[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 12. 19:32

Én ebből a szempontból roppant konzervatívan állok hozzá a dolgokhoz.
Egy Batman: Arkahm City pont jó volt két főhősnek, ezt aláírom, de a GTA egyik részétől nem ezt várnám. Illetve vártam. ÉN pufogtattam ugyan olyan frázisokat, hogy nem veszem meg, mert szar lesz, mert három főhős, és ödödödödödödöööööööö... Azóta azért változott a nézetem, mert megismertem a szereplőket valamennyire, még akkor is, ha ez minimális. Mindegyikkel tudok azonosulni, egyszerűen Tervort nem képzelem el annyira idiótának, mint általában Ti teszitek (Van egy mondata, ami nem erre utal, legalábbis az én szememben.), Franklint egy elhasznált, szürke történetnél többnek tekintem, Michael eszméjével meg aztán maximálisan tudok azonosulni, mintha egy gyengébb Mr. Kleint látnék benne :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 12. 20:11

Visali írta: Én ezzel vitába szállnék. :) A történet egy rablóbandáról szól. Szerintem üresebb lenne, ha csak az egyikőjüket irányítanánk. Nem éreznénk át annyira az akciókat, az ízét a dolognak. :)
Én ezt úgy értem, hogy hogy az V jobb lett volna 1 szereplővel is. Természetesen az 1 szereplőnél akkor más story-t találnak ki. Valami olyat, ami azért 1 szereplővel is "kompatibilis". Eddig valahogy sikerült nekik..


Hessa: Mivel egy más story lenne, és nem is a tervezett GTA V szereplőire gondoltam, így természetesen lenne egy 4., tőlük teljesen más karakter, esetleg az ötvözetük, vagy nem tudom én. Én nem arra értettem ezt az egy szereplős dolgot, hogy a mostani 3 főhős közül legyen egy, -teszem azt Trevor- mert azért ez a 3 féle karakter nagyon radikálisan képvisel teljesen más értékrendet, (bocs a maradi megfogalmazásért, de irodalomból jó vagyok, és ezt így tudom kifejezni a legjobban :D ) így külön 1 karakternek nem lennének olyan jók egy kerek egész történetben, főleg mondjuk egy "fő rész" szereplőiként. Valahogy ahhoz túlságosan "gyengék" számomra vagy ezt most nem tudom hogy hogy fejezzem ki.
Bár, ki tudja, az is lehet hogy olyan emberkéket hoznak ki belőlük, akik külön-külön is megállnák a helyüket egy GTA főszereplőjeként. Mondjuk Franklinben eddig nagyon kételkedem mert számomra ő a "leggyengébb láncszem".

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 12. 20:32

Szerintem Franklin tökéletesen beleillik a sztoriba, én nem kételkedem benne, tudnék vele egyesülni függetlenül attól, hogy az nekem sem tetszik benne, hogy róla még szinte semmit sem tudunk. De a többi szereplőről se tudunk azért sokkal többet. Nekem még mindig Michael az, aki nem szimpi annyira. Alapból már megváltozott a véleményem róla, és a "vén tata" szintből a GameInformeres információk alapján már rég kinőtt, de ez a családosdi dolog ez még mindig nem túl szimpatikus benne. Mert ha még a családjának a tagjai is gengszterek lennének, mint mondjuk anno a SA-ban Sweet-ék, és velük is csinálna rablásokat vagy valami ilyesmit, akkor még elfogadnám... de hogy egy teljesen átlagos családja legyen egy minden hájjal megkent gazfickónak... ebbe én még nem nagyon tudtam belegondolni és nem nagyon tudtam megbarátkozni ezzel. Mert nekem nem lenne túl szimpi, hogy mondjuk hazaér a családjához egy csomó ember legyilkolása után, és véres kézzel érne hozzá a teljesen átlag családjához... Na de mindegy, ahogy már korábban is megírtam, lehet hogy előbb-utóbb összehaverkodok majd az öreg Mike-fiúval, hisz messzemenő következtetéseket nem akarok még levonni csak a GI-ből. Trevort pedig először, mikor megláttam azt a csöves fejét, engem is kirázott a hideg, de benne van egy izgalom, pozitívan izgulok aziránt, hogy vajon a R* hogyan lát minket és a rajtunk kívüli több millió GTA-fant.
Eleinte én sem voltam boldog emiatt a három karakteres dolog miatt, de kell a változás és kíváncsi vagyok, a R* hogyan oldja meg ezt úgy, hogy minden rajongó legalább egy karakterrel 100%osan tudjon azonosulni.

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 03. 12. 21:07

dani.szentgali írta: Mert nekem nem lenne túl szimpi, hogy mondjuk hazaér a családjához egy csomó ember legyilkolása után, és véres kézzel érne hozzá a teljesen átlag családjához...
Nem érne hozzájuk XD, de amúgy az előttem szólókkal egyetértek, nekem se tetszett elsőre a 3 főszereplő, főleg úgy, hogy elsőnek Michaelt ismertük meg, de ahogyan egyre "több" információ érkezett, egyre jobban megtetszett ez a karakterválogatósdi. :D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 12. 22:13

Nekem addig nem tetszett a többkarakteres dolog, ameddig függőben volt. Amint megerősítették, megbarátkoztam vele. Amikor először megláttam Trevort az artworkökön és screenshotokon azt hittem, hogy egy ellenség lesz. Bár mondtak egy olyasmit, hogy egyszerre lehet majd a főszereplővel és főellenséggel játszani... Érdekes lesz. Fogalmam sincs, hogy ez pontosan mit fog jelenteni.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 13. 05:51

Remélem, hogy főellenség azért lesz :)
Mert anélkül még egy ilyen GTA sem GTA.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 13. 06:32

Tuti hogy lesz :) Ebben azért nem kételkedem.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 13. 12:35

Én is remélem, hogy lesz, ez biztos is. De remélem nem fogjuk irányítani. Ha a három főszereplő közül lenne az egyik, szar lenne kinyírni akármelyiket is.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 13. 12:45

Szerintem is lesz főellenség, ez szinte biztos.
Lehet, hogy kicsit furán hangzik, de én még akár azt is eltudnám képzelni, hogy a 3 karakterből a sztori legvégén egy átáll az ellenséghez, vagy lesznek esetleg beépített küldetések, hogy mondjuk a 3 karakterből egyet vagy kettőt elkapnak a zsaruk, és a harmadik beépül, hogy kiszabadítsa őket, és mindhárom karaktert irányíthatnánk a dutyiban a szökés idejéig. Mivel sokat nem tudunk a sztoriról, ezért ez amit írok, elég fura gondolatnak tűnik, de kizártnak tartom, hogy a hármasban együtt töltött küldetések csak is kizárólag a "különböző rablásokra" fognak korlátozódni, és másfajta küldetéstípus nem is lesz, amiben a 3 karakterrel kell csinálni valamit, nem pedig külön-külön. Ezt a monotonságot a küldetések terén nem néznék el még egyszer a rajongók a GTAIV után. Főleg, hogy ezzel a 3 karakteres megoldással tényleg 1000x jobban lehetne variálni a küldetéseken.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 13. 14:30

Kiscserko írta:Én is remélem, hogy lesz, ez biztos is. De remélem nem fogjuk irányítani. Ha a három főszereplő közül lenne az egyik, szar lenne kinyírni akármelyiket is.
Ezt már a R* kijelentette, hogy egyik főszereplő sem lesz főellenség.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 13. 15:01

Be tudod linkelni? Én arra emlékszem, hogy mondják, hogy egyszerre irányíthatjuk a főszereplőt és a főellenséget. Kíváncsi lennék. A GameInformerben volt, vagy hol?

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 13. 15:12

Kiscserko írta:Lesznek közös dolgok küldetéseken kívül. Példának írták, hogy Michael felhívhatja Franklint, hogy menjenek teniszezni.
és ez ki is fog merülni ennyiben...
Hessa írta:Egy főhőssel jobb lett volna? És mégis melyikkel? Ha Franklin lenne, mindenki anyázna, mert CJ 2.0 lenne. Hányan hallatták hangjukat, hogy meg sem veszik, ha fekete srácot kapunk megint?! Ha Trevor, akkor többen lázadnának, hogy egy gumiszobából szabadult lerobbant csövest kapnánk. Ha meg Michael lenne, akkor mindenki morogna, mert miért ilyen öreg és egyéb hülyeségek miatt. A kutya se szarik jó helyre effektus. Így legalább érdekes és mindenki megtalálja azt, amit elvár egy jó GTA karaktertől.
Mind a 3 béna így lényegtelen, hogy 1 vagy 3 van belőlük. Így is el van rontva

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 13. 15:32

Mér béna?
Nem hiszem el, hogy neked a 3-ból egy se szimpatikus...
Nekem mind a 3 tetszik, mindegyiknek más a személyisége és ez csak "+" pont a R*-nak!

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 03. 13. 15:37

Ha neked bénák, legalább a pénzed megmarad...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 13. 15:53

Kiscserko írta:Be tudod linkelni? Én arra emlékszem, hogy mondják, hogy egyszerre irányíthatjuk a főszereplőt és a főellenséget. Kíváncsi lennék. A GameInformerben volt, vagy hol?
Én annyira emlékszem, hogy Visali írta :D De utánanézek majd.

Lezárt