GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 12. 16. 11:10

Gonzales írta: Igazából ha valaki is kapna nyereményt az Viking volna, mivel Ő 5-7 míg te 5-8 millióra tippeltél. :P :D
Amúgy Arminho nyerne mert ő volt az egyetlen aki tartotta a tétet. A többiek csak számokat mondtak (én is).

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2015. 12. 16. 14:31

Igazából mindenki nyert, mert ha a három jacht árát, és az esetleges fejlesztéseket egybe számoljuk, a 20-23 millió reális ár. :)
Egyébként a frissítés nagyon "jóféle", a kocsik gyönyörűek, az új házak szebbnél is szebb helyeken leledzenek, a fejleszthető ingatlanból (egy ilyen van, 3 féle árkategóriában) csak a legdrágábbat vettem meg (khm... én szemét), de a panorámát látva a másik kettőt nem is fogom: konkrétan egész Los Santost be lehet látni, haloványan a reptérig bezárólag. Az új verdákat nem próbáltam, de már a garázsban várakoznak (khm... franc belém), a három sportkocsi biztos befutó, a Cognoscenti-ből kétféle verzió van (illetve mindkettőből van páncélozott változat, így mondhatni 2+2,5 féle), plusz vannak terepjárók is, hasonló felállásban.
Az új fegyverek ellenben tesztelve lettek: a kés "csak egy újabb kés", leginkább a pillangókés elővételi animáció miatt ér valamit, ellenben a pityu engem abszolút a Vice City-ben már megismert, és megszeretett Magnum ikertestvére (lézeres célzóberendezése nincs, de szerintem jobban fest így) a Marksman Pistol tulajdonságaival (1 golyó = 1 ember ; 0,5 játékos), plusz elegáns, de lassúkás újratöltéssel.
A jacht szintén a vízen várja érkezésemet (jelenleg I Ms. Laura Palmer néven fut), viszont egy dolgot máris észleltem vele kapcsolatban: amikor megvettem tegnap, a vurstlis mólótól nem messze, a vízen helyezte el a játék. Aztán kis idővel később Sandy Shore-ba utaztam, ahol kis randalírozás után a térképen feltűnt, hogy a jacht ikonja a szélmalmokhoz közeli tengerpartszerű képződmény közelébe került. Utazó apartman ez a javából.
Új ruhákat is kaptunk, de erről csak otthon, spoiler alatt nyilatkoznék. :)
Gonzales, neked meg köszönöm megtisztelő szavaidat! :)

U.i.: PS4-en a heist-ek némileg könnyebbek lettek, legalábbis az, hogy a Pacific Standard Job fináléját pénz, és életvesztés nélkül, logikus trükkel, és Kurumával csináltam meg a minap, kétszer, árulkodik valamiről.

Avatar
kovikap
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2014. 02. 10. 18:14

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: kovikap » 2015. 12. 16. 16:53

Fent kempeltem egy háztetőn ahova csak a levegőből lehet eljutni, egyszer csak ott termett egy fickó.
Odateleportált. Ezután odalépett hozzám, tolt maga előtt és lett belőlem összesen öt darab! Nézegettük egy darabig a klónjaimat amik ide-oda sétálgattak azután lelőtte őket majd tovább teleportált.
Láttatok már ilyet? Hogy csinálta?
Ja, PS3-on vagyok.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 12. 16. 17:21

kovikap írta:Fent kempeltem egy háztetőn ahova csak a levegőből lehet eljutni, egyszer csak ott termett egy fickó.
Odateleportált. Ezután odalépett hozzám, tolt maga előtt és lett belőlem összesen öt darab! Nézegettük egy darabig a klónjaimat amik ide-oda sétálgattak azután lelőtte őket majd tovább teleportált.
Láttatok már ilyet? Hogy csinálta?
Ja, PS3-on vagyok.
Ennek a jelenségnek az az egyszerű oka, egyben magyarázata, hogy a Rockstar leszarja a prevgen konzolokat (PS3/X360) és a hekkerek szépen addig babrálnak a játék kódjaival, amíg képesek lesznek az ilyen dolgok kivitelezésére. A GTA Online prevgenes változata rövid időn belül teljesen a hekkerek martalékává válik, ennek következtében pedig teljességgel élvezhetetlen, játszhatatlan lesz.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 12. 16. 18:25

UnNarrator írta:Igazából mindenki nyert, mert ha a három jacht árát, és az esetleges fejlesztéseket egybe számoljuk, a 20-23 millió reális ár. :)
Nem, ez nem így működik. Nem vonhatod össze a három árát. Ez olyan mintha megkérdeznéd, hogy mennyi a legdrágább ingatlan és azt mondanám, hogy 300 millió mert ennyibe kerül az összes együttvéve.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 17. 06:46

Tudtátok, hogyha kevés az életünk s beülünk a "Dzsákudziba" akkor azt felviszi? Ugymondva meggyógyit? :D

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 21. 16:30

Újra Karácsony a Gta-ban! :)

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2015. 12. 21. 18:25

Gonzales írta:Újra Karácsony a Gta-ban! :)
Ezt értsem úgy, hogy havazik, vagy majd csak fog? :O

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 21. 19:08

Van egy tucatnyi új maszk, ruha, Karácsonyfa... Na meg a kódokban amit találtak, volt a Tbogt-ből egy Tampa. De ez most nem került be a játékba :S havazni szerintem majd karácsonykor fog.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 12. 21. 19:23

És a régi konzolokon is fog havazni? Nekem még nincs meg PS4-en a GTA V, ezért PS3-on játszom vele, mert van két heistes trófea, amit még nem szereztem meg: Live a Little, Mastermind. A baj az, hogy mindig lefagy ez a szar Online, vagy valamikor a végtelenségig tölt, így nem tudok játszani. -.- Nagyon rossz már régi konzolon GTA Online-ozni! :@

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2015. 12. 21. 21:30

Olvasva a hírt, egy kérdés merült csak fel bennem: ezúttal is csak ideiglenesek lesznek a ruhák, és maszkok?

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 21. 21:41

Olyan 98%-ban igen.
De hol az a Tampa? :o

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 12. 21. 21:51

Nem tudni. A TLAD-os fegyverszállító furgon már a heist frissítéssel visszatért prevgenen is, de csak a Trevoros heistben tűnik fel.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 21. 21:58

Azaz a 4 férőhelyes Slamvan?
Amugy a játékban benne van mindkettő. Hackerek be tudják addolni...

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 12. 21. 22:01

A Slamvant creatorban is lelehet hívni.

Válasz küldése