Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 08. 26. 13:20

Én remélem (Megint kiegészítők, de ez a kedvenc témám :D), hogy az egyik kiegészítőben visszatér Niko főszereplőnek. Mert az elképzelhető lenne. Sőt, egyben akár CJ is :)
Mi erről a vélemény? :)

Avatar
Steve777
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010. 03. 24. 11:32
Tartózkodási hely: Szerbia
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Steve777 » 2012. 08. 26. 17:29

Szép lenne, de a véleményem egy nagyon lerágott csont...mégpedig, hogy ez az 5-ös era lesz, aminek sem a 4-eshez, sem a 3-ashoz nem lesz köze történet szempontjából

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 26. 17:44

NoxiusEnterprise írta:Én remélem (Megint kiegészítők, de ez a kedvenc témám :D), hogy az egyik kiegészítőben visszatér Niko főszereplőnek. Mert az elképzelhető lenne. Sőt, egyben akár CJ is :)
Mi erről a vélemény? :)
Miért lenne elképzelhető? Azért mert Los Santos-ban fog játszódni, nem lesz köze CJ-hez, Niko-hoz meg pláne nem lesz... :D Szóval szerintem nem ők lesznek, és ne is legyenek! Lejárt lemez /lerágott csont ez már.. :) Legyen valaki új.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 08. 26. 18:29

Luszie írta:
NoxiusEnterprise írta:Én remélem (Megint kiegészítők, de ez a kedvenc témám :D), hogy az egyik kiegészítőben visszatér Niko főszereplőnek. Mert az elképzelhető lenne. Sőt, egyben akár CJ is :)
Mi erről a vélemény? :)
Miért lenne elképzelhető? Azért mert Los Santos-ban fog játszódni, nem lesz köze CJ-hez, Niko-hoz meg pláne nem lesz... :D Szóval szerintem nem ők lesznek, és ne is legyenek! Lejárt lemez /lerágott csont ez már.. :) Legyen valaki új.
Egyszer valami bölcs azt mondta (Illetve valaki biztosan mondott ilyet): Attól, hogy valami régi, nem feltétlenül rossz.
Szerintem Niko messze a legjobban sikeredett főhős, tehát én örülnék, ha egy ilyen kis történet mellett visszakapnánk.
Lehet, hogy lejárt lemez, de mindent meg lehet hallgatni kétszer.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 26. 19:53

NoxiusEnterprise írta: Egyszer valami bölcs azt mondta (Illetve valaki biztosan mondott ilyet): Attól, hogy valami régi, nem feltétlenül rossz.
Szerintem Niko messze a legjobban sikeredett főhős, tehát én örülnék, ha egy ilyen kis történet mellett visszakapnánk.
Lehet, hogy lejárt lemez, de mindent meg lehet hallgatni kétszer.
Én sem azt mondtam, hogy rossz, de a játékosok nagy része - köztük én is- változatos, új karaktereket várunk minden egyes résznél. Tehát most ha az V-nek valamelyik DLC-jében megint CJ vagy Niko tűnne fel, az már nem lenne ugyanolyan, főleg ha azt veszed, hogy velük már nem is lehetne valami jó történetet kitalálni, hiszen az "ő dolgukat már elvégeztük" annó.

Egyébként azzal egyetértek, hogy Niko a legjobban sikeredett karakter - legalábbis számomra, ízlések és pofonok - de attól, hogy nem Niko lesz, lehet a mostani szereplő is szimpatikus lesz, nem kell, hogy Niko legyen, attól még lehet "jól sikeredett" :) Szóval érted mire célzok. Mindennek van valami pozitív oldala, nem kell tartani az új dolgoktól. Az is lehet, hogy a mostani főhös -akár DLC-t, vagy main-t nézzük - fölözni fogja számodra Niko-t, ki tudja? ;)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 08. 27. 08:13

Luszie írta:Egyébként azzal egyetértek, hogy Niko a legjobban sikeredett karakter - legalábbis számomra, ízlések és pofonok - de attól, hogy nem Niko lesz, lehet a mostani szereplő is szimpatikus lesz, nem kell, hogy Niko legyen, attól még lehet "jól sikeredett" :) Szóval érted mire célzok. Mindennek van valami pozitív oldala, nem kell tartani az új dolgoktól. Az is lehet, hogy a mostani főhös -akár DLC-t, vagy main-t nézzük - fölözni fogja számodra Niko-t, ki tudja? ;)
Attól függ, hogy a golyófejű feka, vagy az öregedő öltönyös pasas lesz a főszereplő.
Nekem valahogy egyik néger főszereplő sem jött be. Se CJ, se Luis (Vic Vance -hez nem volt szerencsém).
Valahogy olyan stílust találnak ki a négereknek, ami nem jön be nekem.

Avatar
stonecold
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012. 01. 31. 15:07

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: stonecold » 2012. 08. 27. 10:24

Remélem, hogy lesz megint ketrecharc mint a TBoGT -ben. Csak sokkal jobban megcsinálva. Egyébként meg, hogy a francba nézne ki egy 50+ -os férfival kondizni főleg GTA -ba? Nevetséges... Magadra dobsz egy kis izmot ami szinte nem is látszik és ennyi. Eddigi legszarabb főhős lenne szerintem. Legközelebb már egy idősek otthonából szökött faszit fogunk irányítani aki feltör és gazdag lesz? :lol:

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 27. 11:41

Szerintem a 40 körüli hapsi jó választás. Azért nem öreg ám az.. Van különbség egy 40 éves és egy 60 éves emberke közt. Egy 40 évesben még van élet, többet közt.
Négerekkel én sem szimpatizáltam javarészt, viszont Vic-et csíptem. :) Az ő jelleme szimpatikus volt számomra.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 08. 27. 12:13

Szerintem is simán lehetne egy negyvenes pasas. nem csak húszas-harmincas emberek lehetnek gengszterek.
Szerintem jó lesz egy idősödő, tapasztalt főszereplő is :)

Avatar
SQUALLE3R
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012. 08. 15. 13:29

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: SQUALLE3R » 2012. 08. 27. 12:16

Haggyátok már!:) Az én faterom 53 éves és fitt...:)
Szerintem simán elfér egy 40-50 év körüli férfi a GTA V-be.:P

Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: james » 2012. 08. 29. 21:39

Szerintetek milyen filmek fedezhetők majd fel a GTA V-ben?

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 30. 06:44

james írta:Szerintetek milyen filmek fedezhetők majd fel a GTA V-ben?
Előre honnan tudjam?:D Alig láttunk róla képeket, én azokból egyet se fedeztem fel, bár nem vagyok egy nagy film őrült.
Ami tetszik a R*-nak, valami olyasmit tudok elképzelni, meg hogy abból a filmből rádióállomásokon is fog szólni néhány szám, esetleg betétdal. De most így a sok film közül dunsztom sincs. :D Nem is biztos, hogy lesz. Max, ha TV-zel majd, és ott parodizálják majd ki az eredeti műsorokat. Annyi filmjellege lehet a dolognak.
Végülis mit raknának bele? Sok film maradt az igaz, de mondjuk nem raktak minden részbe. Volt VC-be a Scarface meg a Miami Vice, én úgy emlékszem hogy más részben is voltak ilyen filmes összefüggések, de összes részben tuti nem volt, szóval lehet ebből is kihagyják majd.

Nem tudom..

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2012. 08. 30. 07:41

OFF: A Miami Vice nem film, hanem sorozat. :)

Avatar
diaz
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012. 08. 28. 08:05
Tartózkodási hely: Liberty City

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: diaz » 2012. 08. 30. 08:49

Nos olvastam itt a dolgokat és sokan írják hogy CJ, Niko visszatérhetne és egy két régebbi szereplő. Szerintem is jó ötlet lenne egy két régi arcot látni. Volt már rá példa a gta történetében ilyenre. :) Hát majd meglátjuk :D

Viszont azt se feledjétek hogy a SA- az 1992 játszódik. A GTA V pedig 2013 körűl fog játszódni .. szóval CJ visszatér már idősebb kinézetben :D

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 08. 30. 09:48

CJ biztos nem fog visszatérni,legfeljebb easter egg formájában,de ez már sokszor meg lett beszélve. A GTA IV-ből még nem 100%-hogy nem lesznek visszatérő szereplők,de valószínűleg nem fognak feltűnni egyik korábbi epizód szereplői sem,főleg nem a GTA 3 érából :roll:

Válasz küldése