részletes, aminek annak kellett lennie, az az lett. :) Szerintem az egyetlen dolog, amiért a Midnight Club nem lett híresebb az NFS-nél: a R* különleges "pontérintős" versenyei, ami megnehezíti a játékot vagy talán nyílván az, hogy NFS-ből már sok van, sok jó is lett, ebből meg nem, és így kevésbé is vált ismertté.

Úgyhogy nem adok sok esélyt neki, hogy onnan átveszik az ötletet. Ennyi erővel az előző GTA részekből is átvehették volna LC-t, mégse tették, mert jobbat akartak. Ez most sem lesz másképp.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 07. 09. 17:03

én szívesen eljátszanék egy Chicago-ban,esetleg egy Washington DC-ben,itt legalább megtudnák animálni az elnököt is,remek assassin küldetések,ilyesmik!+egy fehér ház ami elérhetetlen lenne cheat nélkül akár a SA-ban az 51-es körzet.
De pl.: egy baloldali közlekedésű London nem lenne olyan nagy mulatság,a gentlemen-ekre nem illene ez a GTA stílus!Aztán utána hova menjenek...Kanadába? :D hihi :D Dél-Amerika meg ismét nem ez a GTA stílus :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 09. 17:12

insanity06 írta:én szívesen eljátszanék egy Chicago-ban,esetleg egy Washington DC-ben,itt legalább megtudnák animálni az elnököt is,remek assassin küldetések,ilyesmik!+egy fehér ház ami elérhetetlen lenne cheat nélkül akár a SA-ban az 51-es körzet.
De pl.: egy baloldali közlekedésű London nem lenne olyan nagy mulatság,a gentlemen-ekre nem illene ez a GTA stílus!Aztán utána hova menjenek...Kanadába? :D hihi :D Dél-Amerika meg ismét nem ez a GTA stílus :D
"GTA stílus" ? :P

Én simán akármire ráerőltetek neked egy "GTA stílust" :D

Pedig mondjuk én igenis megnéznék egy mostani GTA részt Londonban, mert tény, hogy a 2. rész ott játszódik, de én nem láttam :( meg végre lehetne valami brit város, ne csak Amerika.. Nem muszáj végülis pont London-ban játszódnia, van ott még éppen elég város, ahol lehetne..

Dél-Amerika nem GTA stílus? Dél -Amerikába van a legtöbb drogdíler ne hülyéskedj már velem xd (jó, csak poénból mondtam :D de majdnem ott van Kuba..:D)Minden városba vannak gengszterek, füvesek, de jófiúk is. Szóval.. Úgyhogy valami Latin amerikai ország városában is megnéznék egyszer egy GTA-t, csak nehogy a R*-ra járjon a rúd! :D Nem értem miért mondod ezt.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 07. 09. 17:42

Most érted, a rockstar szerint hogy nézne ott ki egy GTA? Kilépsz az utcára és és rád támadnak!Dél-Amerika sokkal inkább az a fajta rész !!!!!LENNE!!!! a gta-ba hogy megállás nélküli lövöldöznek bunyóznak gyilkolnak!Sokkal Max Payne-esebb mint GTA-sabb...Britannia bakker nem a gyilkolászásról,lövöldözésről,autó lopásról híres...tény ott is vannak ilyenek,de Britannia sokkal inkább egy visszafogottabb rész!
Az összes Gta-nak(na jó nem az összesnek) az volt a lényege...főleg a 4be...hogy a város rontotta meg őket!Hogy micsoda szépnek néz ki,meg mint az álom...és a végén arra jössz rá hogy a város megrontott....Dél-Amerikát én úgy képzelném el mint aki nem tud mit tenni,mert rá van kényszerítve a dolgokra!(a rossz dolgokra)
De ha a rockstar egy fifa lemezére rányomtat egy GTAv logót én lesz*rom azt is megveszem :D Szóval játszódhat akárhol is mert kiváncsiságból is megnéznék Dél-Amerikának Angliának...de Washingtonnak jobban örülnék

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 09. 18:03

insanity06 írta:Most érted, a rockstar szerint hogy nézne ott ki egy GTA? Kilépsz az utcára és és rád támadnak!Dél-Amerika sokkal inkább az a fajta rész !!!!!LENNE!!!! a gta-ba hogy megállás nélküli lövöldöznek bunyóznak gyilkolnak!Sokkal Max Payne-esebb mint GTA-sabb...Britannia bakker nem a gyilkolászásról,lövöldözésről,autó lopásról híres...tény ott is vannak ilyenek,de Britannia sokkal inkább egy visszafogottabb rész!
Az összes Gta-nak(na jó nem az összesnek) az volt a lényege...főleg a 4be...hogy a város rontotta meg őket!Hogy micsoda szépnek néz ki,meg mint az álom...és a végén arra jössz rá hogy a város megrontott....Dél-Amerikát én úgy képzelném el mint aki nem tud mit tenni,mert rá van kényszerítve a dolgokra!(a rossz dolgokra)
De ha a rockstar egy fifa lemezére rányomtat egy GTAv logót én lesz*rom azt is megveszem :D Szóval játszódhat akárhol is mert kiváncsiságból is megnéznék Dél-Amerikának Angliának...de Washingtonnak jobban örülnék
New York se a lopásokról és a gyilkosságokról híres... :D Vagy igen? Nem..
Alapból a városokat "durvábbnak" titulálják, mint ami az valójában. London se arról híres, DE CSINÁLTAK RÓLA! Itt a nagyszerű pl. A R* szabja meg a helyszínt, és az ott élő embereket vérmérsékletét is. Nyílván utóbbi fiktív emelekből épül fel. Szóval a legbékésebb helyszínen is nyugodtan élhetnek drogdílerek. :) A problémásabb helyeken, -történetesen rádtámadnak- ez pont jó a GTA-nak! Los Santos-ba is a Ballas-ok rád támadnak, de ez csak 1 pl volt. Minden részben volt ilyen.. most nem tudom ez miért lenne annyira "GTA ellenes" Nem ezen múlik.

Egyébként meg mit értesz azon, hogy "megrontott" ? tény, hogy nem lettek jobb emberek, se Tommy, se Claude, se Niko, senki.. De könyörgöm, azért azt tegyük hozzá, hogy mind büntetett előéletű volt! Szóval nem a város rontotta meg őket, alapból ilyenek voltak, a város csak "rátett egy lapáttal" Mondjuk ez a "szívatás" leginkább Claude-nál érzékelhető, ő esett leginkább pofára szerintem. Az, hogy megrontotta őket, talán úgy lehet jól kifejezni, hogy a benne élő bünözők megöleltték/megölték nehény kedves ismerősüket, ennyit lehet érteni azon, hogy megrontott. Ettől GTA a GTA, hogy a főhösnek harcolnia kell az ellenerőkkel, akik sanyargatják, hogy végül feldobja a talpát... kell bele ilyen, ettől lesz még "GTA-sabb", és végül főhösünk megleckézteti az ellenerőket, nagy árat fizetve. Ez így a jó.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 07. 09. 22:22


Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 07. 09. 22:38

Nagyon jó :D Nem lesznek kint a GamesCom-on... bár érthető volt, túl korai. Egy a fura nekem, hogy a PC Guru ezt honnan tudja.. Ránéztem a R* Newshire-re, de ott nem volt az, hogy "nem leszünk kint Kölnben".
Olvasgattam a PC Gurus hozzászólásokat, valaki azt írta, hogy a R* korábban azt "igérte" március 30-ig megjelenik (2013). Ez is fura nekem, ezt se láttam még hivatalosan :D

Üdv!

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 07. 10. 00:37

Túl KORAI????? :o inkább már rég itt lenne az ideje,de nem,most az a legfontosabb,hogy megutáltassák az egész Max Payne-t az emberekkel -.-

nem hittem benne,hogy lesz valami a gamescomon,viszont szerintem augusztus-szeptember környékén adni fognak valami infót,ha nem,akkor meg lehet,hogy tényleg meg kell várni,amíg azok a rohadt max payne 3 kiegészítők végre kijönnek,mindenesetre a rockstar marketingért felelős embere(i) remélhetőleg már a napokban elérik a nyugdíjkorhatárt

Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 07. 10. 08:55

Aki a GTA V miatt utálja a MP3-at, és ezért hisztis 10 éves módjára viselkedik, az retardált agyilag.

1. Semmi köze a két játék reklámjának egymáshoz.
2. Nonszensz, hogy hisztis kisgyerekek oltogatják egy világméretű fejlesztőcég vezetőit.

Ezt kellene fölfogni, és ezért tart itt a magyar társadalmi színvonal. Az ember már gyerekként megtanul okosabb lenni bárkinél...

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 07. 10. 08:58

Gege írta:Aki a GTA V miatt utálja a MP3-at, és ezért hisztis 10 éves módjára viselkedik, az retardált agyilag.

1. Semmi köze a két játék reklámjának egymáshoz.
2. Nonszensz, hogy hisztis kisgyerekek oltogatják egy világméretű fejlesztőcég vezetőit.

Ezt kellene fölfogni, és ezért tart itt a magyar társadalmi színvonal. Az ember már gyerekként megtanul okosabb lenni bárkinél...
De azért azt te is belátod, hogy ha nem lenne az MP3 már rág a GTA V-öt nyomatnák!? Meg nehogy azt mond már, hogy nem unod már az MP3 marketingjét!

Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 07. 10. 09:08

Nem látom be. A Max Payne 3-at 2007-ben már javában fejlesztették, de ha jól tudom, a tervek már a Max Payne 2 után elkezdődtek.

2007-ben még a GTA IV sem jelent meg, tehát párhuzamosan fejlesztették őket. A GTA IV hamarabb kijött (és mint minden GTA, bejelentéstől számítva max 2 év után), sőt azóta volt egy Red Dead Redemption, L.A. Noire, meg még előtte Midnight Club: LA.

Na miből lehet erre következtetni kicsivel több IQ-val, mint egy kavicsé? Arra, hogy a projecteket párhuzamosan, azaz egyszerre fejlesztik. Nincs itt arról szó, hogy a MP3 MIATT késik a GTA V. Miért késne? Volt bejelentett dátum? Nem. Akkor nem késik. Ha bejelentik, és később elhalasztják, az már késés.

Őszintén szólva én is jobban örülnék GTA V híreknek, mint a Max Payne 3-asoknak, de ettől miért unjam? A Max Payne 3 egy remek játék, és büszkék lehetnek rá szerintem.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 07. 10. 09:18

Én nem mondta ilyet, hogy az MP3 miatt késik a GTA V! Én csak azt mondtam, hogy az MP3 miatt nincs a GTA V-ről hír, mert nem akarják, hogy elterelje róla a figyelmet. Amúgy nem akkor az IQ-m, mint egy kavicsé :(

Lezárt