GTA V - The Revenge of Maxwell

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 15. 16:42

Az inkább barát lesz. Legalább is, ha ugyanarra gondolunk.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 15. 16:44

Nem tudom, túl sokat küldtem :D Ha a kettőt nézzük, akkor azért Winchester inkább semleges, nem pozitív :D De negatívnak is tökéletes lesz :P

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 16. 01:43

Ezzel egyetértek, negatívnak is tökéletes :)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 17. 18:01

16. küldetés – Nem számít, hogy ki ő! (Doesn’t matter who he is!)

Jön holnap!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 03. 18. 17:02

Elolvastam a 15-ik küldetést, picit rövid volt, azonban tetszett :D, viszont a mai Yakuzás részt jobban várom :).

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 18. 17:09

Hát persze, rövid részek, mint mindig :D majd hosszabbakat is várunk :)
Csak így tovább, és biztatásként egy igazi klasszikus:
http://www.youtube.com/watch?v=oIfxBthfFkg

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 18. 19:08

Köszönöm a várakozásokat, de valószínűleg nem lesz ma már rész. NoxiusEnterprise, jó szám, köszönöm.
Elnézést kérek mindenkitől, de sok minden közbejött. Már írom a részt, és sokkal hosszabb is lesz, mint ahogy terveztem, és ennek idő kell. Előfordulhat, hogy a héten csak 3 rész lesz, és akkor jövőhéten 1 helyett kettőt kaptok. Az igazság az, hogy ezen a hétfőn rengeteg dolog történt, mely változtatott a hét történésein, mellesleg a családdal még egy közös gép van, így aztán osztozkodni kell, nem tudom időben befejezni. Ennek tetejébe azt hiszem, le is betegedtem. Szóval nagyon sajnálom a késést, de dolgozom rajta, hogy minél hamarabb meglegyen a Yakuza rész. További jó olvasgatást, és köszönöm az olvasóimtól a türelmet és a megértést.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 20. 23:27

Valószínűleg holnap jön a Yakuza rész. Ha nem tudom még a héten megírni a 4 részt(ami elég valószínű), akkor áttolom a jövőheti 1 rész mellé.

Addig is jó olvasgatást!

Szerk.: Ameddig nincs semmi, az eddigi jelenetek alapján nektek kik a kedvenc szereplőitek. Ebbe beleszámít mindenki, aki eddig feltűnt, akár él, akár hal, még akkor is, ha eddig csak egy rövid jelenetben vett részt. Kíváncsi vagyok. Kik? Mondjuk az első három kedvenc?

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 21. 21:44

Elnézést, ma se lesz rész. De holnap már biztosan lesz. Szóval a szokásos pénteki időpontban jön egy rész. Viszont megígértem, és be is akarom tartani azt a 4 részt. Így aztán a hétvégén és jövőhéten pótolom. Most egyszerűen nem tudtam megcsinálni. Cserébe a régóta várt Yakuza rész a tervezett "Hogy miért költöztem ide?" rész hosszúsága helyett inkább hasonlít a "Ki kell jutnom innen!" és a "Csatlakozz!" című rész hosszúságára. Bővítgettem, meg eszembe jutottak még jó dolgok, kis kutatómunkát végeztem a Yakuzával és a Yamaguchi-gumival kapcsolatban, és talán az eddigi leghosszabb részt kapjátok. Egyszóval használom a GTA fanok által sokat hallott kifogást= Az öt napos csúsztatás csak azért volt, hogy még polírozzak a részen, hogy olyan jó legyen, amilyenre nekem, de főleg nektek szükségetek van. :) Nem mondom, hogy király rész lesz, mert a végén még túl sokat vártok, de öööö... mégis mondom. Király rész lesz.

Még mindig kíváncsi vagyok az első három kedvenc szereplőtökre! Ne féljetek ide leírni :)

Jó olvasgatást!

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 03. 21. 22:11

Polírozásról eskü más jutott eszembe... XD Na de viccet félre, szerintem mindenki elnézi a késésed, ha cserébe fergetegeset raksz elénk! ;)
Három kedvenc? Na most megfogtál. Az a gond, hogy mind tökéletesen illik a történetbe és mindet lehet szeretni, így nem is igazán állítottam sorrendet. Viszont akit szívesen látnék még, az az én béna testőröm, aki még egy fegyverrel sem birkózik meg! :D XD Ami azt illeti, lehet elhamarkodtam, hogy átengedtem, de jó kezekbe került és várom, hogy ismét belevesd a mély vízbe! ;)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 03. 21. 22:40

Már alig várom a pénteket :D! Csak nehogy hamar kiírd a Yakuzáimat a sorozatból, szeretném, ha sok részben szerepelnének még :D.

Akkor kedvenc karaktereim:

1. Ronald Black
2. Cataldo
3. Kitako, Nitako és Kaltako Yamaguchi

Jaj csak legyen már péntek! :D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 21. 23:38

Enzo Vezzoni karaktere egyértelműen fergeteges, eddigi tapasztalataim alapján élvezetes az ő jeleneteit írni. Egyszerűen szórakoztató, és ahogy már említettem, emlékeztet valakire. Szóval Enzo karakterét imádom.
Már mondtam, hogy rossz a névmemóriám, majdnem két percbe telt rájönnöm, hogy Ronald Black kicsoda. El is felejtettem, hogy ebben a történetben volt ilyen szereplő. Őt SA-beli gettó négerek általános tulajdonságaival próbáltam felruházni, és megfűszerezve az illedelmes Harley és a gettó R.B. közti kontraszttal. Cataldoval rengeteget lehetett volna még kezdeni, a főszereplő testvéreként rengeteg lehetőség lett volna jó dolgokat írni, de a halála szükséges volt, semmi személyes :) Kitako Yamaguchi-t meg igazán csak ebben a részben lehet megismerni. De nem akarok sokat elárulni. Péntekig már csak egyet kell aludni. Valószínűleg estefelé lesz a rész, szerintem egy órás munkám még van vele, beleszámítva a programjaimat, és, hogy hátha valami még közbejön, szerintem nyolc és tíz között várható a 16. rész, "Nem számít, hogy ki ő!".
Köszönöm, hogy megosztottátok a kedvenceiteket, a többi olvasó, aki még nem tette meg, annak a kedvenceire is kíváncsi vagyok.

További jó szórakozást és olvasgatást!

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 03. 22. 11:46

Nekem a kedvenc karakterem:

1. A testőr
2. R.B.
3. Harley

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 22. 15:24

Sajnos nem rendelkezem elég információval, így csak Harley-t írhatom :)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 22. 19:30

Tigrito: Melyik testőr? Látom R.B.-t sokan szerették.
NoxiusEnterprise: Pedig szerintem az olvasók közül te tudsz a legtöbbet a karakterekről, hiszen a harmadát te kreáltad :D Mindenesetre Harley egy jó választás. :)
Hessa: Polírozás :lol: ez nem jutott volna róla az eszmbe. És most jön egy komoly kérdés: Ilyenkor hol van bodom26? A hónap 5. napja óta nincs az oldalon...

Az én kedvenceim:

1. Harley Maxwell és Ernest Frost, nem tudok dönteni.
2. Enzo Vezzoni, egyszerűen jó.
3. Igazából ezek voltak az első háromban. Nem tudok választani. Talán Howard Howell, vagy inkább Marvin Robbins. Esetleg lehetne Kitako, de vele még csak most ismerkedik, eddig ígéretes. És ide tarozik még Harley volt társa, a titokzatossága miatt.

Most kezdek írni, fél kilenc-kilencre szerintem elkészül korrekcióval együtt.

Válasz küldése