[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2012. 11. 06. 13:30

Kíváncsi vagyok,hogy mennyit változott a játék egy év alatt :) És legalább egy 2-3 perces videóra számítok :D

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 11. 06. 13:33

Igen én is jó lenne egy pár akció jelent ! a város és a környező vidékeket lehessen azért látni ! ejtőernyőzést is mutassanak , meg hogy a kutyás dologgal mi van ,meg véd e minket a kutyánk vagy iesmi ! vagy csak másnak lehet ,, én nagyon várom a #2 trailer-t , de a játékot azt iszonyatosan ! :)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 06. 16:42

Az eddigiek és az elvárások alapján már-már kezdek félni, hogy egy SA remake-t kapunk. Újra gyúrás, tuningolás, néger főhős, bandázás, gettó hangulat. Remélem ezek közül egyik se válik valóra. Jó volt az SA, egyszer félig ki lehetett vinni, meg ökörködni pár órát, de nem tetszene ez az újban. Nagyon remélem, hogy Los Santos nem gettóvárosként tér vissza, inkább a luxusabb oldalát mutatnák meg L.A-nak, nem azt a pár gettó kisvárost, hanem ahová a túristák is mennének. L.A. nagyobb és értelmesebb részét, ahol ugyan annyira van bűnözés, csak egész máshogyan.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 06. 16:47

Kiscserko! Szívemből szóltál! Én sem akarom hogy egy SA remaket kapjunk. Jó volt az az SA, de nem a favoritom. A IV nem volt semennyivel sem sokoldalúbb, de emiatt a "légkör" miatt, meg alapból a helyszín és a történet, főhős, stb.. miatt a IV sokkal jobban tetszett.

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 06. 16:49

Luszie írta:Kiscserko! Szívemből szóltál! Én sem akarom hogy egy SA remaket kapjunk. Jó volt az az SA, de nem a favoritom. A IV nem volt semennyivel sem sokoldalúbb, de emiatt a "légkör" miatt, meg alapból a helyszín és a történet, főhős, stb.. miatt a IV sokkal jobban tetszett.
Teljesen így vagyok vele én is, SA jó volt, de Mr. Bellic mindent vitt.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 06. 16:54

A R* azt mondta, hogy ez egy teljesen újragondolt GTA lesz. A sok újíástól gondolom én.
Tehát valószínű nem lesz egy az egyben CJ szülővárosa.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 06. 16:59

Hát gáz is lenne, ha mégis. Azzal nagy hibát követnének el. Mondjuk számomra már alapból ott a hiba, hogy miért kellett Los Santos-ba visszatérni?! :( Na mindegy, ez egyéni vélemény.

Ezt úgy tudom elképzelni, mint mondjuk a IV-nél Niko és Luiz szemszögéből LC-t.
Niko a semmiből indult, a végén meg már elegáns maffiatagoknak dolgozott..LC nyomor negyedéből jutott oda, ahova. (Niko=CJ)
Míg Luiz mindig is fényűző volt, diszkókból diszkókba járt, milliomosoktól kapott az elejétől fogva megbízást. (Luiz=az V főhőse. Persze csak jelképesen.)

Szóval én ilyen "Luiz-féle" Los Santos-t tudok elképzelni, hogyha teljesen újítani akarnak a városon.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 06. 17:12

Remélem nem leszek rögtön "multigazdag", mert a no kihívásért nem rajongok.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 06. 17:17

Nekem is így tetszene. Nem kell elején fürdeni a lóvéban, de mindenhol legyen meg a csillogás. Olyan sztárosan. Persze nem kell félreérteni, mellette egy drámai történet simán lehetne, amolyan a csillogás árnyoldalaként.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 11. 06. 17:32

Egek! Most ti úgy beszéltek a R*-ról mintha nem értenék a dolgukat :D Minden egyes játékukba hatalmas nagy sztorit tudtak alkotni (egyik legjobb a RDR).
Egyik GTA sztorija még nyomokban sem hasonlít a másikra! Ez se fog!
De pl nem értem miért ne lehetne bemutatni Los Santos gettó részét egy olyan ember szemszögéből aki eddig gazdag volt! Cj esetében azt az értést kellett kelteni, hogy ő neki ez átlagos, ő megszokta. De egy gazdag ember szemszögéből aki elvesztette a pénzét és a régi életét akarja kapni, tuti egy teljesen más érzést tudna kelteni a történet! Ha nem is erre vágyom annyira, de én belenéznék. Arra akarok rátapintani, hogy ha esetleg ezt kapnánk akkor is ultra-mega-remek sztorit kapnánk!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 06. 17:39

Igen, ebben igazad van, hogy akkor is jó lenne a sztori :) Bár szerintem nem a gettó rése lesz előpontban. Gondolom valamennyi szerepet talán kap a Groove st. de nem sokat. Ha a gazdagabb felét akarják szemléltetni Los Santos-nak, akkor kissé át kell variálniuk a térképet, mert előkelőbb házak inkább csak északon voltak.

Majd meglátjuk. A trailerből ítélve itt is lesznek dögivel gazdag negyedek, illetve lepukkant sikátorok. Elég a kolduló McReary hasommásra gondolni. :)

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 11. 06. 17:43

én csak CJ házát akarom látni...akár felújítva akár ugyan olyan rossz állapotban...csak nosztalgiázni akarok :( De még egy hír az interneten is bőven elég lenne :( csak utaljanak rá valahogy, ha nem is közvetetten akkor közvetlenül :D vagy az anyukájának a sírja maradjon bent a játékba :O

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 06. 17:45

Hát a ház szerintem igencsak valószínű hogy ugyanúgy ott lesz. :D Ez már egy zarándokhely az SA-t kedvelők számára.

Amúgy ha nosztalgiázni akarsz, akkor ajánlom magát az SA-t! Az a legjobb erre! :P A z V már úgysem lesz hozzá fogható. (Hanem jobb, gondolom. Vagyis inkább úgy mondom, hogy másmilyen szférája lesz.)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1806
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 11. 06. 17:46

bodom26 írta:A R* azt mondta, hogy ez egy teljesen újragondolt GTA lesz. A sok újíástól gondolom én.
Tehát valószínű nem lesz egy az egyben CJ szülővárosa.
"...egy újragondolt, jelenbeli Dél-Kaliforniában játszódik."

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 11. 06. 17:53

Szerintetek mennyit írunk a GTA 5-ben ,vagyis mien ott is ugyan ugy 2012-lehet vagy 2013 ??

Lezárt